رفتن به مطلب

بررسی مشکلات ماژول بانک ملی

پست های پیشنهاد شده

سلام

گویا ماژول بانک ملی که توسط بنده منتشر شده است، دارای ایراداتی است. از کاربرانی که آنرا تست کرده اند، ممنون میشم ایرادات آنرا بفرمایند تا در اسرع وقت برطرف گردد.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در یکی از فرومها مشکلی تحت عنوان باز نشدن جزئیات سفارش مطرح شده بود، در صورتی که بعد از نصب این ماژول، جزئیات یک سفارش باز نمی شود و صفحه به صورت کامل لود نمی شود:

به احتمال بسیار زیاد تابع (Function) نمایش صورتحساب آن با تابع ماژول دیگری تداخل دارد و به همین جهت این مشکل را بوجود می آورد، اگر ماژولهای پرداخت دیگری دارید این متد را در آنها بررسی کنید function hookInvoice .

در صورت امکان برای تست، نام فولدر ماژولهای پرداخت دیگر تغییر داده و در ابتدای نام پوشه آنها یک UnderLine _ قرار دهید و سپس صفحه سفارش ها را بررسی کنید. در صورتی که مشکل برطرف شد لطفا نام آن ماژولها را اعلام نمایید تا بررسی کنم و مشکل را به صورت کامل رفع نمایم

در صورتی که همچنان این مشکل برقرار بود(عدم نمایش جزئیات سفارش) پبام خصوصی بزنید تا ماژول را روی فروشگاه شما بررسی کنم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوستي كه مشكل داشت و با به روز رساني مشكلشون حل شده اعلام نمايند تا اين ماژول نيز كه رضوي جان قرار دادند در كلكسيون ماژول هاي بازاچه به طور رايگان با سپاس از رضوي جان براي شما قرار داده شود

اگر امتحان نموده ايد و عمليات موفقيت اميز بوده اعلام كنيد

لینک به دیدگاه

• 4 months later...
  • 2 weeks later...

دوست عزيز بانك ملي دو نوع درگاه داره كه براي مشتريانش ارائه ميده كه نوع دامون و نوع سداد هست كه دامون در بين فروشگاه هاي اينترنتي رواج بيشتري داره و همچنين ماژول هايي كه كم و بيش نوشته شده براي دامون هست و نسخه اي كه جناب رضوي زحمتش را كشيده اند هم براي دامون طراحي شده نسخه آخر ماژول بانك ملي كه من از سايت ماتريكس دانلود كرده ام را پيوست كردم مي توانيد دانلود كرده و براحتي استفاده كنيد اما در صورتي كه به بانك اعلام كنيد تا درگاه شما را به دامون تغيير بدهند و اگر تغير ندادند اين ماژول به درد شما نميخورد بايد با يك برنامه نويس صحبت كنيد تا آن را برايتان بنويسد در صورتي كه خودتان به زبان php آشنايي داشته باشيد مي توانيد سمپل هايي كه بانك به شما مي دهد را كمي تغيير داده و در سايتتان استفاده كنيد

سخه اي كه پيوست كردم را من تست كرده ام و صد در صد بي عيب و نقص كار ميكند و مديران محترم انجمن مي توانند با خيال راحت آن را در بازارچه پرستا در بين ماژولهاي پرداخت قرار دهند

ضمناً اين را هم بايد بگويم كه پرستا شاپ اولين اسكريپت فروشگاهي متن باز و رايگان هست كه ماژول پرداخت بانك ملي را داراست . البته اسكريپت فروشگاهي او اس كامرس هم ماژول بانك ملي را دارد اما ماژول بانك ملي او اس كامرس خاصيت وريفيكي شن را ندارد و عملاً به هيچ دردي نمي خورد

دانلود نسخه 1.4

mellipayment_PS_1.4.x.zip

دانلود نسخه 1.3

mellipayment_PS_1.3.x.zip

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

بچه ها به دادم برسید دیگه رفته روی اعصابم

اول از همه یه نصیحتی بهتون بکنم دور این بانک ملت خط بکشید من ماهی بالای 200 تومن دارم ضرر این بانک ملت میدم

