رفتن به مطلب

ماژول واسطه پستی فروتل برای پرستاشاپ 1.5 و 1.6 (رایگان)

پست های پیشنهاد شده

من تنظیمات رو انجام دادم و درست کار میکنه ولی یکجا مشکل دارم وقتی توی سایت سفارش ثبت می کنم همه چی بدون مشکل پیش میره و سفارش ثبت میشه وقتی میرم تو پنل فروتل مبلغ کالا رو میزنه : 3,008,289,000 ریال . مشکل از کجا میتونه باشه ؟ آدرس سایت من : janebikala.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارز شما تومان هست و شما باید نرخ ارز رو در بخش مدیریت تغییر بدید

بومی سازی - ارزها

ریال 10 و تومان 1

تومان 0.1 و ریال 1 (در صورتی که ارز پیش فرض باشد)

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوستان وجود افزونه soap روی سرور ضروری هست. در صورتی که همه چیز درست هست فقط این افزونه نصب نیست که میتونید از هاستتون درخواست کنید تا فعال کنند.

لینک به دیدگاه

سلام

من این افزونه نصب کردم الان تو قسمت سبد خرید نوشته اتصال به فروتل برقرار نشد

هم ماژول رو دوباره نصب کردم هم رمز عبور تغییر دادم تاثیری نداشت

لینک به دیدگاه

شما مشکلی از طرف ماژول ندارید. access denied از طرف فروتل برمیگرده که یا وجود رمز عجیب هست یا مشکل ارتباط بین هاست شما و فروتل

لینک به دیدگاه

سلام

یه رمز ساده هم گذاشتم فرقی نکرده

از هاست هم سوال کردم میگن از کسی که برنامه رو نوشته بپرسین یا اینکه دقیقا بگین چه تنظیماتی لازم دارین

لینک به دیدگاه

خب من از فروتل سوال کردم به جای راهنمایی کردن گفتن به ما ربطی نداره از هرکس ماژول رو نوشته بپرسین حالا من باید چیکار کنم

لینک به دیدگاه

ببینید دوستان در صورتی که مشکل دارید و حامل ها نمایش داده نمیشن فایل زیر رو دانلود کنید

یک فایل php داخلش هست که هزینه پست رو محاسبه میکنه. این فایل توسط خود فروتل نوشته شده

فایل رو روی روت فروشگاه آپلود کنید و سپس آن را برای ویرایش باز کنید.

مقابل username و password مقدارهای صحیح مربوط به اکانت خودتان را وارد کنید.

با رفتن به مسیر youshopurl.com/hazine_post.php چنانچه خطایی باشه نمایش داده میشه در غیر این صورت مبلغی نمایش داده میشه.

این فایل دیگه مربوط به فروتل هست و خودشون نوشتن بنابراین مشکلی باشه باید توسط هاست یا فروتل رفع بشه

موفق باشید.

hazine_post.zip

لینک به دیدگاه

این ماژول کار نمیکنه ببینید من نصب کردم ماژول رو و حامل ها هم فعال شده اند پی لاین هم روی سایت نصب شده ولی اون کار میکنه.

نام کاربری و پسورد را هم درست زدم.

موقعی که به حامل ها میرسه حامل های فروتل نشان داده نمیشه درضمن تنظیمات ارسال هم درسته ماژول را چند بار حذف و نصب کردم بازم درست نشد

لطفا راهنمایی فرمایید آدرس سایت:

shopmehr.ir

لینک به دیدگاه

شما فایلی که یک پست قبل دادم رو تست کنید

این فایل رو خود فروتل نوشتن و اگه کار نکنه ماژول هیچ کمکی به شما نمیکنه تا زمانی که مشکلتون رفع بشه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام من این مورد رو پیگیر شدم و پشتیبانم هاستم گفت که بر روی هاست بنده نصب می باشد ولی بازم کار نکرد که نکرد مشکل بالایی رو من هم دارم

آیا باید ورزن خاصی از ماژول ioncube نصب گردد؟

لینک به دیدگاه

این ماژول همون ماژول پولی فروتل هست که تو سایت prestastore به فروش میرسه؟

چه فرقی با اون داره؟چون من اون رو خریدم ولی باهاش مشکل دارم

من وقتی نصب کردم یک مشکل اساسی خوردم

کاربر وقتی تکمیل خرید میکنه سایت بالا نمیاد.

حالا چیکار کنم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

خیر. این ماژول رایگان هست و جایی فروخته نمیشه و متفاوت با ماژول خریداری شده شماست. پشتیبانی محصول خریداری شده را از محل خرید باید بگیرید.

لینک به دیدگاه

همانطور که گفتم من هیچ کمکی به شما نمیتونم بکنم. شما امدید توی تاپیک ماژول فروتل رایگان و توقع جوابگویی به سوالاتی دارید که از یک ماژول دیگه که از جای دیگه خریدید و انتظار دارید بدون بررسی من کمکتون کنم!!

با پوزش از شما تمام پست های شما پاک خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام یک سوال در مورد فروتل داشتم

با توجه به اینکه ماژول فروتل بر اساس وزن تنظیم شده

چطوری میتونیم برای جمع یک یا چند سفارش یک جور یا مختلف حداکثر تا مبلغ مثلاً 120 هزار تومان ماژول فروتل یا حامل آن غیر فعال بشه و فقط از طریق درگاه نقدی پرداخت بشه؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

مطمئن نیستم که جواب بگیرید ولی این راه رو امتحان کنید

چون فروتل توسط ماژول کنترل میشه پس احتمالا تغییر نوع حامل از وزن به قیمت مشکلی ایجاد نمیکنه، پس برید به حامل ها و حامل های فروتل رو ویرایش کنید و نحوه محاسبه قیمت رو بذارید بر اساس قیمت کل.

حالا برید به محدوده قیمت ها و قیمتی که مدنظر شماست رو برای محدوده قیمت ویرایش کنید

سپس حامل جدیدی که برای قیمت های بیشتر هست رو بسازید و براش محدوده قیمت تعیین کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

مطمئن نیستم که جواب بگیرید ولی این راه رو امتحان کنید

چون فروتل توسط ماژول کنترل میشه پس احتمالا تغییر نوع حامل از وزن به قیمت مشکلی ایجاد نمیکنه، پس برید به حامل ها و حامل های فروتل رو ویرایش کنید و نحوه محاسبه قیمت رو بذارید بر اساس قیمت کل.

حالا برید به محدوده قیمت ها و قیمتی که مدنظر شماست رو برای محدوده قیمت ویرایش کنید

سپس حامل جدیدی که برای قیمت های بیشتر هست رو بسازید و براش محدوده قیمت تعیین کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

با تشکر کاملا جواب داد.ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

من ماژول دانلود کردم واسه 1.6 ولی هنگام افزودن ماژول در بخش ماژولها صفحه سفید میاد و دوباره که به بخش ماژولها میرم این خطا مشاهده میشه

pspfrotel (خطا در تحلیل /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)

pspfrotel (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)

pspfrotelpayment (خطا در تحلیل /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php)

pspfrotelpayment (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php)

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

با این ماژول از اول مشکل دارم اونم اینکه هزینه پستی با مبلغ پنل فروتل حدود 500 تومان فرق داره و هم خوانی نداره با هم ، با اینکه قیمت و وزن محصول دقیقا با هم در هردو پنل یکسان هستند.

دوم اینکه بنده کد های تخفیفی ایجاد کردم و کاربران هنگام ثبت کد تخفیف در پرستاشاپ اعمال میشه ولی در پنل فروتل ثبت نمیشه

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...