رفتن به مطلب

عدم نمایش عکس محصول در بلوک ماژول محصولات بازدید شده

s_ahmadneya

پست های پیشنهاد شده

در پرستاشاپ که برای دانلود گذاشته اید و همچنین در دمو این سایت برای پرستاشاپ1.5

وقتی چند محصول را بازدید می کنیم

در بلوک محصولات آنرا نمایش می دهد و کاربر می تواند بفهمد که چه جاها را بازید کرده است اما

اگر محصول فقط یک عکس داشته باشد ،نام و عکس با هم نمایش داده می شود اما

اگر محصول چند عکس داشته باشد ،نام را نشان می دهد اما عکس را نشان نمی دهد

چرا؟

من دمو انگلیسی را از سایت اصلی دیدم این مشکل را نداشت

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیر چنین مشکلی وجود نداره اگه توی فروشگاه شما با چنین مشکلی مواجه هستید تولید دوباره بندانگشتی ها رو بزنید حل میشه

با تشکر از پاسخ تان

مثلا در دموهمین سایت برای نسخه1.5 وقتی محصول "مک بوک" را انتخاب می کنیم به بلوک محصولات بازدید وارد می شود اما عکس نشان نمی دهد اما سه تا عکس دارد.

البته بعضی از محصولات که چندعکس دارد عکس محصول را نشان می دهد

من لوکال این مشکل را دارم.

دوباره بندانگشتی را ایجاد کردم نشد!

لینک به دیدگاه

تمام عکس ها رو دوباره بند انگشتی ایجاد کردید و تصاویر قبلی رو هم پاک کردید بازم نشد ؟

ماژول محصولات بازدید شده رو یک بار بازنشانی کنید کامپایل های اجباری رو روشن کنید کش مروگر هم پاک کنید تست کنید .

ممکنه مشکل از قالب نیز باشه شما میتونید از این قالب اکستریم دیفالت رایگان استفاده کنید از قالب پیش فرض خیلی زیباتره ببینید چطوره :

http://bazaar.presta-shop.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7/189-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-extreme-default.html

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

منم با این مشکل مواجه هستم هر کاری هم می کنم درست نمیشه ، از دوستان کسی می تونه کمک کنه؟

اینم لینک سایتم هستش

http://www.sinapardazesh.com

لینک به دیدگاه

این مشکل رو من هم بعضی وقتا مشاهده میکنم و دلیلش هم نمیدونم چیه :) اکثرا رو لوکال وقتی کار میکنم بعضی وقتا اینجوری میشه .

لینک به دیدگاه

منم این مشکل را داشتم ولی بعد فهمیدم اولین عکسی که اپلود میشه به عنوان عکسی هست که میشه اون رادر همه جا استفاده کرد . من خوم چند عکس اپلود کردم ولی میخواستم عکس دیگری غیر از عکس اول را برای محصول قرار بدم عکس فقط توی صفحه اصلی میومد ولی وقتی عکسی که اول اپلود شده بود را به عنوان عکس اصلی انتخاب کردم مشکل حل شد

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...