رفتن به مطلب

ماژول واسطه پستی فروتل برای پرستاشاپ 1.5 و 1.6 (رایگان)

پست های پیشنهاد شده

• 2 weeks later...

سلام

چطور میشه هزینه پست فقط توسط این ماژول محاسبه کنه و پرداخت توسط درگاه خود سایت انجام بشه.ولی سفارش در فروتل ثبت بشه با شارژ پنل فروتل هزینه پست توسط مدیر سایت پرداخت بشه و محصول ارسال بشه.

می دونم با غیر فعال کردن ماژول پرداخت فقط هزینه های ارسال گرفته میشه ولی سفارش تو فروتل ثبت نمیشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

سلام ماژول فروتل ، نه در بخش حامل ها و نه در بخش پرداخت کار نمیکنه . مشکل از کجاست؟

در قسمت حامل ها تنظیماتش هم درست کردم اما  موقعی که به قسمت حامل مبرسه فقط حاملی که دستی خودم ساختم رو میاره و در قسمت پرداخت هم فقط پرداخت با پک و فیش

البته در پنل مدیریت پرستا ماژول پرداخت فروتل فعال هست ولی در قسمت "ماژول--->پرداخت" ماژول فروتل رو برای فعال کردن نمیاره

لطفا راهنمایی کنید

یا اگر جواب سوالم در تاپیک دیگری هست، خواهشا لینک بدین

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

سلام وقت بخیر

عذر خواهی میکنم مجدد پست میزارم 

مشکل بنده جدیدا با ماژول فروتل روی پرستا 1.6 به وجود اومده ، حالا نمیدونم کلا شاید از اول مشکل وجود داشته و بنده تست نکردم ، موضوع از این قراره که بعد از دریافت پنل فروتل و نصب ماژول روی فروشگاه همه چیز درست اجرا میشه یعنی ماژول لود میشه و هزینه ها رو نشون میده که مثلا پرداخت آنلاین چقدر هست ، پرداخت در محل چقدر هست و غیره. بنده فقط قسمت ثبت سفارش و تحویل در محل ها رو تست کرده بودم که اوکی بود و در پنل فروتل ثبت  و هم در فروشگاه سفارش ثبت میشد. ولی پرداخت آنلاین رو چک نکرده بودم ، به این صورت که پرداخت رو کامل کنم ، وقتی پرداخت آنلاین رو میزدی وصل درگاه میشد و واسه همین برگشت میزدم به فروشگاه ، چون میدیدم که به درگاه وصل شده و نباید مشکلی باشه

جدیدا که تست کردم بعد از وصل شدن به درگاه و پرداخت موفقیت آمیز و ثبت در فروتل ولی وقتی که به فروشگاه برمیگرده خطا میده و در سفارشات پرداخت نشده میزنه

میخام ببینم کسی این مشکل رو داره ، یا اگه دارین چه طور حل کردین.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام و عرض ادب

دو سوال دارم 

لطفا جدا گانه پاسخ دهید

آیا با 1.6.0.14 سازگاری دارد

سوال دوم آیا با آخرین ورژن چی ، سازگاری دارد؟

1.6.1.2

لینک به دیدگاه

سلام ، میخاستم ببینم میشه محاسبه هزینه پستی رو تغییر داد ، چون اشتباه میزنه ، هزینه بسته بندی توش نیست و درصد خود فروتل هم میخام محاسبه کنه ، برای درصد فروتل که ما توافق کردیم مبلغ ثابت کسر میشه از فروش و درصدی نیست اما میخام اعمال بشه تو سیستم و مشتری پرداخت کنه ، اینجوری رو قیمت جنس نمیاد

