رفتن به مطلب

حل مشکل آپدیت ماژول نظرات و بازگشت به قبل

پست های پیشنهاد شده

سلام

حتما خیلی از دوستان و حتی خود شما ماژول نظرات رو از داخل مدیریت پرستاشاپتون آپدیت کردید و پس از آپدیت متوجه شدید که ماژول کار نمیکنه . حتی بعد از حذف کامل ماژول و جایگزین اون با ماژول قبلی بازم با اخطار مواجه میشید !

خلاصه اینکه هر کاری کنید نمیتونید به حالت قبل برگردونید اما من امروز یه روشی رو بهتون میگم که میتونید این ماژول رو به حالت اولیه برگردونید و استفاده کنید فقط یادتون باشه دیگه آپدیت نکنیدا !

ابتدا ماژول نظرات که به نام productcomments هست رو کامل از پوشه ماژول ها حذف کنید ، سپس این ماژول که پیوست کردم رو دریافت کنید و پس از استخراج از حالت زیپ درون پوشه ماژول ها بریزید .

بعد وارد phpmyadmin بشید دیتابیش پرستاشاپتون رو انتخاب کنید و به سربرگ ps_module برید حالا از بالا روی insert کلیک کنید حالا از بالا همون کادر اول که نوشته id_module توی قسمت Value بنویسید 426 سپس name رو بذارید productcomments قسمت active رو بذارید 1 و قسمت version هم بذارید 2.3 .

تمام ! حالا بیایید پایین پایین و روی Go کلیک کنید . اکنون میتونید وارد بخش ماژول ها بشید و ماژول نظرات رو فعال کنید و استفاده کنید . فقط قبلش باید یکبار بازنشانی بزنید . کامپایل های اجباری هم فراموش نشه .

| کپی برداری فقط با ذکر نام و آدرس اینترنتی سایت مجاز است |

productcomments.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تشکر ، راه حل خوبیه برای زمانی که نظرات زیادی داشته باشه یه فروشگاه . اگر نظری ندادن کاربرا میتونید برین دیتابیس و کل جدول های مربوط به ماژول رو پاک کنید و به راحتی ماژول نسخه قبلی رو دوباره نصب کنید .

لینک به دیدگاه

عالی بود واقعن

اصلن اپدیت ماژول ها ی پرستا به نظر چیز جالبی نمیاد من هم با این ماژول یک بار هم با مازول وفاداری به مشکل برخوردم که اون حل شد این هم الان با راهنمایی شما حل شد ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

Link to database cannot be established: SQLSTATE[28000] [1045] Access

denied for user 'root_sainash'@'localhost' (using password: YES)این پیغام بعد از اینکه مراحل بالا رو انجام دادم، روی ادمین پرستا شاپم اومده.حالا چیکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

بعد از آپدیت پرستا به ورژن 1.6 متاسفانه دیگه امکان گذاشتن نظر وجود نداره و بعد از ثبت نظر به صفحه محصول بر میگرده و درقسمت پنل پرستا هم هیچ نظری برای مدیریت موجود نیست،بعد از تنظیم مجدد هم تمامی نظرات پاک شدند.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

حتما خیلی از دوستان و حتی خود شما ماژول نظرات رو از داخل مدیریت پرستاشاپتون آپدیت کردید و پس از آپدیت متوجه شدید که ماژول کار نمیکنه . حتی بعد از حذف کامل ماژول و جایگزین اون با ماژول قبلی بازم با اخطار مواجه میشید !

خلاصه اینکه هر کاری کنید نمیتونید به حالت قبل برگردونید اما من امروز یه روشی رو بهتون میگم که میتونید این ماژول رو به حالت اولیه برگردونید و استفاده کنید فقط یادتون باشه دیگه آپدیت نکنیدا !

ابتدا ماژول نظرات که به نام productcomments هست رو کامل از پوشه ماژول ها حذف کنید ، سپس این ماژول که پیوست کردم رو دریافت کنید و پس از استخراج از حالت زیپ درون پوشه ماژول ها بریزید .

بعد وارد phpmyadmin بشید دیتابیش پرستاشاپتون رو انتخاب کنید و به سربرگ ps_module برید حالا از بالا روی insert کلیک کنید حالا از بالا همون کادر اول که نوشته id_module توی قسمت Value بنویسید 426 سپس name رو بذارید productcomments قسمت active رو بذارید 1 و قسمت version هم بذارید 2.3 .

تمام ! حالا بیایید پایین پایین و روی Go کلیک کنید . اکنون میتونید وارد بخش ماژول ها بشید و ماژول نظرات رو فعال کنید و استفاده کنید . فقط قبلش باید یکبار بازنشانی بزنید . کامپایل های اجباری هم فراموش نشه .

| کپی برداری فقط با ذکر نام و آدرس اینترنتی سایت مجاز است |

سلام دوست عزیز

ضمن تشکر از راهنمایی خوبتون

ماژول productcomments در سایت من بروز رسانی شده است و هم امتیاز دهی محصول که ستاره ای شکل بوده است از بین رفته است و هم اینکه نظرات ثبت نمی شوند

راه حلی که شما گفتید رو انجام دادم و به ماژول به نسخه قبلی بر میگردد اما هم ستاره ها نیستند و هم نظرات ثبت نمی شود؟

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...