رفتن به مطلب

مشكل محصولات مجازي

omid.in

پست های پیشنهاد شده

سلام بر همه پرستاشاپي ها

محصولات مجازي را كه آپلود كردم ، بعد از خريد توسط مشتري نمايش داده نميشه .

آيا بجز پيوست كردن فايل كاره ديگه اي بايد انجام بدم- پرستا 1.5.4

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من امروز چندین بار یک محصول مجازی رو از فروشگاهم خریداری کردم تا دروازه پرداخت رو امتحان کنم. یک سوال دارم

بهمن شما گفتید که :بعد از خرید که نمایش داده نخواهد شد . بعد از خرید از بخش تاریخچه سفارشات میتونه دانلود کنه مشتری .

بله همینطوره ولی ممکنه مشتری اون لحظه نتونه دانلود کنه و یا شاید بعدا بخاد از ایمیلش دانلود کنه

دفعه اول وقتی من یه محصول رو از فروشگاه خریدم سه تا ایمیل برام اومد :

1- پرداخت تایید شده

2-order confirmation

3-Virtual product(s) available for download

و در این ایمیل سوم لینک دانلود فایل هم وجود داشت. اما بعد از اون چند تا دیگه از محصولات و همون محصول رو ( که تعدادش رو روی 1000 گذاشته بودم ) خریداری کردم ولی فقط دو ایمیل اول برام اومد و لینک دانلود برام ارسال نشد. از تعداد محصول کم می شد مثلا می شد 999 ولی لینک دانلودش بهم ایمیل نمی شد. چون دفعه اول برام این لینک اومد الان سوال شده که چرا مجدد این اتفاق نمی افته!

ممنون از پاسختون

البته می دونم که حساب کاربری خود شخص توی سایت فروشگاه مثل یه ایمیل هستش و هر وقت بخاد می تونه بیاد و از بخش تاریخچه سفارشات دوباره محصولش رو دانلود کنه اما این لینک ایمیل رو هم می خام براش ارسال بشه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت صاحب نظرهای پرستا

لطفاً آموزش گام به گام تعریف محصول مجازی ، دانلود رایگان برای اعضا، دانلود بعد از پرداخت وجه رو قرار بدین که ما مبتدی ها هم بتونیم از این خدمات استفاده کنیم راستی درگاه بانکی رو از یک سایت واسط گرفتم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

سال نو همه مبارک :)

خواهشا یکی از کارکشته ها بیاد و این مورد رو توضیح بده و کلی آدم رو از نگرانی در بیاره!

ممنون

سلام

این مسئله برای من هم هست

لینک به دیدگاه

بعد از خرید که نمایش داده نخواهد شد . بعد از خرید از بخش تاریخچه سفارشات میتونه دانلود کنه مشتری .

مشکل دقیقا چی هست دوستان؟ آیا در تعریف محصول دانلودی مشکل دارید؟

سلام خدمت دوستان فروشگاه من پرستاشاپی هست و ازش راضی هستم هم با جوملا کار کردم هم با پرستا که پرستا واقعا توی فروشگاهها عالیه اما مشکلی که هست اینه که یه ماژول مستقل مثل پلاگین ها یا کامپوننت های جوملا یا مدیریت محتواهای دیگه نداره که فقط فروشگاه محصولات دانلودی راه بندازی این مطلب رو برای این می گم که سئو و متا های پرستا واقعا خیلی حرفه ای تر از جولاست اما روی پرستا نسبت به جوملا کم کار شده یه دمو به عنوان نمونه می دم که متوجه منظورم بشین لطفا این دمو رو مشاهده کنین www.rmjoomla.ir/demo/fsel

منظورم این هست که قالبی شبیه به این ( البته قالب ساده ای هست و بازدید کننده گیج نمی شه) و ماژولی نوشته بشه که فقط فروش محصولات مجازی باشه حالا هر محصول مجازی بود مهم نیست ولی بیس کار با پرستا باشه، مخصوصا قسمت تعریف محصول متا ها و سئو باشه و طرف آنلاین پرداخت کرد مستقیم به لینک دانلود فرستاده بشه دوستانی که فروشگاه دارن متوجه منظورم هستن که همه از اطلاعات یکسانی برخوردار نیستن و ممکنه فکر های دیگه ایی بکنن

این هم آدرس سایت پرستایی من www.supershahr.com از آقا دانوش و انجمن هم تشکر می کنم چون کمک های زیادی ازتون گرفتم

راستی اگه این ماژول رو فروشی هم بود من خریدارم

لینک به دیدگاه

سلام

راستش من که مزیتی ندیدم

برای فروش محصولات مجازی، شما چند کار باید انجام بدید تا به قول شما حرفه ای بشه :

1- مراحل ثبت نام کوتاه بشه (مثلا فقط با ایمیل و پسورد)

2- مشتری پس از پرداخت به صفحه دانلود منتقل بشه

3- قالب مناسب این کار داشته باشید

برای این موارد به جز قالب ، باید یه برنامه نویس این کار رو براتون انجام بده و هزینه هم خواهد داشت.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

راستش من که مزیتی ندیدم

برای فروش محصولات مجازی، شما چند کار باید انجام بدید تا به قول شما حرفه ای بشه :

برای این موارد به جز قالب ، باید یه برنامه نویس این کار رو براتون انجام بده و هزینه هم خواهد داشت.