سوال دوم که بارها هم تو همین تاپیک خوندم ، معذرت که دوباره میپرسم ، میخام وقتی سفارش رو ثبت میکنم با درگاه پرداخت من انجام بشه اما سفارش تو فروتل ثبت بشه ، چون تا پول از فروتل به دست ما برسه طول میکشه ، و فقط هزینه پست و فروتل رو تو پنل ثبت کنه ،  که ما سفارش رو تو فروتل تایید و پرداخت کنیم هزینشو و باقی کار ، یعنی پول اول بیاد حساب ما ، ما سهم فروتل رو پرداخت کنیم.برعکسش طول میکشه ، کالاهای با هزینه بالا تو یه روز اگه 3 4 تومن سفارش ثبت شه نمیشه تامین مالی کرد

ادیت : پرداخت در محل مشکلی نیست ، مشکل تو پرداختهای آنلاین هست

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید دوستان من پنل فروتل کار میکرد تا این که آبدیتش کردم از 3 به 3.1 الان میزنه حامل رایگان و از ادامه روند خرید جلوگیری می کنه ممنون میشم کمک کنید پرستاشاپ من 1.6 هست ادرس سایت من irangemstone.com

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام ، میخاستم ببینم میشه محاسبه هزینه پستی رو تغییر داد ، چون اشتباه میزنه ، هزینه بسته بندی توش نیست و درصد خود فروتل هم میخام محاسبه کنه ، برای درصد فروتل که ما توافق کردیم مبلغ ثابت کسر میشه از فروش و درصدی نیست اما میخام اعمال بشه تو سیستم و مشتری پرداخت کنه ، اینجوری رو قیمت جنس نمیاد

سوال دوم که بارها هم تو همین تاپیک خوندم ، معذرت که دوباره میپرسم ، میخام وقتی سفارش رو ثبت میکنم با درگاه پرداخت من انجام بشه اما سفارش تو فروتل ثبت بشه ، چون تا پول از فروتل به دست ما برسه طول میکشه ، و فقط هزینه پست و فروتل رو تو پنل ثبت کنه ، که ما سفارش رو تو فروتل تایید و پرداخت کنیم هزینشو و باقی کار ، یعنی پول اول بیاد حساب ما ، ما سهم فروتل رو پرداخت کنیم.برعکسش طول میکشه ، کالاهای با هزینه بالا تو یه روز اگه 3 4 تومن سفارش ثبت شه نمیشه تامین مالی کرد

ادیت : پرداخت در محل مشکلی نیست ، مشکل تو پرداختهای آنلاین هست

با تشکر

چنین امکانی وجود نداره و سفارشات آنلاین در فروتل تا زمانی که آنلاین پرداخت نشن غیر معتبر محسوب میشن

افزایش مبلغ هم ممکن نیست چون در سامانه فروتل قیمت ها خودکار محاسبه شده و فاکتور میشن

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه سوال فنی داشتم

برای پروسه خرید آیا ماژول فروتل امکانات خاصی داره ؟؟؟

بدون ماژول فروتل مشکلی ایجاد میشه؟؟؟

نسخه پرستای من 1.6.1.2 هست و از قالب پرواز هم استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

@azarfc : در مورد نصب نشدن ماژول دقت کنید که اصلاحیه که ذکر شده نصب کرده باشید.

در مورد استفاده همزمان از ماژول بانکی شما باید حامل های مربوط به پرداخت آنلاین فروتل رو غیرفعال کنید.

حاملی به نام پرداخت آنلاین و پست پیشتاز بسازید و تنظیمات محدوده وزن رو براش انجام بدید.

ماژول بانک ملت یا هر بانک دیگه ای رو هم نصب کنید.

هر وقت مشتری این حامل رو انتخاب کنه پرداخت بانک رو میبینه.

همین

سلام دوست عزیز

من این کار رو کردم ولی هزینه ارسال رو صفر می زنه ؟ 

مشکل از کجاست ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام دانشون جان

آیا این ماژول برای پنل جدید فروتل آپدیت شده یا نه؟

سپاس

خیر اما مشکلی نداره و میتونید استفاده کنید.

