رفتن به مطلب

ماژول واسطه پستی فروتل برای پرستاشاپ 1.5 و 1.6 (رایگان)

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من ماژول رو نصب کردم و توی بخش حامل ها هم 4 حالت اضافه شد ولی کماکان وقتی میخوام خرید رو تکمیل کنم مشکل دارم و میگه هیچ حاملی برای ارسال به آدرس انتخابی شما موجود نمی باشد. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

سلام دوست عزیز

من هم مشکل شما رو دارم. اگه تونستین مشکلتون رو حل کنید من رو هم راهنمایی کنید تا منم انجام بدم.

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

محصولاتتون وزن دارند ؟

مدیریت پیشرفته موجودی غیرفعاله ؟

موفق باشید

سلام

بله واسه تست وزن دادم، اما بازم فعال نیست

در مورد مدیریت پیشرفته موجودی اطلاعی ندارم. توضیح بدید. باید فعال باشه یا غیرفعال، از کجا باید چک و تنظیم کرد...؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام.

من وقتی این ماژول رو نصب می کنم ای پیغامو میده:

4 خطا

1. pspfrotel (خطا در تحلیل /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)
  2. pspfrotel (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)
  3. pspfrotelpayment (خطا در تحلیل /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php)
  4. pspfrotelpayment (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php)

دلیلش چیه؟

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام Danoosh من هم مشکل

خطا وجود دارد

1. اتصال به فروتل برقرار نشد. برخی از حامل ها نمایش داده نمی شوند

رو دارم . افزونه soap , ioncube_loader هم فعال هست روی هاست اون فایل hazine_post.php رو هم تست کردم ارور access Denied رو برمیگردونه میتونید راهنمایی کنید؟ :(

لینک به دیدگاه

اگه از اون فایل خطا میگیرید هیچ ارتباطی به ماژول نداره. مشکل رو باید از طریق فروتل جویا بشید. هر وقت مشکل با فایل رفع شد میتونید ماژول رو تست کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

با پشتیبانی فروتل هم تماس گرفتم جواب دادن که فقط مشکل میتونه از یوزر و پسورد باشه اما من هر پسوردی رو که میزارم بازم access denied برمیگردونه! :( واقعا نمیدونم باید چیکار کنم.

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد برای دوستان دیگه که این مشکل رو دارند دقت کنید که نیازی نیست از پسوورد وب سرویس استفاده کنید باید همون پسوورد پنل رو قرار بدید.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام. من دو سه روزه دارم از ماژول فروتل استفاده میکنم. خیلی ماژول خوبیه ولی به دلیل اینکه راهنما نداره سردرگم شدم. سوالهایی برام پیش اومد که برای پیدا کردن جواب بعضیاش مجبور شدم تو سایتم سفارش ثبت کنم که البته برای لغو یکیش دردسر داشتم.

1. درباره واحدهای پول اگه میشه توضیح بدید. پرستاشاپ بطور پیش فرض واحد ریال رو داره و نرخ تبدیلش 1 هست. من اگر بخوام فقط واحد تومان داشته باشم میشه؟ فروتل از کجا میفهمه مبلغی که باید جابجا بشه چقدره؟ چیزی که من متوجه شدم اینه که واحد ارزی که نرخ تبدیلش 1 باشه معادل مبلغ جابجایی به واحد ریاله. درسته؟ یعنی من اگر یه واحد ارز داشته باشم با نرخ تبدیل 10 و قیمتها توی سایت به تومان وارد بشه درسته؟

2. توی وضعیت سفارشها خیلی گزینه وجود داره که به نظر میرسه سه تاش مربوط به فروتله. یکی فروتل پرداخت در محل، یکی فروتل پرداخت نشده و یکی فروتل پرداخت شده. من اینا رو متوجه نشدم. توی پنل فروتل خیلی گزینه داره که تو ماژول نیست. منظور از پرداخت در محل همون آماده ارساله؟ بقیه وضعیتها قابل انتخاب نیست؟

من دو تا سفارش ثبت کردم یکی پرداخت کردم یکی پرداخت نکردم. سفارشی که پرداخت کردم بعد تغییر وضعیت دادم به بازگشت وجه و لغو شده. بعد که وارد فروتل شدم دیدم سفارش معلقه و اونجا سفارش رو لغو کردم. ولی تراز مالیم صفره. نمیدونم پولم کجا رفته. سفارش دوم که اصلا نمیشد لغو کرد. نه پرستا تو لیست سفارشات مشتری گزینه ای برای پرداخت داشت که لااقل پرداخت کنم تا بتونم سفارشو تغییر وضعیت بدم و نه.... نمیدونم اگر کسی سفارشی با پرداخت آنلاین ثبت کرد و پرداخت نکرد تکلیفم چیه. آخرش رفتم تو فروتل سفارش رو به COD تغییر دادم تا تونستم لغوش کنم.

لینک به دیدگاه

اگه زحمت میکشید پست اول تاپیک رو میخوندین جواب برخی سوالاتتون رو میگرفتین

در مورد وضعیت ها به دلیل کم شدن پایدیری فروشگاهی تغییر وضعیت سفارشات کاملا دستی هستند و نمیتونید از طریق پرستا در پنل تغییر بدید.

در مورد پرداخت هم سفارش ثبت میشه تا مشتری رو از دست ندید. میتونید با هماهنگی با مشتری بسته رو پرداخت در محل ارسال کنید و در پنل فروتل هم آن را اصلاح کنید.

لینک به دیدگاه

پست اول رو خونده بودم. نوشتید:

وجود افزونه soap برای Php ضروری است. در صورتی که حاملی مشاهده نکردید این افزونه به درستی نصب نشده.

تنظیمات صحیح ارزهای تومان و ریال برای کارکرد صحیح ماژول ضروری است. برای تنظیم نرخ ارز به بخش آموزش مراجعه کنید.

