رفتن به مطلب

ترتیب قرارگیری محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام

هر محصول جدیدی که به سایت اضافه می کنم در انتها قرار می گیره

چطوری میتونم اینو تغییر بدم که جدیدترین محصولات رو در ابتدا قرار بده؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

باید از مدیریت >> شاخه ها : محصولاتی که دوست دارید بکشید بالا

و اگه میخواین که خودکار بیاد بالا باید ماژول محصولات جدید رو تهیه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این ماژول رو دارم و محصولات جدید در صفحه اصلی به ترتیب جدیدترین ها قرار میگیره

مشکل من در قسمت شاخه ها هستش می خوام که در شاخه ها هم به ترتیب از جدیدترین ها قرار بگیره

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 11 months later...

بخش مدیریت >> تنظیمات>> محصولات :

از قسمت صفحه بندی باید تنظیمش کنی

موفق باشید

چطور میشه ترتیب محصولات جدید رو تغییر داد؟ ظاهرا بر اساس تاریخ ترتیب مشخص میشه. راهی هست که تاریخ درج محصول رو تغییر داد؟

لینک به دیدگاه

تغییر ترتیب محصولات جدید؟؟ یعنی چی این اسمش روش هست دیگه آخرین محصولات جدید رو نشون میده!

بله درست میگید ولی متاسفانه فقط محصولات جدید در صفحه اصلی نمایش داده میشن و این مسئله برای فروشگاه هایی که محصولات کم و خاص دارن خوب نیست. به خصوص اینکه من فروشگاه رو تازه راه اندازی کردم و دوست ندارم به همون ترتیبی که محصولات رو درج میکنم نمایش داده بشن و میخوام این ترتیب رو حداقل در ابتدای کار خودم تعیین کنم.

حالا برای حل این مسئله راه حلی هست؟

لینک به دیدگاه

برای نمایش محصولات با ترتیب دلخواه شما دو راه دارید:

1. استفاده از ماژول محصولات پرطرفدار و تنظیم چیدمان محصولات به صورت کشیدن و رها کردن (Drag & Drop)

2. سفارش طراحی ماژول با امکانات مورد نیاز شما

لینک به دیدگاه

برای نمایش محصولات با ترتیب دلخواه شما دو راه دارید:

1. استفاده از ماژول محصولات پرطرفدار و تنظیم چیدمان محصولات به صورت کشیدن و رها کردن (Drag & Drop)

2. سفارش طراحی ماژول با امکانات مورد نیاز شما

ممنون

منظورتون ماژول Featured products on the homepage هست؟

ولی در پیکربندی این ماژول فقط تعداد رو میشه مشخص کرد و لیست محصولات برای تمایش ترتیب وجود نداره

لینک به دیدگاه

سلام

برای مرتب کردن محصولات ، در بخش مدیریت به صفحه محصولات برید، شاخه خانه را تیک بزنید و محصولات مورد نظر خود را بالا بیاورید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

برای مرتب کردن محصولات ، در بخش مدیریت به صفحه محصولات برید، شاخه خانه را تیک بزنید و محصولات مورد نظر خود را بالا بیاورید

موفق باشید

ممنون از شما

ولی من تازه کار با پرستا را شروع کردم و متاسفانه مسیری که شما فرمودید پیدا نکردم. باید در قسمت کاتالوگ یا در ماژول خاصی برم یا جای دیگه.

لطفا دقیق تر مسیر را بگید. ممنون

لینک به دیدگاه

تغییر ترتیب محصولات جدید؟؟ یعنی چی این اسمش روش هست دیگه آخرین محصولات جدید رو نشون میده!

از تنظیمات - محصولات - صفحه بندی زده ترتیب قرار گیری محصول در شاخه ، آخرین تغییرات و...

تفاوت در جایی نمایان می شه که دو تا محصول رو به چهار تا شاخه نسبت بدیم، که توی ماژول محصولات جدید یک محصول 4 بار نشون داده می شه اگه ترتیب قرارگیری : تاریخ اضافه شدن محصول باشه!

باید دونه دونه رو تست کنین و به تنظیم دلخواه برسین، این قسمت رو خطاب به دوستان تازه کار می گم

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

بخش مدیریت >> تنظیمات>> محصولات :

از قسمت صفحه بندی باید تنظیمش کنی

موفق باشید

سلام منم این مشکل رو دارم . تنظیمات رو هم اینجوری تنظیم کردم . عکس پیوست . اما باز نمیشه و میره اخر سطر

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

این ماژول رو دارم و محصولات جدید در صفحه اصلی به ترتیب جدیدترین ها قرار میگیره

مشکل من در قسمت شاخه ها هستش می خوام که در شاخه ها هم به ترتیب از جدیدترین ها قرار بگیره

منم دقیقا همین مشکل رو دارم می خوام توی هر شاخه ای که میرم محصولات جدید و موجود دار ابتدا دیده شود لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

منم دقیقا همین مشکل رو دارم می خوام توی هر شاخه ای که میرم محصولات جدید و موجود دار ابتدا دیده شود لطفا راهنمایی کنید.

در قسمت تنظیمات >> محصولات میشه ترتیب قرار گیری رو مشخص کرد اما من میخوام هم محصولات جدید هم موجود دار اول باشن چیکار میشه کرد ؟

لینک به دیدگاه

سلام 
این امکان رو از طریق مدیریت ندارید که بتونید دو تا شرط رو برای نمایش اعمال کنید. 

با تغییر در کدهای پرستاشاپ میشه اینکار رو انجام داد. 

در صورت تمایل می تونید تیکت بزنید تا درخواستتون بررسی بشه 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...