رفتن به مطلب

ماژول واسطه پستی فروتل برای پرستاشاپ 1.5 و 1.6 (رایگان)

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من هزینه بسته بندی رو صفر کردم .. هیچ اتفاقی نیفتاد. هزینه ارسال رو زده 4123 تومان ... 

البته شهر رو ازتهران گذاشتم یه استان خیلی دور و یه شهر دور و ذخیره زدم صفحه ریفرش میشه اما هزینه پست همون 4123 موند. هزینه بسته بندی هم که صفر زدم مشکلی ایجاد نشد. 

حالا تیکت می زنم بررسی کنید 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام

من از یوزر دمو دارم استفاده می کنم تا فروشگاهم رو تست کنم. 2 مشکل دارم:

1- جمع زدن فاکتور فروتل که به خریدار ایمیل زده شده مشکل داره! مثال:
1 8 کلوچه فومن 22 1,000 22,000
نام و نام خانوادگی : آقای --------------
آدرس : ------------------------
کد پستی : ----------------
تلفن :-------------      جمع مبلغ کالا 22,000
تخفیفات 0
ارسال و خدمات 8,634
مالیات 7,770
جمع کل 31,611

2- فاکتوری که پرستاشاپ برای خریدار نشون میده شامل هزینه های ارسال و ... نیست و با فاکتوری که فروتل ایمیل میکنه فرق داره. راهی هست که فاکتور فروتل رو در گام آخر در خود سایت به خریدار نشون بدیم؟  نمیشه در سبد خرید عبارت "ارسال رایگان!" رو حذف یا ویرایش کنم؟ یا اینکه هزینه حمل محاسبه شده توسط فروتل اینجا نمایش داده بشه؟

لینک به دیدگاه

سلام

من از یوزر دمو دارم استفاده می کنم تا فروشگاهم رو تست کنم. 2 مشکل دارم:

1- جمع زدن فاکتور فروتل که به خریدار ایمیل زده شده مشکل داره! مثال:

1 8 کلوچه فومن 22 1,000 22,000

نام و نام خانوادگی : آقای --------------

آدرس : ------------------------

کد پستی : ----------------

تلفن :-------------      جمع مبلغ کالا 22,000

تخفیفات 0

ارسال و خدمات 8,634

مالیات 7,770

جمع کل 31,611

2- فاکتوری که پرستاشاپ برای خریدار نشون میده شامل هزینه های ارسال و ... نیست و با فاکتوری که فروتل ایمیل میکنه فرق داره. راهی هست که فاکتور فروتل رو در گام آخر در خود سایت به خریدار نشون بدیم؟  نمیشه در سبد خرید عبارت "ارسال رایگان!" رو حذف یا ویرایش کنم؟ یا اینکه هزینه حمل محاسبه شده توسط فروتل اینجا نمایش داده بشه؟

سلام

دوست عزیز اینها برای من هم مشکل داشت. تیکت زدم در حال بررسی هست. صبر کنید. ماژول اصلاح شد حتما خبرش رو اینجا می دم

هم جمع فاکتور اشتباه است یعنی هزینه بسته بندی و وزن بسته بندی محاسبه نمیشه و ... و ... 

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

ببخشید وقتی من در قسمت اطلاعات محل شما استان آذربایجان غربی رو میزنم و بعد پیرانشهر رو انتخاب میکنم هرکاری میکنم پیرانشهر انتخاب نمیشه و شوط رو انتخاب میکنه ؟ 

ظاهر یکی از دوستان همین مشکل رو داشتن که با ورژن 3.1 درست شد ولی مال من الان هم اینجوریه .

ممنون میشم درستش بکنید .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

هنگام نصب خطا زیر نشان می دهد :

4 خطا

1. pspfrotel (خطا در تحلیل /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)
  2. pspfrotel (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotel/pspfrotel.php)
  3. pspfrotelpayment (خطا در تحلیل /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php)
  4. pspfrotelpayment (کلاس موجود پیدا نشد /modules/pspfrotelpayment/pspfrotelpayment.php)
لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

سلام، خسته نباشید.

بنده در هنگام نصب ماژول به این خطا برخوردم، میشه راهنمایی کنید؟؟

Site error: the file C:\xampp-1-8-3-4\htdocs\ps_myshop\modules\pspfrotel\pspfrotel.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.5.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

در ضمن  ioncube_loader_win_5.5.dll رو هم دانلود کردم، فقط نمیدونم چجوری و کجا باید نصبش کنم!؟

لطفاً راهنمایی کنید، ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام

بنده از ماژول واسط پستی فروتل استفاده میکنم و فعلا روی localhost کار میکنم، با استفاده از ioncube مشکل load شدن رو حل کردم و ماژول رو نصب کردم، برای هر یک از محصولات هم هزینه ارسال گذاشتم(مثلا 7000 تومان) و حامل های فروتل رو هم به لیست حامل های محصول اضافه کردم و در بخش ارسال هم همه حامل های دیگر رو غیر فعال کردم و فقط حامل های فروتل فعال هستند ولی هر کاری میکنم هزینه ارسال رو رایگان میزنه!! چیکار باید بکنم؟ لطفاً راهنمایی کنید، مرسی.

در ضمن می خواستم ببینم نام کاربری و رمز عبور رو برای پیکربندی ماژول باید خودم تعیین کنم یا از جایی بگیرم؟؟
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام آقا من این ماژول رو رو نسخه 1.6 نصب کردم ولی قیمت همه شهر ها رو یکسان میزنه 

هیچی هم دستکاری نکردم

اینم سایتمه 

erfanneh.com

ممنون میشم جواب بدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...