رفتن به مطلب

قالب ترمه + نسخه آزمایشی رایگان

پست های پیشنهاد شده

قالب ترمه + نسخه آزمایشی رایگان

post-366-14373019358918_thumb.jpg

[align=right]خوب دوستان ، امروز هم انگار باید یه قالب جدید رو کنیم ، اما این قالب فرق داره کمی با بقیه قالب ها ، ادامه مطلب رو داشته باشید ;)

قالب ترمه ، با رنگ بندی گرم و نارنجی ، خوش طعم و خوشمزه ، مناسب طیف وسیعی از فروشگاه هایی که از پرستاشاپ بهره میبرند ، در خدمت شماست .

شناسنامه قالب ================================

رنگبندی : روشن ( گرم و شاد )

نسخه : 1

تعداد ستون : 2

عرض قالب : 980 پیکسل استاندارد

نسخه سازگار پرستاشاپ : 1.5.2 تا 1.5.4.1 نسخه فارسی

مناسب برای : کیف و کفش ، تی وی شاپینگ ، لوازم ورزشی ، چرم ، لوازم آشپزخانه ، عطر و ادکلن ، سوپر مارکت آنلاین و ...

تاریخ انتشار : 1392/9/29

معرفی قالب ==============================

قالب ترمه دو ستونه ، با رنگبندی شاد و پرتقالی و سادگی توجه هر مشتری را به خود جلب میکند . فرقی نمیکند چه نوع محصولی میفروشید ، با قرار دادن عکس های جذاب و زیبا از محصولاتتان ، زیبایی خیره کننده ای به فروشگاه خود خواهید بخشید و نرخ تبدیل مشتری به خریدار را افزایش خواهید داد .

چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد ، قیمت این قالب به نسبت طراحی و گرافیک و رنگبندی آن خواهد بود ، در طراحی این قالب هدف فقط پشتیبانی کردن از مشتریانی هست که بنا بر دلایلی برای شروع کسب و کار خود ، نیاز به قالب مناسب دارند اما بودجه کافی در اختیار ندارند ( البته اونایی که دارند و هزینه نمیکنند به کنار و به اونا کاری نداریم :D )

امکانات قالب ===========================

به نسبت قیمت امکانات خوبی در قالب نهاده شده ، که البته بیشتر آنها امکانات پیشفرض پرستاشاپ می باشند که بهینه شده اند . در صفحه اصلی اسلایدر ، محصولات جدید ، محصولات پرفروش و محصولات پرطرفدار در اختیار مشتری می باشد . همچنین ماژول ویرایشگر متن صفحه اصلی نیز هماهنگ با قالب ادیت شده و در صورت نیاز قابل فعال سازی از مدیریت می باشد .

در ستون راست اکثر ماژول های دیفالت پرستاشاپ ( تقریبا 98 درصد ) با قالب هماهنگ شده اند و تعداد زیادی از آنها در دموی قالب نیز فعال هستند که میتوانید مشاهده کنید . علاوه بر ستون وسط صفحه اصلی ، در ستون راست ماژول هایی چون محصولات جدید و پرفروش و ویژه ، نیز فعال هستند که مطابق نیاز مشتری قابل غیرفعال شدن میباشند .

قالب با کمترین گرافیک و حجم طراحی شده و تمامی عکس های به کار رفته در ساختار قالب تا حد نهایت فشرده سازی شده اند . این قالب در ایده آل ترین حالت مناسب فروشگاه هایی هست که محصولات متنوعی به فروش میرسانند ، فروشگاه هایی که در ایران بیشترین تعداد رو دارند و از ساعت گرفته تا کیف و لوازم ارایشی و بهداشتی و انواع محصولات مد روز و .... داخلشون یافت میشه .

پشتیبانی و سازگاری ==========================

پشتیبانی این قالب به صورت اختصاصی برای هر مشتری سه ماه از زمان خرید بوده و به صورت عمومی در انجمن در داخل همین تاپیک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد ( تا زمانی که اعلام شود دیگر پشتیبانی ارائه نمیگردد )

سازگاری با تمامی مرورگرهای معروف و پرکاربرد و نسخه 8 به بالای اینترنت اکسپلورر به صورت 100 درصدی میباشد .

پیش نمایش و نحوه خرید ========================

برای مشاهده دموی آنلاین قالب اینجا کلیک کنید .

برای خرید قالب ترمه از بازارچه پرستاشاپ اینجا کلیک کنید . ( اگر در خرید مشکلی داشتید پیام خصوصی بدین تا براتون سفارش رو ثبت کنیم )

و اما سورپرایز و هدیه ما به مناسبت یلدا ( چیله قارپوزی :shy: ) ، دانلود و استفاده رایگان از نسخه آزمایشی و رایگان قالب برای تمامی کاربران عزیز پرستاشاپ . این نسخه 3 ستونه بوده و رایگان می باشدو امکانات کمتری نسبت به نسخه اصلی دارد ، شما میتوانید آن را دانلود کرده و برای فروشگاه خود استفاده نمایید . در حقیقت یک قالب پولی می باشد که شما آن را به رایگان دانلود می کنید :)

برای دانلود نسخه آزمایشی و رایگان قالب ترمه ، اینجا کلیک کنید (خوشتون اومد ، حتما نسخه حرفه ای رو خریداری نمایید که امکانات بیشتری دارد )

[/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 93
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

برای تست نسخه رایگان به مدت 48 ساعت روی فروشگاه *p*r*o*b*a*n*k*.*i*r* قرار گرفت .

