رفتن به مطلب

ماژول واسطه پستی فروتل برای پرستاشاپ 1.5 و 1.6 (رایگان)

پست های پیشنهاد شده

میتونید در ترجمه واژه ها رو تغییر بدید و عبارت دیگه ای بنویسید

در پوشه ماژول فایل fa.css را پیدا کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

سلام دوستان

آیا امکان دارد با نصب این افزونه فقط از امکان محاسبه هزینه پست پیشتاز استفاده کرد؟

افزونه دیگری برای محاسبه هزینه پست پیشتاز بر اساس مناطق استانی پیدا نکردم

و فقط به همین امکان نیاز دارم که در انجمن به این افزونه رسیدم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من هم چنین مشکلی دارم

ماژول رو نصب کردم و توی بخش حامل ها هم 4 حالت اضافه شد ولی کماکان

وقتی میخوام خرید رو تکمیل کنم مشکل دارم و میگه هیچ حاملی برای ارسال به

آدرس انتخابی شما موجود نمی باشد. لطفا راهنمایی کنید.

خواهشا اگه جایی در موردش توضیح دادین لینکشو بذارین

ممنونم

ببینید این ماژول جدید ارسال رایگان برنمیگردونه

یا مبلغ میده یا حامل ها غیر فعال میشن

در این نسخه امکان خطایابی از طرف شما وجود نداره و فقط از طریق پشتیبانی فنی میشه فهمید علت خطا چیست

بنابراین میتونید درخواست پشتیبانی از طریق ایمیل من یا از طریق بازارچه بدید

[attachment=3017][attachment=3018]

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

ماژول فروتل و مشکلات آن

سلام دوستان من یک سایت فروشگاهی راه اندازی کردم و از درگاه فروتل استفاده کردم و اطلاعاتم تو این زمینه کم هست من در سایت فروتل ثبت نام کردم و ماژول هم بهم تعلق گرفت و ماژول را در سایتم نصب کردم و تنظیمات حامل ها را هم انجام دادم و همچنین وزن و این جور چیز ها وارد کردم و فعال کردم حالت های پست پیشتاز و سفارشی و.... ولی تو سایتم که خرید میزنم تو مرحله آخر که روش ارسال میخواد فقط خرید درب مغازه را میاره و هیچکدوم از حالت های ارسال فروتل را نمیاره لطفا راهنمایی کنید دوستان

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشيد خدمت شما من يك فروشگاه اينترنتي راه اندازي كردم و از قالب پرستا نايس شاپ استفاده ميكنم حالا درگاه فروتل را نصب كردم و پيكر بندي كردم و مشخصه هاي محصول هم وارد كردم و همچنين رمز و نام كاربري فروتل ميتونم بگم همه كار هاي لازم را انجام دادم ولي باز پيغام هيچ حاملي براي ارسال نيست را ميدهد من تمام پست هاي بچه ها كه تو اين زمينه هست رو خوندم و چك كردم ولي جواب نگرفتم يه جا شما پاسخ داديد كه از پيكر بندي باز من دوباره هم نصب كردم و پيكر بندي كردم باز هم نشد يه جا گفتيد ايراد از وب سرويس منظور شما از وب سرويس چيه من متوجه نشدم من خيلي وقته اين مشكل دارم و نتونستم حل كنم لطفا راهنمايي كنيد ببخشيد مزاحم شدم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من ماژول فروتل رو نصب کردم و از بخش سبد خرید وبعد از ورود آدرس و موقع رفتن به برگه ارسال صفحه سفید میشه دیباگ رو روشن کردم این پیغام اومد"Fatal error: [] operator not supported for strings in /home/sourceir/domains/almarket.ir/public_html/controllers/front/OrderController.php on line 328

" مشکل کجاست.

