رفتن به مطلب

ماژول بانک سامان (پرستا 1.4.4.1) - آزمایشی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان و کاربران عزیز

دوستان بنده ماژول بانک سامان رو برای پرستا شاپ 1.4.4.1 آماده کردم که البته چون خودم اکانتی در بانک سامان نداشتم نتونستم اون رو تست کنم. بنابر این از شما عزیزان می خوام تا این ماژول رو تست کنید و مشکلات احتمالی اون رو گزارش کنید تا نسخه ی کامل آماده بشه و مورد استفاده ی شما قرار بگیره

ماژول رو ضمیمه کردم

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

این مشکل که من هم درگیرش بودم مربوط به include های Smarty در فایل payment_execution.tpl است، فرصت نکردم کامل بررسیشون کنم، در هر حال با حذف اونها مشکل حل میشه(اگر مشکل مربوط به بخش دیگیری نباشد.)

نمیدونستم که شما هم دارید روی ماژول سامان واسه 1.4 کار می کنید، فعلا نسخه بتا ماژول سامان رو نوشتم، ولی مرحله برگشت از بانک رو نتونستم تست کامل بگیرم، دوستانی که مرچنت سامان دارند لطفا بررسی کنند و اعلام نمایند.

http://prestaepayment.codeplex.com/SourceControl/BrowseLatest

لینک به دیدگاه

قابل توجه همه بزرگواران . ماژول تست شد .

در مراحل ورود به پرداخت ، آنجایی که تصاویر ماژول های پرداخت می آید این ماژول فاقد تصویر است .

نکته دوم : پرداخت با موفقیت به سایت سامان پرداخت وارد میشود . فروشگاه شناسایی میشود . تمام مراحل بدون خطا جلو میرود .

نکته سوم : در آخرین مرحله که بانک به سایت فروشگاهی باز میگردد این پیام خطا صادر میشود :

ST-ERR-Error in transaction payment not complete

Transaction Not Exist

اما پول از حساب خریدار کسر میشود .

یکی دوتا قدم تا اتمام این پروژه نمانده است . آقایان رضوی - مهرشاد خان - ایمان خان - مهرشاد خان و دیگر خانان انجمن این نکات را یک تحلیل فنی بفرمایند .

ما در خدمتیم

لینک به دیدگاه

دوستانی که تست می کنند، اگر قبلا ماژول سامان که برای پرستا 1.3 نوشته شده رو نصب کرده اند، حتما اون رو از حالت نصب خارج کنند و در داخل دیتابیس یک جدول به نام ps_module_samanpayment دارد، این جدول را نیز حذف نمایند.

لینک به دیدگاه

ماژول با تغییرات مجددی که آقای ررضوی اعمال نمودند تست شد . اینبار در همان ابتدای کار یعنی اتصال به بانک سامان باید چنیدن بار صفحه را رفرش نمود تا اتصال برقرار گردد .در تست دیشب من 2-3 بار رفرش کردم گفتم شاید به خاطر اینترنت باشد به همین خاطر به آن اشاره نکردم.به جرات باید 6-7 بار رفرش گردد . با این که سرعت اینترنت من 512 کیلوبایت هستش .

اما خبر خوب وقتی به سختی وارد بانک سامان میشود .ماژول به درستی کار میکند . و مراحل تایید در فروشگاه را نیز بدرستی طی میکند . مشکلات دیشب ماژول نیز برطرف شده است . تبریک به آقای رضوی و دوستان پیگیر کار این ماژول .

فقط خواهشا مشکل این ورود به بانک را رفع کنید که نیاز به این رفرش های متعدد نباشید .

با تشکر

لینک به دیدگاه

چون نسخه 1.4 مهرشاد خان تغییر یافته نسخه 1.3 است، نام جدول مورد استفاده در ماژول یکسان است، ولی در نسخه 1.4 فعلی در فیلدهای جدول تغییراتی دارد که چون جدول قبلی وجود دارد، تغییرات جدید اعمال نمی شود. و در نتیجه ماژول جدید به درستی عمل نمی کند.

