رفتن به مطلب

ماژول حساب کاربری من مخصوص پرستاشاپ 1.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام به تمام مدیران عزیز و دوستان پرستاشاپی !

خب در خدمتتون هستیم با معرفی یک ماژول اگه گفتید اون چیه ؟ بله ماژول حساب کاربری من ! اما چرا ؟ این ماژول که قبلا توی بازارچه قرار داده شده بود اسنادشم موجود هست ! :D

اینجاست : http://bazaar.presta-shop.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C/104-blockmyaccount-blocklogin.html

اما در جواب باید بگم این ماژول با نسخه پرستاشاپ 1.5 نمیخونه . میگی نه ؟ امتحان کن . . . نه صبر کن نمیخواد امتحان کنی خودم قبلا امتحان کردم عکس هم گرفتم بفرما :

post-2934-14373019419381_thumb.png post-2934-14373019420568_thumb.png[align=right]

همینطور که در عکس میبینید با فاصله زیاد و به شکل بدی نمایش داده میشه . و اما راه حل چیست ؟ از ماژولی که امروز واستون آماده کردم میتونید استفاده کنید .دانلود کنید استفاده کنید و لذت ببرید . :)

میریم سراغ ماژولی که امروز واستون قرار دادم . عکس ها رو ببینید :

[align=center]post-2934-14373019421567_thumb.png post-2934-14373019422735_thumb.png

مشاهده میکنید که توی این ماژول نوشته ها و فاصله ها کاملا رعایت شده و به شکل زیبایی قرار گرفته . امیدوارم از این ماژول استفاده های لازم رو ببرید . شاد و سرحال باشید .

[/align][/align]

blockmyaccountl.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

در دو قالب دیفالت و ترمه تست شده مشکلی نداشته ، ممکنه در قالب شما این مشکل وجود داشته باشه و با این ماژول ناهماهنگ باشه . وقتی سوال میپرسید و مشکلتون رو شرح میدید آدرس فروشگاه و نام قالب رو هم بگید . :)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

توي اين ماژول شما كليه كلاس ها و ... رو تغيير داديد. بنابراين ماژول هاي ديگه با اين ماژول سازگاري ندارن. مثل ماژول alldownload كه لينك دانلود محصولات رو توي قسمت حساب كاربري قرار ميده.

ماژول حساب كاربري كه توي بازارچه قرار داره همين امكان ماژول شما رو داره و با اون ماژول هم به درستي كار ميكنه. به هرحال ممنون از زحماتتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...