رفتن به مطلب

دریاره پرستا شاپ 1.6

پست های پیشنهاد شده

احتمالا اکثر قالب ها و ماژول های نسخه 1.5 و 1.6 سازگار خواهند بود با این نسخه البته نیاز به یسری تغییرات دارن قالب ها. البته پرستا 1.6.0.5 یک باگ داره که قالب های نسخه 1.5 رو فعلا نمیتونید روی 1.6 استفاده کنید تا نسخه بعدی بیاد و این باگ رفع بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام - من از اعضای جدید سایت هستم و راستش رو بخوایید می خوام یک فروشگاه اینترنتی راه بندازیم و بعد از کلی جستجو سرو تست فروشگاه ساز های مختلف النهایه به پرستا رسیدم البته کپمن از گذشته با پرستا آشنا بودم ولی از اون روزا تا الان ماشالله خیلی تغییر کرده و رسیده به نسخه 1.6 که به لطف دوستان عزیزی چون شماست برای بومی سازیش که میدونم واقعا ترجمه یک cms چقدر زحمت داره به همین خاطر میخواستم هم تشکر کنم و هم یک سوال که نسخه اصلی 1.6 که نهایی میشه که بتونیم باهاش یک فروشگاه حداق با یک درگاه خرید راه بندازیم که دیگه با راه انداختن فروشگاه با نسخه 1.5 کار دوباره کاری نشه برای آپگرید و ست قالب و ...

باز هم ممنون از زحمات و کمک تون

لینک به دیدگاه

نهایی شده دوست من. میتونید دانلود کنید و لذت ببرید. البته چون انتشار اولش هست ممکنه با مشکلاتی روبرو بشید و پیشنهاد میکنم تا ارئه نسخه بعدی دست نگه دارید. البته میتونید به صورت تستی نصبش کنید و اگر مشکلی نداشتید استفاده کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

من این کار انجام دادم ولی متاسفانه جواب نداد

تازه قالب بخش مدیریت هم برعکس شد

میشه فایل ادمینی که شما استفاده کردین اینجا بزارین؟

منون میشم

شما پرستا فارسی رو دانلود کنید و نصب کنید بعد فایل های فولدر ادمین پرستا انگلیسی رو بزنید به روی فایل های پرستا فارسی نصب شده.

شاید بهتره فولدر themes رو کپی نکنید.

حقیقتش من خودم دو بار این کار رو کردم هر دو بار هم جواب داده.

لینک به دیدگاه

با سلام

من این کار انجام دادم ولی متاسفانه جواب نداد

تازه قالب بخش مدیریت هم برعکس شد

میشه فایل ادمینی که شما استفاده کردین اینجا بزارین؟

منون میشم

شما پرستا فارسی رو دانلود کنید و نصب کنید بعد فایل های فولدر ادمین پرستا انگلیسی رو بزنید به روی فایل های پرستا فارسی نصب شده.

شاید بهتره فولدر themes رو کپی نکنید.

حقیقتش من خودم دو بار این کار رو کردم هر دو بار هم جواب داده.

دوباره این کارو کردم جواب نداد الان ورژن 1.6.0.6 امده دانلود کردم جای گزین کردم جواب داد مرسی از راهنمایی
لینک به دیدگاه

نسخه جدید حدودا چقد زمان میبره؟اگه براتون ممکنه یه تاریخ بفرمایید

نسخه ای که الا منتشر شده جای فارسی نشده تو مراحل خرید زیاد داشت.البته مثه اینکه شما ترجمه رو 100%کرده بودید ولی سایت اصلی ترجمه رو اینجوری کرده بود درسته؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

بله ترجمه درست هستند ولی کامل به این نسخه منتقل نشده که مشکل از سایت اصلی بوده و مدیران پیگیر این مساله هستند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد مشکل ساخت شاخه جدید با نصب مجدد فایل ادمین حل شد ولی متاسفانه وقتی یک زیر شاخه را ویرایش میکنم بعد از ذخیره میره تو روت و نمیتونم بیارمش سر جاش

فرستاده شده از HUAWEI Y320-U30ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

نهایی شده دوست من. میتونید دانلود کنید و لذت ببرید. البته چون انتشار اولش هست ممکنه با مشکلاتی روبرو بشید و پیشنهاد میکنم تا ارئه نسخه بعدی دست نگه دارید. البته میتونید به صورت تستی نصبش کنید و اگر مشکلی نداشتید استفاده کنید

البته خب درسته ولی مشکل اتصال به درگاه های پرداخت و یا ست کن مازول های پرداخت آنلاین هنوز به قوت خودش باقیه و باید درست بشند که بدون آنها عملا فروشگاه زیاد کارایی برای کسی نداره

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز سرعت بومی سازی ما به کمتر از یک هفته رسیده و این فقط به خاطر ارتباط مداوم با تیم توسعه و استفاده از شیوه های مدرن کنترل نسخه هست.

