رفتن به مطلب

ايميل تاييد سفارش

amirhrezaei

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشيد

زماني كه در فروشگاه سفارشي ثبت بشه 2تا ايميل براي مشتري ارسال ميشه اولي نوشته در حال آماده سازي ولي دومي نوشته Order confirmation اگر ممكنه بفرماييد از كجا ميشه اسم اين ايميل هم فارسي كرد؟

دوم اينكه متن ايميل Order confirmation كه شامل جزئيات فاكتور هست اگر بخوام جاي 2 تا فيلد مرجع و محصول رو عوض كنم يا اينكه اندازه ستونها رو تغيير بدم بايد چكار كنم ؟

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دانوش عزيز ممنون از راهنمايي كه كرديد ولي مشكل اينجاست كه چرا توي ترجمه ها عنوان ايميل Order confirmation تغيير نكرده ؟

جالب اينجاست كه من روي لوكال ميتونم تغييرش بدم و ذخيره هم ميشه ولي روي هاست نه

يه كمي هم با HTML آشنايي دارم و از Dreamweaver استفاده ميكنم ولي تا كوچكترين دستي به قالب ايميل ميزنم كلا همه چي به ميريزه . اگر هم توي نرم افزار درست باشه وقتي ارسال ميشه به مشتري همه چي بهم ريخته هستش ولي بازم ممنون چك ميكنم اگر مشكلي بود حتما مزاحم شما دوستان ميشم.

در مورد اون عنوان ايميله اگر جاي ديگه اي توي كد برنامه ميشه دست بزنم بفرماييد ممنون ميشم

خب فكر ميكردم من خيلي حساس شدم به اين موضوع و كلي جستجو كردم و متوجه شدم كه انگار اين فقط مشكل من نيست

لينك زير رو مطالعه بفرماييد

http://www.prestashop.com/forums/topic/76797-solved-problem-whit-email-subject

[align=right]

كلي توضيح داده كه فايل lang.php رو درست كنيد و چند جاي ديگه همگي بي نتيجه و قول دادن كه توي نسخه 1.4 كلا كلاس ايميل رو درست كنن كه خب ظاهرا همچنان مشكل باقيست .

اين دومين مورده كه پرستا شاپ توي رفع مشكلش از نسخه هاي قديمي تا جديد هنوز درستش نكرده كه اگر دوستان و مديران محترم سايت دست به دست هم بديم و يك نامه به خود پشتيباني شركت بزنيم فكر ميكنم شايد براي رفع مشكل مفيد باشه.

البته ناگفته نمونه كه ميدونم دوستان توي اين سايت قبل از پرستا شاپ اين مشكل رو حل ميكنن :-))

[/align]

لینک به دیدگاه

البته نیازی به dreamweaver ندارید. با استفاده از Notepad++ که یک ادیتور متن پیشرفست میتونید خیلی راحت این چیزها رو دستکاری کنید تا قالب به هم نریزه.

در مورد سؤال اولتون ممکنه در ترجمه جا مونده باشه که بررسی کردم و دیدم که بله جا مونده. برای اصلاح هم برید به این مسیر

ابزارها - ترجمه ها - ترجمه های قالب ایمیل - و روی پرچم ایران کلیک کنید.

چند عنوان ایمیل ترجمه نشده که میتونید تغییر بدید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دانوش عزيز خيلي ممنون ولي يك پست بالاتر هم يه توضيحاتي عرض كردم و يك لينك دادم كه ديدنش بد نيست ، ظاهرا اين گزينه يك مشكل همه گير تو بقيه زبانها هم هست. حتي اگر از مسيري كه شما فرموديد عنوان رو تغيير بديم يا اينكه فايل lang.php رو تغيير بديم بازم مشكل باقيست ، يه نگاهي به لينك بالا بندازيد.

ممنون

لینک به دیدگاه

• 6 years later...

سلام وقتتون بخير 

مي خواستم ببينم امكانش هست يكي از دوستان روندي كه مديريت سايت بعد از ثبت سفارش براي سفارش هاي پرداخت محل رو انجام بده رو توضيح بدن؟

چطور بايد سفارش رو ثبت كرد كه مرحله به مرحله ايميل ها به حساب مشتري ارسال بشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...