رفتن به مطلب

مشکل با قالب موبایل

saeidghodrati

پست های پیشنهاد شده

سلام

آقا یکی لطف کنه این قالب موبایل وب سایت منو چک کنه احساس میکنم مشکل داره مشتری ها هم نمیتونن سفارش با گوشیشون بزارن ممنون میشم

من خودم باز میکنم با موبایل صفحات به هم ریخته نمایش داده میشه اگر واقعا مشکل داره در فکر اصلاح باشم

http://piltanshop.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون شکل ظاهری درست شده ولی امکان خرید اینترنتی نیست در قسمت آدرس ارور میده و فرایند خرید به سادگی انجام نمیپذیره

لینک به دیدگاه

امروزه دیگه کمتر سایتی از قالب مخصوص موبایل استفاده میکنه ( مخصوصا فروشگاه های اینترنتی ) . بهتره قالبتون رو ریسپانسیو کنید و برای همیشه از شر این گونه مشکلات خلاص بشین .

لینک به دیدگاه

ممنون شکل ظاهری درست شده ولی امکان خرید اینترنتی نیست در قسمت آدرس ارور میده و فرایند خرید به سادگی انجام نمیپذیره

کمی صبر کنید سعید جان چیزی به اتمام کار قالب پلیکان نمونده. فکر میکنم مناسب کار شما باشه

لینک به دیدگاه

• 5 years later...

سلام 

در قالب موبایل فروشگاه من، دکمه افزودن به سبد خرید میره زیر اون نوار طوسی که توش آیکون های فیلتر و محصولات بازدید شده هست.

https://www.saharbattery.com

و محصولات هم در سبد خرید در قالب موبایل نشون داده نمیشه،یعنی 4تا محصول انتخاب می کنم می ره داخل سبد میزنه 4 ولی وقتی میزنم روی سبد چیزی نمایش نمی ده

لینک به دیدگاه

درود

قالبی که استفاده میکنید از قالب های بازارچه آی پرستا نیست، این موضوع رو با پشتیبان قالب تون در میون بذارید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...