رفتن به مطلب

اصلاحیه نمایش صحیح اعداد در فاکتور PDF نسخه 1.5.4

دانوش

پست های پیشنهاد شده

مدتی بود گزارش هایی داشتیم که اعداد مربوط به قیمت ها در فاکتور PDF نسخه پارسی برعکس هستند و متاسفانه این مشکل وجود داشت. هرچند از آن آگاه بودیم اما راه حلی برای آن نداشتیم.

اما اکنون می توانید نسخه اصلاح شده فایل invoice.tpl را از همین جا دانلود کرده و با نسخه اصلی جایگزین کنید.

بدین ترتیب مشکلات فاکتور Pdf در نسخه فارسی به مرز صفر رسیده و میتوان گفت به جز کمبود فونت مشکل دیگری نداریم.

برای حل مشکل فایل را از پیوست دریافت کرده و در پوشه pdf در پوشه اصلی فروشگاه (روت) قرار دهید و از حالت فشرده خارج کنید.

// کپی برداری از مطالب سایت فقط با ذکر نام و آدرس اینترنتی سایت مجاز است.

invoice.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

با عرض سلام و تشکر از شما

دانوش عزیز وقتی ماژول را بارگزاری میکنم بعد که تامام میشه اسکرول نمیره روی ماژول تازیه آپلود شده هرچی هم میگردم اسمش رو تو ماژول ها پیدا نمیکنم میشه یه راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 month later...

با سلام

یک مشکل در مورد دانلود فاکتورها در پنل مدیریت و در حساب کاربری وجود دارد که امکان گرفتن فاکتور سفارشات نه در منوی مدیریت و نه در حساب کاربری مشتریان

وجود ندارد و همچنین دانلود و پرینت رسیدهای تحویل هم وجود ندارد و جهت ارسال

و تحویل سفارشات حداقل به یکی از اینها نیاز داریم. لطفا راهنمایی نمایید چطور میشه این مشکل را حل کرد

largemarket.ir

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

من نسخه 1.6.1.2 رو استفاده میکنم ولی متاسفانه جواب نداد این فایلی که گذاشتید !

دوست عزیز از بخش کارایی،‌ کش پرستاشاپ رو پاک کنی درست می شه

لینک به دیدگاه

دوستان من این فایل رو ریختم تو اون مسیر ولی بازم یه ایرادایی داره. تصویر رو برای جناب دانوش گرامی آپلود کردم. ببینید جای عبارت های شماره سفارش، تاریخ سفارش و درگاه پرداخت اصلا خوب نیست.

همچنین اعداد پایین هم باز برعکس هست. اعداد مربوط به قیمت پاییه.

ممون میشم راهنمایی بفرمایید.

post-2178-0-88942800-1456231445_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

برای نسخه 1.6

برای درست نمایش دادن اعداد باید به بومی سازی---- واحد ارزی ----ریال

و این حالت را انتخاب کنید

x0.000.00

تمام

و فایل زیررا در مسیر پوشه pdf روت هاستتون اپلود کنید از حالت فشرده دربیارید اپلود کنید

http://s7.picofile.com/file/8246961342/invoice.zip.html

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با سلام

بنده جدیدا با این مشکل در پرستاشاپ 1.6.1.12 برخورد کردم که هزینه حمل 4500 در نظر گرفتم که تو فاکتور pdf چپه نشون میده مثل عکس پیوست.

راهکار چی هست ؟ اخه روی نسخه prestashop_1.6.1.13 که انگلیسی گرفتم و  حمل رو قیمتش رو 4500 در نظر گرفتم بازم تو فایل Pdf چپه نشون میده.

والا نمیدونم دیگه چی رو باید تنظیم کرد ، حالات مختلف رو چک کردم فقط تو 4 رقمی فکر کنم عدد مورد نظر باشه چپه میزنه ، 700 تومن تعریف کردم درست بود 12500 هم تعریف کردم درست بود و 65000 هزار هم درست بود ، ولی به محض اینکه یه عدد 4 رقمی میزدم چپه میزنه .

از اساتید اگر کسی به این مشکل خورده و راه حلی دارند   ممنون میشم راهنمایی کنند.

http://uupload.ir/files/wwwc_3.png

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...