دوستانی که ماژول 1.4 مهارشاد خان رو نصب کرده اند، برای استفاده از ماژول جدید لطفا جدول ps_module_samanpayment را حذف و یا تغییرات جدید را در ان اعمال کنند.

اشکال در عمل نکردن جاوا اسکریپت است که فرم به بانک ارسال نمی شود، (البته روی قالب پیشفرض پرستا مشکلی ندارد) دیشب با firebug به صورت دستی فرم را ارسال می کردم.

توضیحات بیشتر:

ار تابع زیر

setTimeout("document.forms.frmsaman.submit();",10);

برای ایجاد یک تاخیر 10 میلی ثانیه و سپس ارسال اطلاعات به بانک استفاده شده است.(شاید با افزایش این زمان مشکل در فروشگاه شما حل شود)

به دلایلی این تابع عمل نکرده و فرم ارسال نمی شود، البته می توان راههای جایگزینی مانند کلیک یک دکمه برای ارسال اطلاعات به بانک استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

پس ماژول با اخرين تغييرات و به روز رساني ان شااله در دسترس شما عزيزان با سپاس از رضوي عزيز قرار خواهد گرفت

و به زودي در بازاچه قرار ميگيرد

لینک به دیدگاه

چون نسخه 1.4 مهرشاد خان تغییر یافته نسخه 1.3 است، نام جدول مورد استفاده در ماژول یکسان است، ولی در نسخه 1.4 فعلی در فیلدهای جدول تغییراتی دارد که چون جدول قبلی وجود دارد، تغییرات جدید اعمال نمی شود. و در نتیجه ماژول جدید به درستی عمل نمی کند.

دوستانی که ماژول 1.4 مهارشاد خان رو نصب کرده اند، برای استفاده از ماژول جدید لطفا جدول ps_module_samanpayment را حذف و یا تغییرات جدید را در ان اعمال کنند.

اشکال در عمل نکردن جاوا اسکریپت است که فرم به بانک ارسال نمی شود، (البته روی قالب پیشفرض پرستا مشکلی ندارد) دیشب با firebug به صورت دستی فرم را ارسال می کردم.

توضیحات بیشتر:

ار تابع زیر

setTimeout("document.forms.frmsaman.submit();"' date='10);

برای ایجاد یک تاخیر 10 میلی ثانیه و سپس ارسال اطلاعات به بانک استفاده شده است.(شاید با افزایش این زمان مشکل در فروشگاه شما حل شود)

به دلایلی این تابع عمل نکرده و فرم ارسال نمی شود، البته می توان راههای جایگزینی مانند کلیک یک دکمه برای ارسال اطلاعات به بانک استفاده کرد.

[/quote']

آقاي رضوي عزيز با سپاس از زحمات شما

اين مشكل بدست شما حل ميشه يا اينكه به خاطر قالب من اين مشكل پيش مياد ؟ و خودم بايد بدنبال رفعش باشم ؟

اگر اون گزينه كليك يك دكمه باشد كه خيلي بهتر است .

با تشكر فراوان

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 3 months later...

سلام

من این ماژول رو نصب کردم ولی متاسفانه در برگشت از بانک خطاهایی رو دریافت میکنم و هیچ سفارشی ثبت نمیشه . در حالی که پول از حساب کم شده...

ST-ERR-Error in transaction
payment not completeTransaction Completed. Go Tracking Order

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سپاس فراوان از برنامه نویس های این ماژول

لینک به دیدگاه

از دوستمون که تست کردند سؤال میکنم و خبرتون میکنم.

در ضمن یک نسخه حرفه ای از این ماژول در بازارچه موجوده که اگر عجله دارید میتونید خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان برای بنده هم همین ارور را میده که برای آقای AMIRS داده

موقع بر گشت از بانک

payment not complete

Transaction Completed. Go Tracking Order

نسخه 1.2.0 که توسط آقای رضوی آماده شده را زا آدرس زیر گرفتم

http://prestaepayment.codeplex.com/SourceControl/BrowseLatest

نسخه پرستا 1.4.6.2

با قالب پیش فرض پرستا و نیز هم با فایرغاکس و هم با اکسپلورر تست کردم

با همه همین ارور را میداد

لطفآ کاری کنید.

