رفتن به مطلب

اصلاحیه مشکل ماژولهای کد شده (تا نسخه 1.6.0.6)

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران محترم پرستاشاپ

مدتی است برای جلوگیری از سوء استفاده اشخاصی برای نال کردن ماژول ها

ماژول ها با ion cube loader کد شده و لایسنس گذاری می شوند.

تقریبا تمام هاست ها پلاگین این لودر رو دارند و نگرانی از این بابت نیست و اگر نصب نیز نبود با درخواست براتون نصب میشه

در زمان کد شدن ماژول برای اجرا شدن ماژول ها احتیاج به تغییر یک فایل هست در پیوست برای نسخه های 1.4.6 و 1.4.9 و 1.5.2 و 1.5.4.1

فایل ها پیوست شدند که طبق دستور ارائه شده شما فایل ها رو جایگزین کرده و مشکلتون حل میشه

برای نسخه های 1.4.6 و 1.4.9

وارد هاست خود شده وجایی که پرستا شاپ نصب شده پوشه classesp را پیدا کنید وارد آنجا شده و فایل مربوطه را اکسترکت کنید تا جایگزین فایل قبلی شود

برای نسخه های 1.5 , 1.6

وارد هاست خود شده درجایی که پرستا شاپ نصب شده است وارد پوشه classes شده و فولدر module را پیدا کنید وارد آن شده و فایل مربوطه را اکسترکت کنید تاجایگزین فایل قبلی شود.

نکته مهم: دوستانی که از پرستاشاپ ۱.۶.٠.۱۳ فارسی و بالاتر استفاده میکنند نیازی به جایگزینی این فایل ندارند.

دو نمونه مثال :

برای 1.4

public_html/classes

برای 1.5

public_html/classes/module

لازم به ذکر کاربرانی که ماژول را خریداری میکنند اینکار به صورت رایگان انجام براشون انجام میشه و اینکه یکبار بیشتر نیز به انجام اینکار نیست

فایل های مربوطه پیوست شده است در صورت بروز مشکلی دوباره این توضیحات را خوانده سپس مشکلتون را بیان کنید

برای نسخه های دیگر در صورت نیاز تاپیک بدید تا قرار داده بشه

با تشکر از شما

module1.4.6.2.zip

Module1.4.9.zip

Module1.5.2.zip

module1.5.4.1.zip

Module1.5.6.2.zip

Module_1.6.0.6.zip

Module_1.6.0.5.zip

Module_1.6.0.9.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 months later...

اصلاحیه برای نسخه های 1.6 اضافه شد.

برای نصب روی لوکال باید راهنمای نصب ioncube رو در اینترنت پیدا کنید و مطالعه کنید.

یک پوشه هست که میگیرید و در جای مناسب قرار میدید و یک خط هم به فایل php.ini اضافه می کنید.

لینک به دیدگاه

• 4 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

با سلام

من پرستاشاپ نسخه 1.6.0.14 رو نصب کردم.ioncube 4.7.5 هم با موفقیت روی لوکال نصب کردم ولی باز هم هیچ کدوم از ماژولهای کد شده نصب نمیشن.فقط کافیه این ماژولهایی که از شما خریدم رو توی شاخه ماژول کپی کنم.بعدش دیگه وقتی در مدیریت کلیک میکنم روی منوی ماژول کل منوی ماژولها نمایش داده نمیشه و صفحه سفید میاد.

من در کانفیگ عبارت زیر رو هم درست کردم ولی اروری هم نشون نمیده

define('_PS_MODE_DEV_', true);

قاعدتا باید مشکل از همون ماژ<لهای کد شده باشه.

واقعا ممنون میشم کمک کنید.یک هفته است دارم باهاش کلنجار میرم حل نمیشه!

لینک به دیدگاه

سلام

ماژولهای کد شده معمولا بر روی دامنه قفل میشوند. باید با دانوش جان در تماس باشید تا ببینید ماژول شما روی لوکال کار میکنه یا خیر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
  • 9 months later...

برای نسخه 1.6.1.4 چطور؟

سلام 

دوست گرامی این نسخه در انجمن ارائه نشده

نسخه های انجمن از 1.6.0.6 به بالا به صورت پیشفرض داخل خودش هست و نیاز به نصب اصلاحیه ندارن

تمامی نسخه هایی که از سایت اصلی یا هر سایتی به غیر از این انجمن دانلود کرده باشید نیاز به نصب اصلاحیه برای همون نسخه رو دارن

چون این نسخه هم جزء نسخه های ارائه شده در این انجمن نیست قطعاً باید از قسمت تیکت به دوستان درخواست بدین تا براتون انجام بدن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام 

دوست گرامی این نسخه در انجمن ارائه نشده

نسخه های انجمن از 1.6.0.6 به بالا به صورت پیشفرض داخل خودش هست و نیاز به نصب اصلاحیه ندارن

تمامی نسخه هایی که از سایت اصلی یا هر سایتی به غیر از این انجمن دانلود کرده باشید نیاز به نصب اصلاحیه برای همون نسخه رو دارن

چون این نسخه هم جزء نسخه های ارائه شده در این انجمن نیست قطعاً باید از قسمت تیکت به دوستان درخواست بدین تا براتون انجام بدن

موفق باشید

برای ماژول درگاه بانک ملی م که از بازارچه ام دانلودش کردم ارور زیر رو میده!

