رفتن به مطلب

آموزش ویدئویی تنظیمات اولیه بعد از نصب پرستاشاپ

نظر شما در رابطه با این آموزش ویدئویی چیست ؟  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما در رابطه با این آموزش ویدئویی چیست ؟

• خیلی خوب بود
    • بدک نبود
    • افتضاح بود
      0

پست های پیشنهاد شده

خوب ، خیلی ها وقتی پرستاشاپ رو نصب میکنن، در اولین ورود به مدیریت نمیدونن باید چیکار کنن و چی رو تنظیم کنن و به کجا باید برن و نرن :D اونطور که من میبینم حتی اونایی که سابقه دار هستند در پرستاشاپ هم تنظیمات اولیه رو به خوبی انجام نمیدن ، برای مثال اصلا به بخش سئو یا کارایی ها سر نمیزنن و تنظیمات رو به حال خود و به امید خدا رها میکنن .

در این ویدئوی آموزشی ، در مدت زمان 7 دقیقه با شما هستیم ، شما هم با ما باشید تا تنظیماتی که در اولین ورود به مدیریت پرستاشاپ باید انجام دهید را فرا بگیرید .

آنچه در این ویدئو خواهید آموخت :

تنظیم سرعت ، کش و بهینه سازی پرستاشاپ

تنظیمات بخش سئو

کم کردن برخی از فیلدهای فرم ثبت نام

و چندین تنظیم دیگر ...

ضمنا شرکت در نظر سنجی بالای این تاپیک یادتون نره ;)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

چیزی برای دانلود وجود نداره ، تو همون پست اول این تاپیک زیر همه نوشته ها ، میتونید مشاهده کنید به صورت ویدئوی فلش هست ، یعنی پخش آنلاینه . ( اگه روی مرورگرتون فلش پلیر نصب نیست باید نصب کنید )

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

ویدئو عالی بود چند تا از تنظیمات رو اعمال نکرده بودم.

پائین صفحع پیشخوان سمت راست ( پرستا 1.6) چند تا ماژول می خوام قرار بدم که هردفعه مجبور نباشم برم از قسمت ماژول ها بگردم پیدا کنم.

همچین امکانی وجود داره ؟؟

راستی از کجا می تونم کپی رایت رو تغییر بدم ؟

لینک به دیدگاه

سلام

این امکان وجود نداره ولی در صفحه ماژولها ، لیست علاقه مندیها وجود داره که کار رو خیلی راحت میکنه

کپی رایت هم از ماژولها>>بلوک محتوا >> ویرایش قابل حذف است

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

خیلی ویدئوی خوب و آموزندیه انشاالله که ادامه داشته باشه

یک سوال داشتم امیدوارم جای خوبی مطرح کرده باشم در قسمت پرداخت نقدی یا حواله یه چوری میشه عکس یا لوگو را تغییر داد من میخوام به کارت بانکی تغییر بدم

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

ممنون از وقتی که گذاشتین و این ویدیو رو درست کردین، برای من یه سوال پیش اومد توی تنظیمات، html رو روی حالت استاندارد گذاشتین و کوچک سازی نکردین، دلیل خاصی داره؟ توی 1.6 هم باید فشرده سازی اچ تی ام ال رو غیر فعال کنیم؟

یه پیشنهاد، چون این ویدئو صحبت توش نمی شه و همه چیز به وضوح داره نمایش داده می شه، می تونین با آدرس لینک سایت توی یوتوب آپلود کنین، بازدید بالایی هم داره

لینک به دیدگاه

ممنون از وقتی که گذاشتین و این ویدیو رو درست کردین، برای من یه سوال پیش اومد توی تنظیمات، html رو روی حالت استاندارد گذاشتین و کوچک سازی نکردین، دلیل خاصی داره؟ توی 1.6 هم باید فشرده سازی اچ تی ام ال رو غیر فعال کنیم؟

یه پیشنهاد، چون این ویدئو صحبت توش نمی شه و همه چیز به وضوح داره نمایش داده می شه، می تونین با آدرس لینک سایت توی یوتوب آپلود کنین، بازدید بالایی هم داره

بهتره خاموش بذارین بمونه چون سازگاری بیشتری با مرورگرها پیدا میکنه سایتتون .
لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

سلام

آموزش قدیمی در انتقال سرور حذف شده و چون در حال حاضر کارایی ندارد مجددا تهیه نشده است. برای نسخه های جدید به زودی در بخش بلاگ بازارچه قرار خواهد گرفت.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...