موفق باشید

بدون برنامه نویسی و همین جور که هست سیستم فروش محصولات مجازی چطوری هست؟

یعنی امکان پذیر هست یا خیر؟

لینک به دیدگاه

سلام

راستش من که مزیتی ندیدم

موفق باشید

بدون برنامه نویسی و همین جور که هست سیستم فروش محصولات مجازی چطوری هست؟

یعنی امکان پذیر هست یا خیر؟

فعلا خیر مضاف به اینکه موضوع فروش محصول مجازی توی فروشگاه با فروشگاه محصول مجازی متفاوته و فعلا بدون برنامه نویسی نمی شه
لینک به دیدگاه

دوست عزیز به صورت پیشفرض فروش محصولات دانلودی در پرستاشاپ هست و هیچ مشکلی هم نداره

مواردی که گفتم برای بهینه کردن سایت بود

مثال روشنش هم بازارچه هست که محصولات دانلودی میفروشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به صورت پیشفرض فروش محصولات دانلودی در پرستاشاپ و هیچ مشکلی هم نداره

موفق باشید

ممنون

در بازارچه هم که مسئله آدرس و کد پستی برای خرید محصول مجازی مطرح هست.

من طوری میخوام باشه که موارد آدرس، کد پستی برای محصولات مجازی به صورت اختیاری وبرای محصولات غیرمجازی به صورت اجباری باشه.

برای این منظور باید چیکار کنم؟ اگر هزینه داره چقدره و روند دادن سفارش چطوری هست؟

لینک به دیدگاه

سلام اقا رامتین ممنون از لطفت، یه راهنمایی کن در مورد این مدل خرید که بازدید کننده با سایت وارد می شه، فقط محصولات مجازی هست و دوتا گزینه زیر هر محصول جزییات و خرید، که خرید رو زد به درگاه وصل شه پرداخت کنه و فایل رو دانلود کنه البته اول عضو بشه بعد این مراحل براش مجاز بشه. اگه قالب اختصاصی می خواد و کلا هزینه ها به چه صورته؟ چون قصد من داشتن فروشگاه محصولات مجازی پرستایی

دوست عزیز به صورت پیشفرض فروش محصولات دانلودی در پرستاشاپ و هیچ مشکلی هم نداره

موفق باشید

ممنون

در بازارچه هم که مسئله آدرس و کد پستی برای خرید محصول مجازی مطرح هست.

من طوری میخوام باشه که موارد آدرس، کد پستی برای محصولات مجازی به صورت اختیاری وبرای محصولات غیرمجازی به صورت اجباری باشه.

برای این منظور باید چیکار کنم؟ اگر هزینه داره چقدره و روند دادن سفارش چطوری هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

در مورد اینکه برای محصولات مجازی کد پستی بخواد و برای بقیه نخواد تقریبا نشدنیه چون ممکنه یک مشتری هر دو مورد رو داشته باشه و نمیشه تفکیک کرد این موارد رو .

در مورد رفتن مشتری بعد از خرید به صفحه دانلود، باید درخواست بدید تا براورد هزینه بشه . نیاز به تغییراتی در هسته پرستاشاپ داره.

مورد سوم هم یک کم عجیب هست، در افزونه های وردپرس معمولا اینگونه هست که مشتری با زدن خرید ، مستقیم به درگاه میره و خرید میکنه و این به دلیل نبودن سبد خرید در آنهاست و در واقع یک ضعف محسوب میشه. شاید مشتری بخواد چند محصول رو بخره و این روش چندان جالب نیست. بهترین راه اینه که ثبت نام کوتاه بشه و مشتری پس از زدن پرداخت در سبد خرید ، به صفحه درگاهها منتقل بشه که برای اینکار هم باید در بازارچه درخواست بدید تا براورد هزینه و زمان بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

در مورد اینکه برای محصولات مجازی کد پستی بخواد و برای بقیه نخواد تقریبا نشدنیه چون ممکنه یک مشتری هر دو مورد رو داشته باشه و نمیشه تفکیک کرد این موارد رو .

در مورد رفتن مشتری بعد از خرید به صفحه دانلود، باید درخواست بدید تا براورد هزینه بشه . نیاز به تغییراتی در هسته پرستاشاپ داره.

مورد سوم هم یک کم عجیب هست، در افزونه های وردپرس معمولا اینگونه هست که مشتری با زدن خرید ، مستقیم به درگاه میره و خرید میکنه و این به دلیل نبودن سبد خرید در آنهاست و در واقع یک ضعف محسوب میشه. شاید مشتری بخواد چند محصول رو بخره و این روش چندان جالب نیست. بهترین راه اینه که ثبت نام کوتاه بشه و مشتری پس از زدن پرداخت در سبد خرید ، به صفحه درگاهها منتقل بشه که برای اینکار هم باید در بازارچه درخواست بدید تا براورد هزینه و زمان بشه

موفق باشید

سلام اقا رامتین ممنون از لطفت، یه راهنمایی کن در مورد این مدل خرید که

بازدید کننده با سایت وارد می شه، فقط محصولات مجازی هست و دوتا گزینه زیر

هر محصول جزییات و خرید، که خرید رو زد به درگاه وصل شه پرداخت کنه و فایل

رو دانلود کنه البته اول عضو بشه بعد این مراحل براش مجاز بشه. اگه قالب

اختصاصی می خواد و کلا هزینه ها به چه صورته؟ چون قصد من داشتن فروشگاه

محصولات مجازی پرستایی رو دارم فقط محصولات دانلودی فروشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...