سایت من فروشگاه محصولات مجازی (فقط قابل دانلود) است. من دیگه به این حامل ها نیاز ندارم؟ از قسمت ارسال > حامل ، همه حامل ها رو حذف کنم؟

مشکلی نداره. بهتر هست ماژول ر وحذف نصب کنید و حامل ها خود به خود حذف میشن

سلام دوستان

یه سوال فنی داشتم

برای پروسه خرید آیا ماژول فروتل امکانات خاصی داره ؟؟؟

بدون ماژول فروتل مشکلی ایجاد میشه؟؟؟

نسخه پرستای من 1.6.1.2 هست و از قالب پرواز هم استفاده می کنم

خیر اگر نیاز دارید باید قرارداد ببندید و پنل از فروتل بخرید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

من این ماژول رو نصب کردم و خوب داره کار می کنه اما چند تا باگ داره که برام مهمه 

ورژن 3.1 رو نصب کردم

پرستا شاپم 1.6.0.6

1- هزینه ارسال رو مثلا میزنه 4800 تومان ، بر اساس وزن محصول من که مثلا 200 گرم هست ... اما یه وزن بسته بندی هم میاد روی این دیگه ، الان پاکتهای من 80 گرم وزن داره .. من این وزن بسته بندی رو تو فروتل تنظیم کردم اما قیمت پست هیچ فرقی نکرد. گفتم شاید 80 گرم اثری روی قیمت ارسال ندارد. رفتم وزن بسته بندی رو تو فروتل یک کیلوگرم کردم بازم هیچ تغییری نکرد. یعنی ماژول ، وزن محصول رو در نظر میگیره و وزن بسته بندی رو بهش اضافه نمی کنه این مشکل پیش میاد تو پست و همه چی بهم می ریزه 

2- یه قیمت بسته بندی تو فروتل هست که من روی هزارتومان تنظیم کردم. پول پاکت و ... ، اما این قیمت هم تو پرستاشاپ نشون داده نمیشه و فقط به مشتری میگه هزینه ارسال 4800 تومان ... بعد که تو فروتل ثبت میشه هزار تومان میاد روش بابت بسته بندی که تو فروتل تنظیم کردم .. برسه دست مشتری ، مشتری فکر می کنه اشتباهی رخ داده یا می خواهیم کلاه سرش بذاریم .. خلاصه ، هزینه بسته بندی فروتل هم توی جمع هزینه ارسال در پرستاشاپ وارد نمیشه و این یه باگ هست

3- برای اینکه مشکل شماره 2 را حل کنم. رفتم تو تنظیمات حامل در پرستاشاپ و یه هزینه جا به جایی  دادم 1000 تومان . که بیاد روی قیمت پست ، ( مثلا بعنوان هزینه بسته بندی  ) که مشتری بتونه جمع کل رو درست ببینه .. اما تو جمع هزینه ارسال هیچ تغییری نکرد و همون 4800 تومان بود. این هزینه جا به جایی روی حاملهای معمولی که خودم درست کردم مثلا پست پیشتاز و ... اینها درست کار می کنه اما روی ماژول فروتل کار نمی کنه ... پس از این راه هم نتونستم هزینه بسته بندی رو به مشتری اعلام کنم 

یعنی نه وزن بسته بندی در فروتل ، نه هزینه بسته بندی در فروتل و نه هزینه جا به جایی در تنظیمات پرستاشاپ ، هیچ کدام روی حامل فروتل اثری ندارند و هزینه ارسال به مشتری رو فقط یک چیز نشون میده همون 4800 تومان ... 

چکار کنم ؟ این باگ ها رو بقیه ندارن ؟

لینک به دیدگاه

1. دو تا مسئله هست. اول این که ماژول کش داره و اگه تنظیمات رو تغییر دادید باید یک محصول با وزن متفاوت به سبد اضافه کنید تا مطمئن بشید هزینه از فروتل دریافت میشه و ذخیره شده نیست. دوم هم این که اگر با محصولات مختلف تست کردید و مطمئن هستید که وزن بسته تاثیری در هزینه نداره ای مشکل از سمت ماژول نیست چون ماژول فقط قیمت رو از وب سرویس دریافت میکنه.