خیلی خطا داره تراکنش های ناموفق بسیار داره

سه ماهه دارم از بانک ملی درگاه میگیرم تا امروز اوکی کردن من ورژن 1.3 رو دارم و ماژول رو نصب کردم برای پرداخت به بانک میره و پرداخت انجام میده و در برگشت که میاد به فروشگاه این خطا داره

1. Error in payment, Transaction not exist.

دستی اومدم تابع

if( isset($post['x_trans_id']) )
{

که در فایل mellipayment.php در خط 377 هست غیر فعال کردم دوباره چک کردم باز خطای Error in Fingerprint

داد و کدهای hash هم در تابع برگشتی بانک با چیزی که توی فروشگاه ثبت میشه یکی نیست دیگه کلافه شدم

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

دوست عزيز بانك ملي دو نوع درگاه داره كه براي مشتريانش ارائه ميده كه نوع دامون و نوع سداد هست كه دامون در بين فروشگاه هاي اينترنتي رواج بيشتري داره و همچنين ماژول هايي كه كم و بيش نوشته شده براي دامون هست و نسخه اي كه جناب رضوي زحمتش را كشيده اند هم براي دامون طراحي شده نسخه آخر ماژول بانك ملي كه من از سايت ماتريكس دانلود كرده ام را پيوست كردم مي توانيد دانلود كرده و براحتي استفاده كنيد اما در صورتي كه به بانك اعلام كنيد تا درگاه شما را به دامون تغيير بدهند و اگر تغير ندادند اين ماژول به درد شما نميخورد بايد با يك برنامه نويس صحبت كنيد تا آن را برايتان بنويسد در صورتي كه خودتان به زبان php آشنايي داشته باشيد مي توانيد سمپل هايي كه بانك به شما مي دهد را كمي تغيير داده و در سايتتان استفاده كنيد

سخه اي كه پيوست كردم را من تست كرده ام و صد در صد بي عيب و نقص كار ميكند و مديران محترم انجمن مي توانند با خيال راحت آن را در بازارچه پرستا در بين ماژولهاي پرداخت قرار دهند

ضمناً اين را هم بايد بگويم كه پرستا شاپ اولين اسكريپت فروشگاهي متن باز و رايگان هست كه ماژول پرداخت بانك ملي را داراست . البته اسكريپت فروشگاهي او اس كامرس هم ماژول بانك ملي را دارد اما ماژول بانك ملي او اس كامرس خاصيت وريفيكي شن را ندارد و عملاً به هيچ دردي نمي خورد

دانلود نسخه 1.4

دانلود نسخه 1.3

با سلام و تشكر، ماژول ارائه شده جنابعالي را نصب و پيكربندي كه ميكنيم پس از خريد و كليك روي لوگوي بانك ملي ، به درگاه بانك ملي وصل نميشه! علت را بفرماييد. سپاس
لینک به دیدگاه

ماژول بانک ملی را بنده ارائه نکرده ام من فقط تست کردم و بر روی نسخه 1.4.4.1 و نسخه 1.4.8.2 که به خوبی کار می کرد را به اطلاع دوستان این انجمن رساندم و دیروز هم در پست دیگری عرض کردم که من ماژول بانک ملی و صادرات را بر روی نسخه 1.4.8.2 در سایت های مختلفی نصب کرده ام اما نمی دانم مشکل از کجاست که در بعضی سایتها به درستی کار می کند و در برخی جای دیگری به سایت بانک نمی رود و الان هم که می خواستم فروشگاه اصلی ام را با پرستاشاپ راه بندازم چون چندین بار پرستاشاپ 1.4.9 و 1.4.8.2 را نصب کردم و ماژولها را نصب و تست کردم کار نکرد مجبور شدم از یکی از سایتهایی که نصب کرده بودم و به درستی کار می کرد بکاپ بردارم و در دامنه دیگری فایل بکاپ را منتقل کنم و استفاده کنم.

الان هم هر کسی خواست عملکرد این ماژول ها را ببیند می تواند در آدرس ذیل تست کند و ببیند که به درستی کار می کنند

www.cdpars.tk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...