رفتن به مطلب

مشکل با ماژول سایت مپ

niloofar

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ماژول نقشه سایت که دیفالت خود پرستاشاپ بود رو فعال کرده بودم. تا چند روز پیش مشکلی نداشت و هر وقت میخواستم بدون مشکل نقشه سایت رو میساخت اما آلان وقتی میرم نقشه سایت رو جدید کنم بعد از کلی چرخیدن میره تو صفحه خود فروشگاه و مینویسه:

"صفحه مورد نظر وجود ندارد

متاسفانه آدرسی که وارد کرده‏‏‏‏‏ اید، تغییر یافته یا دیگر موجود نمی‌باشد

برای یافتن یک محصول، لطفاً نام آن را در قسمت زیر بنویسید."

البته بعد که دوباره بر میگردم تو صفحه ماژول روی لینک سایت مپ که کلیک میکنم تا آخرین محصولی که اضافه کردم رو ساخته ولی دو تا لینک سایت مپ عین هم هست که قبلا یکی بود. دلیلش چیه؟ چرا ارور میده و چرا دوتا لینک میسازه؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من نمیدونم هر چی توی این فروم سرچ میکنم جواب سوالامو پیدا نمیکنم در عین حال هم کسی به سوالهام جواب نمیده. اصلا نمیدونم چرا و چیکار باید بکنم!

لینک به دیدگاه

این بحث ها کمی تخصصی تر و تجربی تر هست و مشکل همگانی نیست که بشه با یک خط توضیح مشکل رو برطرف کرد. حدسی که من میزنم "البته تا به حال با این مشکل روبرو نشدم" این هست که چون قبلا درست عمل میکرده اما الان خیر "احتمالا" از طرف مسئولین سرور تغییری در تنظیمات سرور انجام شده که این مشکل پیش اومده

لینک به دیدگاه

این بحث ها کمی تخصصی تر و تجربی تر هست و مشکل همگانی نیست که بشه با یک خط توضیح مشکل رو برطرف کرد. حدسی که من میزنم "البته تا به حال با این مشکل روبرو نشدم" این هست که چون قبلا درست عمل میکرده اما الان خیر "احتمالا" از طرف مسئولین سرور تغییری در تنظیمات سرور انجام شده که این مشکل پیش اومده

سلام

خوب پس شما میگید به هاستم اطلاع بدم؟

لینک به دیدگاه

به هاستتون پیام بدید احتمالا میگن مشکل از پرستا ست

پیشنهاد میکنم یکبار دیباگ رو روشن کنید و دوباره نقشه رو ایجاد کنید اگر خطایی داد اینجا بذارید تا ببینیم چه کمکی میشه کرد

لینک به دیدگاه

به هاستتون پیام بدید احتمالا میگن مشکل از پرستا ست

پیشنهاد میکنم یکبار دیباگ رو روشن کنید و دوباره نقشه رو ایجاد کنید اگر خطایی داد اینجا بذارید تا ببینیم چه کمکی میشه کرد

سلام

خوب من ماژول دیباگ رو دانلود و نصب کردم و دیباگ رو روشن و بعد رفتم مجددا سایت مپ رو ساختم.....

به طریقی معجزه آسا درست کار کرد و دیگه اون صفحه ای که گفتم نیومد. لینک سایت مپ هم یکی بود و همه چیز سرجاش!!!!!

البته من رفتم تو فرانت آفیس هم گشتم ولی هیچ اروری دریافت نکردم.

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید. فکر میکنم همون مربوط به سرور میشده.

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

با سلام و وقت بخیر

ماژول سایت مپ من هم تا الان مشکلی نداشت

ولی از دیروز وقتی برای ساخت نقشه روش کلیک میکنم بعد از کلی چرخیدن یک دفعه میره تو صفحه سفید و 500 internal errorr میده

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request

دیباگ هم روشن کردم اما خطایی نمیاد

فکر می کنید مشکل از کجا باشه؟

لینک به دیدگاه

با سلام

دانوش جان یکم باهاش سر و کله زدم درست شد اما الان یک مشکل دیگه داره

حالت عادی نقشه رو میسازه و مشکلی نداره

اما تیک زیر رو میزنم

Check this box if you wish to check the presence of the image files on the server

بعد از کلی چرخیدن میره داخل خود سایت و میگه محصول وجود ندارد

به نظرتون مشکل از کجاست؟

با احترام

لینک به دیدگاه

مشکل از محدودیت زمان اجرای اسکریپت هست که باید به هاستتون بگید افزایش بدن

همانطور که گفتم بهتره لاگ خطا رو چک کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

با سلام

این

max execution time رو به روی 2000 بردیم همچنان مشکل پا برجاست

ماژول رو هم حذف نصب کردم و مجدداً ریختم اما بازم وارد سایت میشه و انجام نمیشه

تو ارور لاگ هم چیزی در این مورد ثبت نمیشه

با احترام

لینک به دیدگاه

فکر میکنم max execution time روی سرورها از یک حدی بیشتر نمیشه (حتی من روی لوکال این مقدار رو خیلی زیاد کردم اما باز هم مقدارش از یک حدی بیشتر نشد!)

نمیدونم در این زمینه بنده اطلاعی ندارم منتظر پاسخ سایر دوستان باشید

لینک به دیدگاه

با تشکر

من زمان اجرای این ماژول رو بررسی کردم تقریباً تا دو دقیقه بعد از کلیک رو ساخت نقشه وارد صفحه فروشگاه میشه

ضمناً به تازگی ورژن php هاست ما به 5.4 به روز رسانی شده امکان داره از اون باشه؟

برای تست این موضوع حتی جدید ترین ورژن gsitemap رو هم نصب کردم و تست کردم اما مشکل پابرجاست

با احترام

لینک به دیدگاه

تا جایی که میدونم ماژول سایت مپ این امکان رو گذاشته که یک بار سایت مپ رو بازسازی کنید و دفعه بعد روی بازسازی موارد جامانده کلیک کنید تا ادامه بده و از نو شروع نکنه. این امکان در بخش بازسازی تصاویر و ایندکس جستجو هم موجود هست تا وقتی فروشگاه بزرگ میشه استفاده کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...