2. دقیقا مشابه نمونه شماره 1.

3. این راه برای وب سرویس ها جواب نمیده.

لینک به دیدگاه

1. دو تا مسئله هست. اول این که ماژول کش داره و اگه تنظیمات رو تغییر دادید باید یک محصول با وزن متفاوت به سبد اضافه کنید تا مطمئن بشید هزینه از فروتل دریافت میشه و ذخیره شده نیست. دوم هم این که اگر با محصولات مختلف تست کردید و مطمئن هستید که وزن بسته تاثیری در هزینه نداره ای مشکل از سمت ماژول نیست چون ماژول فقط قیمت رو از وب سرویس دریافت میکنه.

2. دقیقا مشابه نمونه شماره 1.

3. این راه برای وب سرویس ها جواب نمیده.

اوکی تست می کنم و کش رو خالی می کنم و تست می کنم.

فقط یک سوال از شما که نویسنده ماژول هستید .. شما قیمتی که از فروتل می گیرید قیمت هزینه پست است .. چون خود فروتل تو فاکتورش قیمت هزینه پست رو جدا میزنه و قیمت بسته بندی و مالیات و چه و چه را اضافه می کند به هزینه ارسال ... میخوام ببینم شما جمع هزینه ارسال رو از فروتل میگیرید یا همون قیمت پست ... اگر قیمت پست رو فقط میگیرید من کش رو هم خالی کنم باز همان داستان است. اگر جمع هزینه ارسال رو میگیرید که هیچ.

چون شما ماژول رو نوشته اید و می دانید چه متغییری را میخوانید.

در ضمن اگر فقط هزینه پست رو میگیرید و هزینه بسته بندی یا مالیات رو نمی خونید بگید 

لینک به دیدگاه

کش این ماژول رو نمیتونید خالی کنید و توسط ماژول کنترل میشه.

ماژول فقط مبلغی رو میخونه که فروتل اعلام میکنه. همه هزینه ها جمع میشه و نمایش داده میشه.

لینک به دیدگاه

سلام

آقا من ماژول رو حذف کردم  دوباره نصب کردم. تو فروتل هزینه بسته بندی رو 5 هزار تومان گذاشتم که کاملا مشهود باشه

ورزن بسته بندی رو هم یک کیلوگرم ! گذاشتم 

اومدم با یک سیستم دیگه رفتم تو فروشگاه و یک محصول خرید کردم هزینه ارسال رو زد 4300 حدودا ... یعنی اصلا جمع هزینه ارسال رو نشون نمیده .. نه وزن بسته بندی و نه هزینه بسته بندی ... عددی که از فروتل میخونه اشتباه هست و فقط هزینه خام پست است. دیگه مطمئن شدم باگ داره .. 

چند بار هم تست کردم نشد که نشد. باید جمع کل هزینه ارسال رو بخونه یعنی یه متغییر دیگه رو باید بخونه ، این نباید خیلی چیز خاصی باشه که 

لینک به دیدگاه

سلام

طبق وب سرویس فروتل :

برای نمایش هزینه ارسال شما باید هر سه مقدار post ، tax ، frotel_sevice را با هم جمع زده و به خریدار نشان دهید.

آیا در این ماژول هم همین کار صورت می گیرد. اگر می گیرد که هیچ من مشکل را با فروتل حل کنم. اگر نه که خب این رو اصلاح کنید نباید کار سختی باشد

لینک به دیدگاه

الان دسترسی به کد ندارم و بعدا فراموش میکنم اگر ممکنه یک تیکت بزنید تا من این مورد رو چک کنم. هرچند که تا جایی که یادمه همینطور هست در غیر این صورت اگر یک سفارش ثبت کنید دچار اختلاف قیمت در فاکتور میشید.

شما هزینه بسته بندی رو صفر کنید و یک سفارش ثبت کنید مشخص میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...