رفتن به مطلب

تخفیف برای خرید بیش از 1 دونه

پست های پیشنهاد شده

برای اینکه بشه کاری کرد که وقتی از 1 دونه بیشتر میخره تخفیف قائل شد چه باید کرد؟

مثلا 25% تخفیف برای 10 تا یا بیشتر و به نسبت این اگر 5 تا بخره 12.5% و اگر 2 تا بخره 5% خودش حساب کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوبه شما هم توی ماژول های پیش فرض پرستاشاپ که نصب کردید بگردید اینو پیدا کنید چون این ماژول روی پرستا 1.4.9.0 بصورت پیش فرض نصبه فکر کنم 1.5 هم نصب باشه بگردید ببینید پیدا میشه نصب نبود اطلاع بدید :)

لینک به دیدگاه

با این ماژول که گفتن نمیشه

شما این رو واسه یک محصول میخواید یا نهایت تعدادی و یا نه برای همه محصولات یا یک دسته زیاد؟

Sent from my Xperia using Tabatalk 4

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خوب من نمیدونستم تو ماژول های پیش فرض هست

----

برای همه محصولات , هروقت چندتا چیز بخره در کل براش تخفیف قائل شم حالا بسته به تعدد و هزینه کلشون یه درصدی محاسبه کنه و من فقط سقف نهائیه تخفیفو بدم

لینک به دیدگاه

در نسخه ۱.۵ دو راه دارید

برای هر محصول در برگه قیمت هنگام ویرایش محصول

برای یک گروه از محصولات یا همه محصولات

قوانین قیمت گذاری کاتالوگ در زیر سربرگ قوانین قیمت گذاری

یه خورده کار باهاش نیاز به تمرین داره

Sent from my Xperia using Tabatalk 4

لینک به دیدگاه

این مواردی که گفتین پیدا کردم اما متوجه نشدم چجوری میشه باهاشون کار کرد اگر این موارد آموزش بدین ممنون میشم

تنها کاری که تونستم انجام بدم این بود که یک تعدادی مشخص کردم که بیشتر از اون شامل یک تخفیف ثابت میشه و هرچی هم از اون بیشتر بخره تخفیف بیشتری شامل نمیشه در واقع میخام مثلا از یکی بیشتر تا 10 تا شامل 25% تخفیف شه و حالا این بین تعداد خرید هرچی از یکی به 10 تا نزدیک شه درصد تخفیف هم از 1 به 25% تخفیف نزدیک شه

لینک به دیدگاه

خب چیزی که میگید یکمی گنگه. یعنی فرمول ریاضی مشخصی دارید؟

چیزی که میتونم بگم اینه که شما مثلن گروه بندی کن: بیشتر از یک 5 درصد - بیشتر از 3 مثلن 10 درصد. بشتر از 5 بشه 15 بیشتر 7 .... الی آخر

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

با عرض سلام

من یک فروشگاه ساختم با 280 محصول و درصد تخفیف دهی هم کاملا بلد هستم اما مشکل اینجاست که باید دونه دونه محصولات رو باز کرد و دونه دونه تخفیف ها را اعمال کرد

آیا میشه برای یک شاخه یه تخفیف کلی تعریف کرد ؟

که سریعتر به هدف برسیم ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سیستم تخفیف در نسخه بسیار بسیار کامل وجامع شده

شاید نوشتن توضیحات کاملش نزدیک ۵ تا ۱٠ صفحه متن باشه

در این سیستم جدید دو روش تعریف شده

تخفیف روی سبد

تخفیف روی کاتالوگ

به طور مثال میتونید روی محصول برای تعداد بالا تخفیف بذارید

میتونید برای خرید های بیشتر از فلان قیمت تخفیف بذارید

میتونید ده ها تخفیف خودکار تعریف کنید و اولویت بندی کنید

میتونید مشخص کنید هر تخفیف با چه تخفیف هایی همزمان استفاده نشن

میتونید مشخص کنید روی چه شاخه ای اعمال بشه به چه گروهی اعمال بشه

میتونید برای خرید برخی ویژگی ها تخفیف ها بذارید مثلن خرید محصولات با رنگ قرمز!

میتونید برای محصولات یک تولید کننده یا توزیع کننده تخفیف بذارید

میتونید برای برای خرید برخی محصولات یک محصول دیگه رو هدیه تعیین کنید

و ده ها قابلیت دیگه که واقعن آموزش دادنش حوصله و وقت زیادی میخواد

Sent from my LT25i using Tapatalk 4

لینک به دیدگاه

میدونید دوست عزیز من می خوام یه تخفیف تعریف کنم که اگه 3 تا دونه بخره 3% اگه 6 تا بخره 6% و اگه 12 تا بخره 12% تخفیف بگیره و این نوع تخفیف فقط روی محصول اعمال میشه اونا که شما گفتید واسه تخفیف کلی؟

راهی هست که بشه یه همچین تخفیفیو روی شاخه ها اعمال کرد ؟

لینک به دیدگاه

بله ممکنه. باید سه قانون یا بیشتر با اولویت های مختلف تعریف کنید و برای هرکدوم شایط گفته شده رو اعمال کنید

توضیحش خیلی سخته و باید ده ها سطر متن براتون تایپ کنم.