دوستان هم میتونن برای تست بخش های کاربری تست نمایند

دوستونش استایل خوبی داره

موفق باشید بهمن جان

لینک به دیدگاه

باگ موجود رو چطور می تونم ضمیمه کنم؟

همانطور که گفته شد ، ما به باگ های موجود واقفیم و در طول زمان آنها را

رفع میکنیم . نیازی به ضمیمه کردن نیست چون نسخه جدیدتری از قالب جایگزین

شده است که تمام باگ های آن را رفع میکند و میتوانید دوباره دانلود نمایید .

( برای ضمیمه کردن کافیست به جای پاسخ سریع ، از زیر همین پست دکمه پاسخ

جدید رو کلیک کنید تا به یک صفحه جدید بروید و در آنجا میتوانید در زیر

نوشته ، فایل خود را ضمیمه کنید ، البته نیازی نیست چون نسخه جدید قالب

بروزرسانی شده است )

برای تست نسخه رایگان به مدت 48 ساعت روی فروشگاه *p*r*o*b*a*n*k*.*i*r* قرار گرفت .

دوستونش استایل خوبی داره

موفق باشید بهمن جان

خیلی ممنون ، قالب نسخه رایگان ، فقط برای تست نیست ، میتوانید برای فروشگاهتون ازش بهره ببرید و هیچ فرقی با قالب های پولی نداره ، فقط امکانات کمتری به نسبت نسخه دو ستونه داره ، وگرنه با خیلی از قالب های پولی ارزان قیمت برابری میکنه .
لینک به دیدگاه

دوستونش استایل خوبی داره

موفق باشید بهمن جان

خیلی ممنون ، قالب نسخه رایگان ، فقط برای تست نیست ، میتوانید برای فروشگاهتون ازش بهره ببرید و هیچ فرقی با قالب های پولی نداره ، فقط امکانات کمتری به نسبت نسخه دو ستونه داره ، وگرنه با خیلی از قالب های پولی ارزان قیمت برابری میکنه .

میتونم بپرسم چه تفاوت هایی بین نسخه رایگان و پولی هست به جز 2 ستونه و 3 ستونه بودنشون

چه امکانات اضافه تری تو نسخه پولی هست

لینک به دیدگاه

سلام

من کلی تغییر در جاهای مختلف فروشگاهم دادم، مثلا ماژول پرداخت فیش بانکی رو تبدیلش کردم به تایید سفارش نهایی؛ نماد و گواهی ssl رو رو سایتم نصب کردم و.... اگر این قالب رو نصب کنم این تنظیمات تغییر نمی کنه؟

سلام

من کلی تغییر در جاهای مختلف فروشگاهم دادم، مثلا ماژول پرداخت فیش بانکی رو تبدیلش کردم به تایید سفارش نهایی؛ نماد و گواهی ssl رو رو سایتم نصب کردم و.... اگر این قالب رو نصب کنم این تنظیمات تغییر نمی کنه؟

و یه سوال دیگه، اگه نصب کردیم و خوشمون نیومد میشه قالب قبلی رو با همۀ تغییراتی که گفتم برگردوند؟

ممنون و موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

آقا بهمن خسته نباشید

ممنونم از بابت terme pro

من فایل زیپشو که برام فرستادین از ایمیلم دریافت کردم ولی مثل اینکه بسته ی قالب نصبی نیست نه؟

یعنی باید دستی نصبش کنم؟

لینک به دیدگاه

از حالت زیپ خارج کنید ، یه پوشه به اسم دامنه سایتتون ایجاد میشه ، داخل اون پوشه فایل زیپی قرار داره که همون بسته نصب هست که از طریق ماژول واردسازی قالب ، ایمپورت کنید .

لینک به دیدگاه

من قالب ترمه پرو رو خریداری کردم

تا اینجا که ازش راضیم فقط عدم وجود ستون سمت چپ خیلی کارا رو سخت می کنه؟

چطوری میشه ستون سمت چپ رو به این قالب اضافه کرد؟

لینک به دیدگاه

من قالب ترمه پرو رو خریداری کردم

تا اینجا که ازش راضیم فقط عدم وجود ستون سمت چپ خیلی کارا رو سخت می کنه؟

چطوری میشه ستون سمت چپ رو به این قالب اضافه کرد؟

هیچ جوری ! نسخه رایگانش سه ستونه هست ، میتونید ازش استفاده کنید .