بنده رسمن یکی از مشارکت کننده های توسعه پرستاشاپ شده ام و اسم بنده در فایل Contributors درج شده است و تلاش میکنم راهکارهای بیشتری رو با پرستاشاپ به اشتراک بذارم.

بنابراین مطمئن باشید انتشار هر نسخه بومی جدید کمتر از یک هفته زمان خواهد برد. همچنین در تلاش هستیم تا این زمان را به یک روز کاهش دهیم!

روشی که دوستان برای تصحیح نسخه 1.6.0.5 ارایه دادند صحیح نیست و فعلا توصیه میشه از نسخه 1.6.0.5 فقط برای تست استفاده کنید. نسخه 1.6.0.6 هم به زودی در اختیار شما خواهد بود تا استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دانوش عزیز

اگر 1.6.0.6 منتشر بشه امکان استفاده از قالب 1.5.2 روش وجود داره ؟

مشکل بلوک راست و چپ برای 1.6.0.3 بود یا قالب بنده سازگار نیست ؟ چون کلا هیچ کدوم از ماژول های بلوک چپ و راست رو هرکاری کردم نتونستم کاری کنم که نمایش بده.. چند ماژول مختلف هم تست کردم.

مرسی از زحمات شما

لینک به دیدگاه

قرار بوده این مشکل رو رفع کنند

به علت تغییر ساختار به جهت سریع شدن بارگیری فایل های استایل برای rtl برای استفاده از قالب های نسخه ۱.۵ فارسی روی نسخه ۱.۶ فارسی نیاز به یک اصلاحیه دارید تا پوشه rtl رو تشخیص بده

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

امروز داشتم داخل همین 1.6.0.3 که قالبم با مشکل بلوک ها روش نصب هست می گشتم که دیدم داخل صفحه نهایی سازی سفارش بلوک سمت راستم با ماژول هاش هست !! ولی داخل بقیه صفحات مثل صفحه محصولات و غیره نیست ! این قسمت چه فرقی یا بقیه قسمت ها داره که بلوک راستم رو نشون میده ؟

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل ترجمه نسخه 1.6.0.5 با همکاری بنده و رامتین عزیز حل شد.

افرادی که پرستاشاپ 1.6.0.5 را نصب کرده اند با مراجعه به بخش بومی سازی، ترجمه ها در بخش مدیریت فروشگاه خودشان با انتخاب زبان فارسی (Persian) آن را از سایت اصلی به روز کنند.

همچنین اصلاحیه ای برای نسخه 1.6.0.5 هم آماده شده که میتونید از تاپیک دانلود پرستاشاپ 1.6 دانلود کنید. این اصلاحیه فقط برای رفع مشکل بخش مدیریت است.

در حال حل مشکل نسخه 1.6.0.6 هم هستیم که به زودی بتونید پرستاشاپ 1.6.0.6 فارسی رو دانلود کنید.

بازهم تاکید میکنم که پرستاشاپ 1.6.0.6 هم آماده شده اما به دلیل مشکلاتی در انتقال ترجمه ها از سیستم Crowdin به بسته زبان در حال حاضر منتشر نمی شود.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با سلام

میخواستم بدونم پس از نصب و راه اندازی و با تعداد ماژولهای زیاد ، ایا تمامی ماژولها لازمه یا اینکه میشه تعدادی رو حذف کرد ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم بدونم ایا آموزش فارسی کار با پنل مدیریت ، برای افراد کم تجربه موجوده ؟ بیشتر منظورم برای ماژولهای ضروریه و اونهایی که ضروری نیست غیر فعال کرد .

مقدار حجم اشغال شده پرستاشاب بروی هاست چند مگابایته ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم بدونم ایا آموزش فارسی کار با پنل مدیریت ، برای افراد کم تجربه موجوده ؟ بیشتر منظورم برای ماژولهای ضروریه و اونهایی که ضروری نیست غیر فعال کرد .

کسی نیست جواب بده ؟

لینک به دیدگاه

سلام

کسی نیست جواب بده ؟

سلام ، آموزش کا با پنل مدیریت خیر متاسفانه ، از بالای انجمن به بخش بلاگ برین آموزش هایی هست اونجا . مقدار حجم در اول نصب چیزی حدود 100 مگ هست که با اضفه کردن محصول و ماژول و قالب و ... افزایش پیدا خواهد کرد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...