رفتن به مطلب

ماژول نظرات

sepahan

پست های پیشنهاد شده

والا من اومدم ماژول نظراتم که 2.3 بود فک کنم را دیدم زده براش به روز رسانی هست به روز رسانی را زدم شد 2.9 اما دیگه کار نداد و گفت که با ورژن پرستا شما ساز گار نیست

ورژن پرستا من .1.5.4.1هست

اگه میشه ماژول نظرات 1.5 همون قبلی را البته با ترجمه های فارسیش اگه کسی داره اینجا لینک بده

بسیار سپاسگزارم از همکاری شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از توجهتون

من بارگذاری میکنم ماژول را و ماژول میاد به قسمت ماژول ها اما وقتی نصب را میزنم پیغام خطا میده

ماژول (های) زیر به درستی نصب نشده اند:

• - productcomments :
  • ونصب نمیشه
    مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

مشکل از اینه که نباید بروزرسانی میکردین ، الان خیلی سخت بتونید درستش کنید . منم همن مشکل رو روی سایتم بهش برخورد کردم و تا الان هم نتونستم حلش کنم . کلا بروزرسانی رو از تنظیمات باید غیرفعال کرد .

لینک به دیدگاه

ماژول رایگانی وجود نداره برای اینکار

برای خود من هم همین مشکل هست ، اگه راه حلش رو پیدا کردم به اشتراک میذارم همینجا .

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یه ماژول رایگان از پرستاشاپ انگلیسی دانلود کردم نصب کردم صفحه فروشگاه سفید باز میشه مجبور شدم غیر فعال کنم ماژول رو... ایا مشکل کجاست ؟

ضمیمه کردم ماژول رو

latestcomments_v0.4.zip

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

ماژول رایگانی وجود نداره برای اینکار

برای خود من هم همین مشکل هست ، اگه راه حلش رو پیدا کردم به اشتراک میذارم همینجا .

سلام

برای حل این مشکل شما ماژول جایگزین چی پیشنهاد میدید؟

اگر نیست چقدر هزینه داره؟ من ماژول نظرات میخوام با امکان ثبت نظر و اصلاح(کم و زیاد کردن نظر ثبت شده) و پاسخگویی به نظر

ممنون میشم جواب بدید

ضمن اینکه اگر راه حلی برای حل مشکل نظرات خود پرستا شاپ پیدا کردید بفرمایید

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید این ماژول بد ترجمه شده ، اسم این ماژول نظرات نیست ، کار این ماژول هم نظر دادن نیست . در اصل این ماژول نقد و بررسی محصول هست که تو بومی سازی بد ترجمه شده . به نقد و بررسی هم که جواب نمیدن .

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید این ماژول بد ترجمه شده ، اسم این ماژول نظرات نیست ، کار این ماژول هم نظر دادن نیست . در اصل این ماژول نقد و بررسی محصول هست که تو بومی سازی بد ترجمه شده . به نقد و بررسی هم که جواب نمیدن .

بله دوست عزیز دقیقا میدونم چه ماژولی هست...

اگر هم قرار باشه جوابی داده بشه باید عضو سایت شد و جداگانه نظر ثبت کرد.(من گفتم همچین ماژولی میخوام اگر هست و نگفتم این به این شکل هست!!!)

اما همین نوشتن نظرات هم کار نمیکنه.روی دیفالت که فقط نفر اول میتونه بنویسه.روی قالب ترمه هم روی مرور خود را بنویسید کلیک میکنی همون صفحه مجدد باز میشه(حالت دو صفحه روی هم) و نمیشه نظری نوشت.اصلا کاری به جواب دادن ندارم!!!

فقط دیدم شما هم همین مشکل دارید گفتم شاید راه حلی پیدا کردید

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

http://uupload.ir/files/tmdf_capture7.png سلام

دو تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنین

1.در قسمت 1 چند مورد برای قسمت نقد و نظرات قرار دادم امتیاز ستاره ای ،اما در صفحه محصول یک المان امتیاز بنام رتبه میاد ،مشکل چی هست؟

2.در مورد صفحه محصولات قسمت 2 یک فضای خالی بالای بنر قرار میگره گوششم زده1 وفقط در صفحه محصول میاد برای حذفش باید چکار کنم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...