لینک به دیدگاه

سلام،

من ماژول حامل فروتل نسخه 3.1 رو روی پرستا 1.6 نصب کردم در بخش حامل ها هر چهار مورد آن وارد شد البته حامل ارسال درب منزل پست سفارشی یک اشتباه در ترجمه داشت که زده بود آنلاین

در تست سبد خرید ابتدا هیچ حالتی ظاهر نشد اما وقتی حالت رایگان را فعال کردم دو حالت آن که آنلاین بود ظاهر شد. و بدرستی کار می کرد. اما دوحالت خرید درب منزل پیشتاز و سفارشی کار نمی کرد.

یک بار ماژول را پاک کردم و دوباره نصب کردم اما این باز به کلی دیگر هیچکدام از حالت ها ظاهر نشد و پیغام های زیر به نمایش درمی آید:

هيچ حاملي در دسترس نيست

Error: None of your chosen carriers deliver to the address you have selected

دوستان بفرمایید چه مشکلی وجود دارد

دانوش عزیز پاسخ بدهند ممنون می شوم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

شما باید پست اول تاپیک و سوالات مهم کاربران رو بخونید

غیر از این موارد کمکی نمیشه کرد چون دلایل بسیار زیادی برای این حالت هست که میتونید تیکت بزنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

سلام

من آخرین نسخه ماژول فروتل را روی پرستاشاپ 1.6 نصب کردم ولی موقع پرداخت مینویسه هیچ حاملی وجود نداره

ماژول های هاست رو هم پیگیری کردم درست بودن

در سایت فروتل عضو هستم ولی هنوز هزینه ای پرداخت نکردم تا به کاربری دائمی ارتقا پیدا کنم

در مرحله اول میخوایتم ماژول رو تست کنم بعد هزینه فروتل رو پرداخت کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

لینک به دیدگاه

سلام دانوش جان خسته نباشید

بنده 1 سالو نیم پیش تقریبا ماژول فروتل رو از بازارچه خریده بودم(ماژول پرداخت پستی فروتل (COD) - نسخه حرفه ای)..الان 3-4 ماه بود به دلیل یک سری مشکلات فروشگاه رو غیرفعال کرده بودم.. امروز اومدم دیدم فروتل کار نمیکنه.. وقتی سفارش رو تا مرحله آخر میرم مینویسه "ثبت موفقیت آمیز" ولی دیگه هیچی نمیاره ! قبلا مینوشت با تشکر از خریدو این حرفا .. کد رهگیری میداد.. الان به جای کد رهگیری مینوسه : Data Error

رفتم دیدم پنل فروتل جدید شده.. پنل قدیمیش دیگه کار نمیکنه.. یعنی به خاطر پنل جدید این مشکل پیش اومده ؟ باید متصل بشه به اون ؟ چه کاری باید انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه

با سلام واحترام

در خصوص این ماژول باید عرض کنم که بعد از نصب و پیکربندی مشکلی که بنده دارم اینه که توی یه سری از استان ها و شهر ها مشکل داره و اتصال برقرار نمیشه ، منظور از اتصال این نیست که ماژول فروتل لود نمیشه (ماژول بعد از انتخاب شهر لود میشه و هزینه رو حساب میکنه و قدم آخر که باید تایید کنی خطای :

خطا وجود دارد

1. خطا در پارامترهای ارسالی. اطلاعات شخصی، آدرس و تلفن را بررسی کنید. Data Error

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟

الان استان تهران رو که انتخاب میکنم و مثلا  شهر ری رو میزنم و ذخیره میکنم مرحله بعد ماژول لود میشه حساب میکنه 4 مرحله آنلاین و غیر آنلاین بودن پرداخت رو و بعد از انتخاب گزینه مورد نظر مثلا آنلاین سفارشی و رفتن به مرحله بعد و بعد که میخام تایید کنم پرداخت رو خطای که در بالا ذکر شد ظاهر میشه که همیشگی نیست و اکثر استان های دیگه و شهرهای دیگه کار میکنه و به درگاه پراخت وصل میشم .