1. dmtbanks (خطا در تحلیل /modules/dmtbanks/dmtbanks.php)

2. dmtbanks (کلاس موجود پیدا نشد /modules/dmtbanks/dmtbanks.php)

با نصب این ماژول درست میشه آیا؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام خدمت کاربران محترم پرستاشاپ

مدتی است برای جلوگیری از سوء استفاده اشخاصی برای نال کردن ماژول ها

ماژول ها با ion cube loader کد شده و لایسنس گذاری می شوند.

تقریبا تمام هاست ها پلاگین این لودر رو دارند و نگرانی از این بابت نیست و اگر نصب نیز نبود با درخواست براتون نصب میشه

در زمان کد شدن ماژول برای اجرا شدن ماژول ها احتیاج به تغییر یک فایل هست در پیوست برای نسخه های 1.4.6 و 1.4.9 و 1.5.2 و 1.5.4.1

فایل ها پیوست شدند که طبق دستور ارائه شده شما فایل ها رو جایگزین کرده و مشکلتون حل میشه

برای نسخه های 1.4.6 و 1.4.9

وارد هاست خود شده وجایی که پرستا شاپ نصب شده پوشه classesp را پیدا کنید وارد آنجا شده و فایل مربوطه را اکسترکت کنید تا جایگزین فایل قبلی شود

برای نسخه های 1.5 , 1.6

وارد هاست خود شده درجایی که پرستا شاپ نصب شده است وارد پوشه classes شده و فولدر module را پیدا کنید وارد آن شده و فایل مربوطه را اکسترکت کنید تاجایگزین فایل قبلی شود.

نکته مهم: دوستانی که از پرستاشاپ ۱.۶.٠.۱۳ فارسی و بالاتر استفاده میکنند نیازی به جایگزینی این فایل ندارند.

دو نمونه مثال :

برای 1.4

public_html/classes

برای 1.5

public_html/classes/module

لازم به ذکر کاربرانی که ماژول را خریداری میکنند اینکار به صورت رایگان انجام براشون انجام میشه و اینکه یکبار بیشتر نیز به انجام اینکار نیست

فایل های مربوطه پیوست شده است در صورت بروز مشکلی دوباره این توضیحات را خوانده سپس مشکلتون را بیان کنید

برای نسخه های دیگر در صورت نیاز تاپیک بدید تا قرار داده بشه

با تشکر از شما

سلام

من فایل 1.6.0.6 رو جایگزین کردم ولی دیگه سایت بالا نمیاد

اینو پاکش کردم فایل اصلی رو گذاشتم ولی بازم بالا نمیاد

حالا چیکار کنم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام بنده پرستا 1.6.1 را دارم ولی قادر به نصب هیکدام از افزونه های بانکی dmtbanks نیستم.

ارور ها : 

2 errors 

1. dmtbanks (parse error in /modules/dmtbanks/dmtbanks.php)
  2. dmtbanks (class missing in /modules/dmtbanks/dmtbanks.php)

همچنین ionCube Loader هم روی سرور نصب میباشد.

لینک به دیدگاه

سلام بنده پرستا 1.6.1 را دارم ولی قادر به نصب هیکدام از افزونه های بانکی dmtbanks نیستم.

ارور ها :

2 errors

• dmtbanks (parse error in /modules/dmtbanks/dmtbanks.php)
  • dmtbanks (class missing in /modules/dmtbanks/dmtbanks.php)
همچنین ionCube Loader هم روی سرور نصب میباشد.

اینجا کسی که پاسخ نمیده سوت و کوره 

کسانی که نسخه فارسی پرستا رو دارن گویا دوستان زحمت کشیدن مشکلو حل کردن پیشفرض ولی کسایی که نسخه غیر فارسی رو گرفتن مشکل به شکل زیر رفع میشه دوستان :

در مسیر public_html/classes/module/module.php

این قطعه کد رو (از خط 1361) :

if (eval('if (false){	'.$file."\n".' }') !== false) {

require_once(_PS_MODULE_DIR_.$module.'/'.$module.'.php');
                    } else {

$errors[] = sprintf(Tools::displayError('%1$s (parse error in %2$s)'), $module, substr($file_path, strlen(_PS_ROOT_DIR_)));
                    }
                }

رو به کد زیر تغییر بدید : 

if($file)
						require_once( _PS_MODULE_DIR_.$module.'/'.$module.'.php' );

else
						$errors[] = sprintf(Tools::displayError('%1$s (parse error in %2$s)'), $module, substr($file_path, strlen(_PS_ROOT_DIR_)));
				}

مشکل برطرف خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...