رفتن به مطلب

قالب فلت

پست های پیشنهاد شده

قالب فلت

FLAT

http://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/elmology-responsive1.png

مشخصات قالب فلت

[justify]تعداد ستون: 2 ستونه

عرض قالب: 1170 px

نوع قالب: ریسپانسیو

کاربر: اکثر فروشگاه ها

سازگاری با ورژن 1.5.4

طراح: حمید نصیری وطن

دمو: کلیک کنید

[align=center]معرفی قالب فلت

[/justify]

استفاده از طراحی ریسپانسیو

[justify]تا حالا شده که با موبایل و یا تبلت خودتون به وبسایتی سر بزنید و مجبور باشید برای دیدن قسمت های مختلف اون مادام زوم کنید تا بر روی لینکی کلیک کنید و یا اینکه مطلبی رو ببینید ، ،بله این وبسایت از تکنولوژی ریسپانسیو بهره نمی برد , این کار خسته کننده که شما رو مجبور می کند تا مادام عملیات zoom in و zoom out را در یک وبسایت انجام دهید به وسیله تکنولوژی طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا (Responsive design ) برطرف شده است.

طراحی ریسپانسیو که همین قالب فلت نیز از آن بهره می برد به این شکل عمل می کند که سایت را برای ابعاد غیر متعارف گوشی های همراه و تبلت ها هماهنگ می کند و شما با تغییر سایز صفحه شاهد خواهید بود که فونت ها و لینک ها کاملا در سایز مناسب خودشان قرار دارند و شما به راحتی آنها را می بینید و دیگر هیچ zoom in و zoom out در کار نیست.

برای تست رسپانسیو واکنشگرا می توانید مرورگر خود را ازحالت maximize خارج کنید و با موس خود صفحه مرور گر را کوچک و بزرگ کنید ، می بینید که سایز صفحه تغییر می کند اما نوشته ها و لینک ها همچنان خوانا هستند و نیازی به zoom in و یا zoom out و اسکرول ندارند ، این کار را هم در صفحه اصلی و هم در صفحات داخلی تست کنید.

[/justify]

چرا باید یک وبسایت ریسپانسیو داشته باشیم؟

با توجه به اینکه رشد پرسرعت و با شتاب گوشی های تلفن همراه و تبلت ها را در کشور داریم ، درصد زیادی از وبگردی های به وسیله گوشی همراه و یا تبلت صورت خواهد گرفت و این مقدار بازدید به سرعت رو به افزایش است به گونه ای شاید تا یک سال آینده درصد زیادی از بازدید های سایتها با وسیله های دیگری جز رایانه های خانگی و لپ تاپ ها صورت گیرد ، و اگر وبسایتی ریسپانسیو نباشد به مرور بازدید کنندگان آنها سهولت وبگردی آسان را در وبسایت شما از دست خواهند داد و این امر شاید موجود کاهش بازدید و از دست دادن مخاطبانتان گردد پس بهتر است هرچه سریعتر وبسایت های خود را به سمت طراحی ریسپانسو ببرید و یا اگر می خواهید وبسایت جدیدی راه اندازی کنید از این تکنولوژی در آن بهره ببرید.

طراحی فلت

شایت از خودتون بپرسید که چرا اسم قالب رو فلت گذاشتم, خوب الان میگمJطراحی فلت یا Flat Design در چند ماه اخیر مورد توجه بسیاری از طراحان وب در سراسر دنیا قرار گرفته است. در روش طراحی سایت تخت تا حد امکان از سایه ها و گرادیان رنگی استفاده نشده و اجزای اصلی صفحه سایت با استفاده از رنگ های یکدست و درخشان در کنار فونت های خوانا به نمایش گذاشته میشوند. ایده اصلی طراحی تخت براساس سادگی ارائه و راحتی کاربران شکل گرفته و نمایی مدرن و متفاوت را به سایت شما میبخشد.

سرعت بیشتر وب سایت در طراحی فلت :

همانطور که می دانید یکی از مواردی که امروزه پیگیری می گردد و همه مدیران وب سایت نیز به آن به شدت نیاز دارند سرعت بهینه شده وبسایت می باشد . و حتی خود کاربر نیز دوست دارد در سریع ترین حالت ممکن بتواند به خواسته خودش برسد .

خوب به علت بسیار مهم ... که شما به هیچ عنوان از تصاویر بسیار بزرگ استفاده نکردید و بیشتر از رنگ و موارد آماده UIاین طراحی یعنی flatیا فلت استفاده نمودید بسیار سرعت بالایی دارید چون بیشتر کد در وب سایت شما ایفای نقش می کند تا تصاویر ( جالب هست نه ؟ )

این قالب دارای3 ماه پشتیبانی رایگان میباشد

برای سفارش کلیک کنید

[/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی خوشم اومد آفرین یکم اگر رنگ بندیش کاربند پسند کنید بهتر میشه ببخشید نظرم رو گفتم منظورمم اینه که رنگبندیش حرفه ای تر بشه بازم تبریک میگم.

لینک به دیدگاه

ممنونم از نظرت, تاثیر اصلی رو تو رنگ بندی, اسلایدر و تبلیغات میذارن که من به سلیقه خودم این رنگ ها رو انتخاب کردم و کاربر میتونه به سلیقه خودش این ها رو طراحی کنه...

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من از این قالب استفاده میکنم.. خیلی ازش راضی ام و سرعت لود بالایی داره. فقط چند تا مشکل داره که ممنون میشم آقا حمید اینها رو برطرف کنید چون این قالب ارزششو داره که بیشتر از این روش کار بشه:

یک مشکل بزرگش اینه که نوار افقی بالای سایت رو نمیشه مثل ماژول نوار منو افقی تغییرش داد.

بعضی ماژولها هم فارسی نشدن.. مثل ماژول حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان.

توی جایگاه ها جای بعضی ماژولها رو نمیشه تغییر داد مثلا ماژول ای نماد رو من نتونستم بیارم بالاتر از شاخه ها، مجبور شدم برم ترتیب ماژولها رو توی left block تغییر بدم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

در آپدیت بعدی قالب ماژول نوار افقی سایت حتما اصلاح خواهد شد, و مشکلاتی را هم که ذکر کردید رسیدگی خواهد شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

با سلام

این مشکل در نمایش محصولات به صورت شبکه ای وجود دارد و مثلا در یک ردیف 1 محصول نمابش داده می شود. http://upload7.ir/imgs/2014-04/57113016053288432433.png

لینک به دیدگاه

دو فایل زیر را در این (http://.site.ir/themes/FLAT/css) مسیر جایگزین کنید...

خیلی ممنون در صفحه شاخه ها حل شد اما در صفحه اصلی در قسمت محصولات جدید این اتفاق به وجود امد

و مشکل دیگر اینکه باوجود اینکه شاخه ها تصویر دارند اما در خود شاخه علامت سوال به جای تصویر نشان داده می شود

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

یک مشکلی پیش اومده. ماژول اسلایدر(minic slider) خود بخود غیر فعال شده..

الان چند روزه اینجوری شده. من ماژول رو آپدیت کردم مثل اینکه نسخه جدید

این ماژول رو رسپانسیو طراحی کردن ولی نمیدونم چرا دیگه اسلایدها رو نشون

نمیده. اگه ممکنه بررسی بفرمایید.

aceshop.ir

لینک به دیدگاه

سلام

اسلایدر برای من نمایش داده میشه ولی دو تصویر یکسان داره

در ضمن بارها گفته شده که در نسخه 1.5 ماژولها رو آپدیت نکنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...