میتونید از طریق بازارچه درخواست بدید براتون انجام میدم.

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

با سلام

یه سوال داشتم در مورد تخفیفات

ما چند قانون تعریف کردیم به صورتی که تعداد هر چقدر بیشتر میشه تخفیف هم بیشتر میشه

اما یک مشکلی هست

برای محصولی خاص یک قیمت خاص تعریف میکنیم مثلاً محصول 15000 تومانی را 2000 تومان تخفیف میدیم و میشه 13000 تومان

حالا اگر مشتری 1 عدد بخره همان 13 تومان است اما اگر 2 عدد اضافه کنه شامل قانون ما میشه و مثلاً میشه 14500

میشه کاری کرد زمانی که یک قیمت خاص در خود محصول تعریف میکنیم دیگه شامل قوانین کاتالوگ نشه و هر چند محصول که اضافه به سبد میشه همان 13000 تومان باشه در مواقع فروش ویژه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

فکر میکنم این مورد رو باید در قوانین کاتالوگ که تعریف کردید ویرایش کنید

در اون بخش تنظیماتی داره که از جمع کردن تخفیف ها جلوگیری کرد. اما مطمئن نیستم که به این شکل قابل تعریف باشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

فکر میکنم این مورد رو باید در قوانین کاتالوگ که تعریف کردید ویرایش کنید

در اون بخش تنظیماتی داره که از جمع کردن تخفیف ها جلوگیری کرد. اما مطمئن نیستم که به این شکل قابل تعریف باشه

ممنونم از راهنماییتون دانوش جان

اما باید از کدام قسمتش از جمع تخفیف ها جلوگیری کرد؟ من بخشی در این مورد در قیمت گذاری کاتالوگ مشاهده نمی کنم

لینک به دیدگاه

خب ببینید برای این کار باید تمام تخفیف هاتون رو در قالب قوانین سبد خرید تعریف کنید. این بخش شامل تنظیمات خیلی گسترده ای هست و قابلیت ترکیب یا عدم ترکیب با سایر قوانین و محدودیت روی یک محصول، شاخه، تولید کننده و ... داره.

لینک به دیدگاه

خب ببینید برای این کار باید تمام تخفیف هاتون رو در قالب قوانین سبد خرید تعریف کنید. این بخش شامل تنظیمات خیلی گسترده ای هست و قابلیت ترکیب یا عدم ترکیب با سایر قوانین و محدودیت روی یک محصول، شاخه، تولید کننده و ... داره.

با تشکر

یعنی اینکه کلاً از قوانین قیمت گذاری کالا نمیشه در این مورد استفاده کرد؟

آیا تو قسمت قوانین سبد خرید میشه از طریق تعداد تخفیف داد؟

مثلا برای 2 عدد 4 % 3 عدد 5% و 5 عدد 10% و ...

لینک به دیدگاه

فکر میکنم میشه. با این حال میتونید تخفیف براساس قیمت هم در نظر بگیرید و به جای تخفیف عدد استفاده کنید. چون تنظیمات ساده تری داره

لینک به دیدگاه

فکر میکنم میشه. با این حال میتونید تخفیف براساس قیمت هم در نظر بگیرید و به جای تخفیف عدد استفاده کنید. چون تنظیمات ساده تری داره

بله درسته

از قوانین سبد خرید برای تخفیف بیشتز از یک قیمت خاص استفاده کردم اما چند عددی رو نتونستم باهاش اجرا کنم.

لینک به دیدگاه

تخفیف رو باید به محصولات مرتبط کنید. وقتی حالت محصول رو انتخاب کنید گزینه عدد هم ظاهر میشه

با تشکر

با این روشی که گفتید اعمال کردم و اون مشکل حل شد و به قیمت جدید چند کالا اضافه میشه

فقط مشکلی که هست بازم اگر برای یک محصول یک قیمت خاص و تخفیف قائل میشیم

زمانی که چند محصول اضافه میکنیم قیمت تخفیف سبد خرید رو هم مجدداً لحاظ میکنه

چطوری میتونم زمانی که یک قیمت خاص تعریف میکنیم هر تعداد که اضافه میشه فقط به همون قیمت باشه و تخفیف دیگری لحاظ نشه

ممنونم

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من این بود که کلا از قیمت خاص در برگه قیمت ها در ویرایش محصول استفاده نکنید و برای یک محصول خاص هم از همان قوانین سبد استفاده کنید تا بتونید مشخص کنید هر قانون با کدام قانون نباید ترکیب بشه

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من این بود که کلا از قیمت خاص در برگه قیمت ها در ویرایش محصول استفاده نکنید و برای یک محصول خاص هم از همان قوانین سبد استفاده کنید تا بتونید مشخص کنید هر قانون با کدام قانون نباید ترکیب بشه

با تشکر

پس با توجه به فرموده های شما.

یعنی کلاً از قیمت خاص استفاده نکنیم.

آیا از قوانین سبد خرید میشه فروش ویژه گذاشت به صورتی که قیمت قبلی خط بخوره و قیمت جدید نشون داده بشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...