ممنون

دوستان مشکل حل شد.

دوستانی که از ابتدا نسخه 1.2 ماژول را نصب م یکنند که مشکلی نخواهند داشت.

دوستان دیگه که قبلآ ماژول دیگر سامان را نصب کرده بودند باید ان را ابتدا از حالت نصب در بیارند

سپس آن را حذف کنند.

سپس کلمه saman را در دیتا بیس خود جستجو کنند تا همچنین چیزی موجود نباشه و اگر بود ان را حذف نمایند.

سپس نسخه جدید را نصب کنند.

با موفقیت کار میده و با فایرفاکس و اکسپلورر هم مشکلی نداره.

تنها توی فایر فاکس بعد از چند ثانیه به سایت بر می گرده و این می تونه کاربر را دچار مشکل کنه و یا ترقیب به رفرش صفحه کنه.

بعد از 6 ثانیه خود صفحه میاد و پرداخت تکمیل میشه.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

ما هنوز حتی با انجام کلیه دستورات شما هنوز مشکل داریم

و این خطا را میده جز اینکه برای ورود حتمی باید صفحه را رفرش کنید

payment not complete

ST-ERR-RefNum is empty

Canceled By User

ST-ERR-Canceled By User

اینم آدرس سایتمه

shop.istgahfani.com

اگه خواستید بگید تا من یوزر و پس هاست و فروشگاه را بهتون بدم شاید مشکل همه حل بشه و واقعا ممنونیم بابت زحماتتون

s.istgahfani.com

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام بله به سایت بانک متصل میشود وقتی شماره رو میزنیم و همه چیز اوکی میشه وقتی برمگرده به سایت ارور بالا که نوشتم رو میده لطفا راهنمایی کنید ممنون

لینک به دیدگاه

شما راه زیر رو مطالعه کردید؟

دوستان مشکل حل شد.

دوستانی که از ابتدا نسخه 1.2 ماژول را نصب م یکنند که مشکلی نخواهند داشت.

دوستان دیگه که قبلآ ماژول دیگر سامان را نصب کرده بودند باید ان را ابتدا از حالت نصب در بیارند

سپس آن را حذف کنند.

سپس کلمه saman را در دیتا بیس خود جستجو کنند تا همچنین چیزی موجود نباشه و اگر بود ان را حذف نمایند.

سپس نسخه جدید را نصب کنند.

با موفقیت کار میده و با فایرفاکس و اکسپلورر هم مشکلی نداره.

تنها توی فایر فاکس بعد از چند ثانیه به سایت بر می گرده و این می تونه کاربر را دچار مشکل کنه و یا ترقیب به رفرش صفحه کنه.

بعد از 6 ثانیه خود صفحه میاد و پرداخت تکمیل میشه

لینک به دیدگاه

1. هیچ پیغامی نمیشه برای زمانی که پرداخت انجام شد یا کنسل شد ست کرد ؟

2. وقتی که قیمت بالای صفر است بعد از پرداخت مبلغ از حساب کم میشود ولی در قسمت orders وضعیت اون محصول payment in progress است درصورتی باید payment accepted باشد ؟ (البته اگر قیمت محصول صفر باشد این مشکل نیست )

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

ماژول بانک سامان در نسخه 1.4.6.2 نصب گردید اما اتصال به بانک سامان بدرستی انجام نمی شود و پیغامی خطا در سایت بانک سامان با عنوان " فروشنده نزد بانک شناخته شده نيست" ظاهر می گردد قابل ذکر است که مرچنت ما مشکلی ندارد و در سایت و سیستم های دیگر بدرستی در حال کار می باشد.

لطفا جهت رفع این مشکل راهنمایی بفرمائید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...