وجود ارز ریال (حتی به صورت غیرفغال) در فروشگاه ضروری است و باید نرخ تبدیل درست داشته باشد.

پست شماره 27 رو هم خونده بودم. نوشته:
ارز شما تومان هست و شما باید نرخ ارز رو در بخش مدیریت تغییر بدید

بومی سازی - ارزها

ریال 10 و تومان 1

تومان 0.1 و ریال 1 (در صورتی که ارز پیش فرض باشد)

افزونه soap روی هاستم نصبه. دو تا ارز دارم یکی ریال یکی تومان. توی بخش آموزش چیزی درباره تنظیم نرخ ارز پیدا نکردم. پست 27 هم مبهمه هر دو حالت رو امتحان کردم.

واحد پیش فرض فروشگاه رو روی تومان تنظیم کردم.

وقتی نرخ ریال 1 و تومان 0.1 باشه و ارز فروشگاه روی تومان باشه هزینه پست درست نمایش داده میشه ولی پیغامی که میبینم نوشته هیچ ماژول پرداختی نصب نشده است. توی فروشگاه واحد پولم رو ریال انتخاب کردم. قیمت محصول خراب نمایش داده میشه. محصولی که 900 تومن بود 900 ریال نمایش میده! هزینه پست درست نمایش داده میشه و سفارش انجام میشه ولی با قیمت نادرست.

وقتی نرخ ریال 10 و تومان 1 باشه و ارز فروشگاه روی تومان باشه هزینه پست 10 برابر نمایش داده میشه و پیغامی که میبینم نوشته هیچ ماژول پرداختی نصب نشده است. توی فروشگاه واحد پولم رو ریال انتخاب کردم. قیمت محصول درست نمایش داده میشه. محصولی که 900 تومن بود 9000 ریال نمایش میده. هزینه پست 10 برابر نمایش داده میشه و سفارش انجام میشه ولی با قیمت نادرست.

واحد پیش فرض رو به ریال تغییر دادم:

نرخ ریال رو 1 و تومان رو 0.1 انتخاب کردم. وقتی ارز فروشگاه روی ریال باشه همه چیز درسته. ولی وقتی روی تومان باشه باز همه چیز درسته فقط ماژول پرداختی وجود نداره.

نرخ ریال رو 10 و تومان رو 1 انتخاب کردم. وقتی ارز فروشگاه روی ریال باشه هزینه پست 10 برابر نمایش داده میشه و میشه سفارش ثبت کرد. وقتی روی تومان باشه قیمتها واقعی نیست 10 برابره. هزینه پست 10 برابره. ماژول پرداختی وجود نداره.

ببخشید ولی دیگه گزینه ای برای امتحان کردن نمونده.

لینک به دیدگاه

به بخش ماژول ها » پرداخت برید و تنظیمات محدودیت روی نرخ ارز رو چک کنید. نیازی به این همه توضیح و تفسیر هم نبود

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

من با پشتیبانی سایت صحبت کردم ioncube و soap فعال هست

ioncube loader : version 4.6.1

soap : version 1.11

ولی ارور زیر اومده در قسمت ماژولهام

Site error: the file /home/aryarugs/public_html/shop/modules/pspfrotel/pspfrotel.php

requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be

installed by the website operator. If you are the website operator

please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

خواستم نصب كنم گفت ioncube رو فعال كنيد

فعال كردم حالا واسه نسخه Frotel_v3.1_PS15_PS16 و Frotel_v3.0_PS15_PS16 اين پيغام رو ميده:

خطا

خطایی هنگام استخراج ماژول رخ داد (احتمالاً فایل ناقص است).pspfrotel (خطا در تحلیل /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)pspfrotel (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)pspfrotelpayment (خطا در تحلیل /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php)pspfrotelpayment (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php

چيكار بايد بكنم؟

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه نسخه لودر با نسخه php هماهنگ نیست و این خطا داده میشه

میخواستم ببینم هیچ راهی نداره بشه درستش کرد ؟

قطعا داره

ولی نه من میتونم درست کنم و نه شما

در متن پیام هم لینکی داده و از شما خواسته اگر مدیر سرور هستید فایل درست رو نصب کنید

شما که مدیر سرور نیستید پس مشخص هست که به کجا باید مراجعه کنید!

لینک به دیدگاه

سلام

خواستم نصب كنم گفت ioncube رو فعال كنيد

فعال كردم حالا واسه نسخه Frotel_v3.1_PS15_PS16 و Frotel_v3.0_PS15_PS16 اين پيغام رو ميده:

خطا

خطایی هنگام استخراج ماژول رخ داد (احتمالاً فایل ناقص است).pspfrotel (خطا در تحلیل /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)pspfrotel (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)pspfrotelpayment (خطا در تحلیل /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php)pspfrotelpayment (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php

چيكار بايد بكنم؟

لطفا پست اول ماژول رو به دقت بخونید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام و احترام

یه مشکلی در ماژول فروتل من پیش اومده

بعضی سفارشات چند تایی رو یکی در فروتل ثبت می شه

مثلا در سبد خرید دو محصول هست یکی در فروتل ثبت می شه و مبلغ هم در نهایت اشتباه میشه

البته در خود سایت کامل ثبت میشه سفارشات

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید دانوش جان

با تشکر

لینک به دیدگاه

کد مشکل نداره چون اگر مشکل داشت همه رو اشتباه ثبت میکرد

با این حال اگر بازم فکر میکنید مشکل از کد هست باید یه ویژگی مشترک توی این سفارشات پیدا کنید

من احتمال میدم از وب سرویس باشه. مثلا میبینید محصول یه کاراکتر خاص داره و وب سرویس نمیتونه ثبت کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...