رفتن به مطلب

پنل پستی 100٪ رایگان شرکت سفیر + ماژول رایگان پستی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز پرستاشاپی

حدود یک ماه پیش شرکت پستی سفیر تعداد محدودی پنل 100٪ رایگان به فروشگاه داران ارائه کرد که بنده هم یک سرویس رایگان برای خودم و یک سرویس پولی برای شرکتمان برداشتم که واقعاً از سرویس دهی شان کاملاً راضی و ممنونم.

امروز که داشتم برای یکی از مشتریانم محصولی را آماده می کردم دیدم دوباره یک مدت زمانی ( از عید قربان تا قدیر ) را برای ارائه سرویس رایگان مجدداً در نظر گرفته اند گفتم به همه اطلاع بدم که اگر کسی خواست استفاده کنه بی نصیب نباشه .

آدرس سایت www.safircod.ir

ضمناً شرکت پستی سفیر از 2 ماه پیش ماژول رایگان برای پرستاشاپ نسخه 1.4 و 1.5 ارائه کرده که 100٪ تست شده هستند و بنده یک ماه است که از آنها استفاده می کنم. برای دانلود ماژول ها به لینک زیر مراجعه کنید:

http://presta-shop.ir/forum/Thread-3957-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%B7-%D9%BE%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%B1-1-4-%D9%88-1-5?highlight=%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%B1

از دانوش عزیز خواهشمندم که ماژول های مربوطه را به بازارچه پرستاشاپ هم منتقل کنند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوستان من هم در این شکرت یک پنل پستی درخواست کردم و فعال شد .

ولی یه مشکل دارم وقتی میخوام ماژل ها رو نصب کنم 2 تا از ماژل ها رو نصب میکنم ولی در سومی ماژل ارور میده و نصب نمیشه و میگه خطلا در نصب ماژل dmtsafircod.

اگه کسی در این مورد چیزی میدونه لطف راهنمایی کنه . ممنون

لینک به دیدگاه

این ماژول وقتی آپلود شد در سه بخش اضافه میشه و شما نبایستی که هر سه بخش را نصب کنید . فقط بخش ممربوطه در قسمت ( سایر ماژولها) را نصب می کنید و از همان بخش وارد بخش پیکربندی شده و یوزر پسورد پنلتان را وارد می کند و ذخیره می کنید. والسلام

ضمناً اگر سوالی داشتید و یا اگر با نحوه نصب ماژول موردی داشتید با جناب آقای پناهنده تماس بگیرید 3 سوته براتون حلش می کنند .

لینک به دیدگاه

• 10 months later...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...