رفتن به مطلب

انتخاب قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز پرستا شاپ

به نظر شما بهترین قالب از میان قالب های موجود در بازارچه برای فروشگاه محضولات مجازی مقاله و ..... کدومه مه که نتونستم هیچ کدومش ون رو انتخاب کنم

شما یه راهنمایی کنید با توضیح و این که قالب دارای پشتیبانی هم باشه برای تغییرات جزئی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من قالب یک بحث سلیقه ای هست. قطعا ما که مسئولین بازارچه هستیم اگر پیشنهادی بدیم که همه به چشم تبلیغ میبینن! بنابراین باید منتظر پیشنهاد کاربران باشید

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

سلام

چندتا از قالب ها تو بازارچه زدین که فروش متوقف شد. این یعنی چی؟ رایگان شده یا کلا اونا دیگه از دور خارج شدن؟ مثلا نایس شاپ 1و 2

ممنون

لینک به دیدگاه

میتونید نایس شاپ 2 رو خریداری کنید. نایس 1 غیر فعال شده

برای محصولات مجازی پیشنهاد میکنم از سبد خرید ویژه فروش فایل (با بازارچه در ارتباط باشید) استفاده کنید

لینک به دیدگاه

خوب نمیشه هیچ جوری نایس 1 رو دریافت کرد؟ پرستا بنده 1.5.2 هست و به دلیل مشکلات نامعلوم سرور هر بار موقع ارتقا کلا مجبور به نصب مجدد و جذف تمام دیتا ها شدم. الان بخوام به 1.6 ارتقا بدم خیلی مشکل ساز میشه. واسه ورژن 1.5 هم بجز الکترو قالب خوب دیگه ای در دسترس نیست که الکترو هم هرچقدر صبر کردیم تخفیف بهش بخوره اتفاقی نیوفتاد و فعلا دستوبالمون خالیه.

لینک به دیدگاه

خوب نمیشه هیچ جوری نایس 1 رو دریافت کرد؟ پرستا بنده 1.5.2 هست و به دلیل مشکلات نامعلوم سرور هر بار موقع ارتقا کلا مجبور به نصب مجدد و جذف تمام دیتا ها شدم. الان بخوام به 1.6 ارتقا بدم خیلی مشکل ساز میشه. واسه ورژن 1.5 هم بجز الکترو قالب خوب دیگه ای در دسترس نیست که الکترو هم هرچقدر صبر کردیم تخفیف بهش بخوره اتفاقی نیوفتاد و فعلا دستوبالمون خالیه.

قالب های نسخه 1.5 رو کم کم داریم از رده خارج میکنیم به مرور . تقریبا بیشتر افرادی هم که نایس شاپ 1 رو خریده اند به نسخه 2 آپدیت کرده اند . متاسفانه دیگه امکان دریافت این قالب ها و همچنین پشتیبانی آنها وجود ندارد .
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...