اگر سازندگان ماژول نظری دارند در این رابطه اعلام بفرماییند تا بنده مشکلم حل بشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

کسی نیست ؟؟ جواب بده یا به این مشکل بر خورد کرده باشه تا راهنمایی کنه بنده رو ؟؟؟؟

یکی از مدیران قدم جلو بزارن و چند دقیقه ای اگر وقتشون رو در اختیار بنده بزارن و توضیح بدهند ممنون میشم بلکه گره از کار بنده و دوستانی که در آینده به این مشکل برخورد میکنند باز بشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

بنده 1 سالو نیم پیش تقریبا ماژول فروتل رو از بازارچه خریده بودم(ماژول پرداخت پستی فروتل (COD) - نسخه حرفه ای)..الان 3-4 ماه بود به دلیل یک سری مشکلات فروشگاه رو غیرفعال کرده بودم.. 

سلام. نسخه جدید و رایگان فروتل رو دانلود کنید.

1. خطا در پارامترهای ارسالی. اطلاعات شخصی، آدرس و تلفن را بررسی کنید. Data Error

این خطا ارتباطی به شهر انتخابی شما ندارد. مربوط به اطلاعات ذخیره شده در آدرس هست که میتونه مثلا کاراکترهای نامفهوم در آدرس یا شماره تلفن نامعتبر و یا اطلاعات ناقص باشه

لینک به دیدگاه

جناب میرعلایی عزیز

اطلاعات وارد شده در قسمت آدس درست می باشد. من مجدد که وقتی خطای دیتا ارور رو میده برمیگردم به مرحله اول (خلاصه)یعنی فقط استان و شهر رو عوض میکنم و مراحل رو مجدد پیش میرم (با همون آدرس قبلی که ثبت شده) بعد از تایید وارد درگاه میشم. الان با اکثر شهرهای استان تهران مشکل داره تا جایی که تست کردم .

در ضمن یه سری از شهر ها هنوز مشکل انتخاب دارند مثلا البرز کرج رو که میزنم شهر ساوجبلاغ انتخاب میشه یا مثلا استان بوشهر شهر  بوشهر رو میزنم میشه بوشهر عسلویه. (سایر شهر ها رو تست نکردم ) از فروتل 3.1 هم استفاده میکنم که در اولین پست قرارداده شده

حالا اطلاعات رو برای شما پ خ  ارسال میکنم فرصت داشتید  تست بفرمایید.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام. نسخه جدید و رایگان فروتل رو دانلود کنید.

دانوش جان کاری که گفتیدو انجام دادم.. هفته پیش تیکت هم زدم برای مشکل ورژن 3.1 که توی بازارچه هست ولی هنوز جواب ندادین به تیکت.. اون مشکلی که توی این تاپیک گفتم ایراد از حواس پرتی خودم بود چون قراردادم با فروتل تموم شده بود خبر نداشتم آخه چند ماه فروشگاه خوابیده بود.من هفته پیش ورژن 3.1 رو نصب کردم ولی توی منوی پرداخت از پنل پرستاشاپ یک مشکل دارم. اونم اینه که گزینه ای که برای قسمت ارزی باید تیک بخوره خاموشه ! فروتل رو شناخته اونجا ولی به جای اینکه جلوی یک ارز رو بشه تیک زد فقط 3 تا نقطه هست ! (عکس ضمیمه)... و به همین خاطر موقع پرداخت سفارش مینویسه هیچ ماژول پرداختی نصب نیست !

همون ورژن قبلی فروتل که روی پرستاشاپ 1.5 داشتم رو نصب کردم مجددا همه چیش درسته حتی سفارش هم با موفقیت ثبت میشه فقط تنها مشکلش اینه که در مرحله آخر پرداخت که کد رهگیری میده صفحه کلا بهم میریزه سفید میشه یعنی اصلا قالب سایت نیست و فقط کد رهگیری رو می نویسه و چندتا از منوهای سایت رو با بهم ریختگی توی اون صفحه سفید میاره.. یه مشکل دیگم داره جنسیت رو فقط میزنه خانم !

ورژن پرستاشاپ : 1.6.0.14

لطفا زودتر یه راهنمایی بکنید خیلی وقته منتظرم.

سپاس

http://uupload.ir/files/o6ac_frotel-payment_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...