الان دیگه ستون ها تو قالب ها یه چیز دمده شده ، و همه دارن تعداد ستون ها رو کم میکنند و حتی الان قالب های بدون ستون رو بورس هستند :)

این قالب دو ستونه هست دیگه ، قالب دو ستونه هم فقط دو ستون داره و شکل طراحیش همینجوریه .

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

آقا بهمن من نسخه رایگانش رو برای فروشگاه یه خانمی با دانش کمی که داشتم تغییر رنگ دادمش

نظر شما چیه: iluv.ir

آیا کار دیگه ای هم لازمه انجام بدم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

میشه بگین تو کدوم قسمت این کار رو انجام دادید؟ چون من خیلی باهاش کلنجار رفتم ولی نتونستم این کارو کنم.

ممنون

سلام

در مدیریت سایت چنین امکانی نداره این قالب

و من کدهای css رو دستکاری کردم تا به این رنگ دلخواهم برسم

آخه یک کد نبود که دقیقا بهتون بگم کدوم قسمت

می خواین رنگ دلخواهتون رو بگید من براتون تغییر رنگ بدم البته یه خورده طول می گشه

لینک به دیدگاه

بهمن جان من سخت به دنبال یه مسئله ای هستم چون برای فروشگام خیلی مهمه

تا چند روز دیگه میخوام اقدام به خرید نسخه پولی ترمه بکنم ولی الان که نگاهی به دمو ها انداختم

دیدم در قسمت "توضیحات بلند" کالاها تگی مانند تگ ِ Note تعریف نشده

به طور مثال این عکس رو ببینید :

http://www.upsara.com/images/ge6xv45w3kzfnhgpartu.jpg

اونطوری خیلی خوب میشه چون نوشته های انگلیسی که خیلی بلند هستن در اون قرار داده میشن و جای اضافی نمیگیرن

راهی هست بشه اضافه کرد این تگ رو ؟ چون واقعاً برام حیاتیه

لینک به دیدگاه

بهمن جان چجوری میشه توی هدر ( header.tpl) این قالب یه متن قرار داد؟ منظورم دقیقا زیر قسمت جست و جو هست.

اگه نمونه کد رو با محل قرارگیریش بزارید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام

میشه بگین تو کدوم قسمت این کار رو انجام دادید؟ چون من خیلی باهاش کلنجار رفتم ولی نتونستم این کارو کنم.

ممنون

سلام

می خواین رنگ دلخواهتون رو بگید من براتون تغییر رنگ بدم البته یه خورده طول می گشه

رنگش خیلی مهم نیست. من همه تو فایل global همه قسمت هایی که مربوط به رنگ می شد رو تغییر دادم ولی پیدا نکردم. شما هم همین فایل رو تغییر دادید یا فایل دیگه ای رو. اگه اسم فایل و قسمتی که تغییر دادید رو بگید خودم می تونم تغییرش بدم.

ممنون و موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون

سلام

رنگش خیلی مهم نیست. من همه تو فایل global همه قسمت هایی که مربوط به رنگ می شد رو تغییر دادم ولی پیدا نکردم. شما هم همین فایل رو تغییر دادید یا فایل دیگه ای رو. اگه اسم فایل و قسمتی که تغییر دادید رو بگید خودم می تونم تغییرش بدم.

ممنون و موفق باشید

سلام

اکثر تغییرات در این فایل بود و متاسفانه مکان دقیقشون رو یادم نیست

ولی پیشنهاد می کنم افزونه فایر باگ firebug رو برای فایر فاکس دانلود کنید و هر قسمت رو که خواستین با موس این افزونه انتخاب کنید و در قسمت کدهای css تغییرات رو اعمال کنید ببینید اگه درست هست بعد برید توی لاین و فایل مورد نظری که این افزونه بهتون نشون می ده تغییرات رو مجدد اعمال و ثبت کنید:

post-4693-14373019515891_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام

این قالب یک مشکل کوچولو داره ! شما ابتدا این محصول رو ببینید : کلیک قسمت وضعیت نوشته شده موجود است درسته ؟! حالا این محصول رو ببینید : کلیک چه فرقی داره ؟ این محصول مثل محصول قبلی که نوشته شده بود ( موجود است و قلم موجود در انبار ) رو نداره درسته ؟ خب حالا کاری به این چیزا نداریم !

محصول اول که لینک دادم شما نمیتونید نظری برای محصول ارسال کنید . چرا ؟ چون قسمت مقادیر محصول و تنظیمات موجود این محصول با محصول دومی متفاوت هست . توی محصول اولی شما مقادیر رو تعریف کردید و تنظیمات موجودی رو نوشتید اما برای محصول دومی این کار رو انجام ندادید .

بنابراین : وقتی در این قالب مقادیر محصول و تنظیماتی موجودی رو برای کالا معرفی میکنیم با ماژول نظرات تداخل پیدا میکنه و اجازه ارسال بیش از یک نظر رو نمیده اما اگر مقادیر و تنظیمات رو غیر فعال کنیم و تعریف نکنیم ماژول نظرات در اون قسمت نمایش داده میشه .

برای این مشکل راه حلی وجود داره ؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...