رفتن به مطلب

مشکل ایجاد شاخه پرستاشاپ 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام تاپیک بخش مشکلات پرستا شاپ 1.6 ایجاد نشده مجبور شدم اینجا موضوع رو ایجاد کنم خواهشمندم مدیر محترم انتقال بده

دوستان من چند تا شاخه تا حالا ساختم اما هیچکدوم رو نمایش نمیده.. مشکل کجاست ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این راهکاری بود که من در سایت اصلی پرستا دیدم. کافیه از بسته اصلی یکبار مجدد پوشه ادمین رو روی هاستتون جایگذاری کنید. مشکلی پیش نمیاد واسه فایل هاتون و اینا

اونایی که در انجمن اصلی این مشکل رو گزارش داده بودن با این کار مشکلشون حل شده بود

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم به پوشه ادمین ربط داشته باشه تو سایت خارجی هم یه تاپیک دیدم که یکی این مشکل رو گزارش کرده...

الان من اگر نسخه 1.6 سایت انگلیسی رو دانلود کنم قالب راست چین هست و میتونم استفاده کنم بدون مشکل ؟ یا باید بومی سازی بشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

نخیر بومی نیست اون نسخه. چیزی که من دیدم در راهنمایی تاپیک انگلیسی اون بود. گرچه بعد از این کار بخش مدیریتتون چپ چین میشه اما تنها راهکاری بود که ارائه شده بود. شما اگر راه دیگری میشناسید خب بفرمایید بقیه هم استفاده کنند

لینک به دیدگاه

باسلام من فایل ادمین از سایت اصلی دانلود کردم و جاشو با ادمین سایت خودم عوض کردم ولی بازم جواب نداد

فرستاده شده از HUAWEI Y320-U30ِ من با Tapatalk

ببخشید من یک مشکل دیگم دارم و اون اینه که عکس های کوچیک زیر عکس بزگ نمایش داده نمیشه بند انگشتی هم دوباره درست کردم بازم نمایش نمیده اینم آدرس سایت babygood.ir

لینک به دیدگاه

سلام

احتمالا اشتباه انجام دادید

شما فقط تصاویر به نام cart رو دوباره سازی کنید. نباید مشکلی داشته باشید.

برای احتیاط قبل از این کار دیباگ رو روشن کنید تا اگه خطایی داد متوجه بشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

عزیزان نسخه فکر میکنم مشکلاتی داره نمیدونم نسخه فارسی اینطوری هست یا انگلیسی هم همین مشکل رو داره ایا میشه نسخه انگلیسی رو دانلود کردم و نصب و استفاده کرد ؟ فقط منوهای سایت چپ چین میشن یا تمامی منو ها حتی فروشگاه هم چپ چین هستند....؟

لینک به دیدگاه

من همچنان مشکل ایجاد شاخه دارم. تمام موارد بالا روهم انجام دادم اما نشد!

دوباره فایل ادمینو از خود سایت اصلی دانلود کنید منهم دو سه بار اینکارو کردم تا در نهایت درست شد فکر میکنم تو دانلود کردن فایل مشکلی پیش میاد

لینک به دیدگاه

من همچنان مشکل ایجاد شاخه دارم. تمام موارد بالا روهم انجام دادم اما نشد!

دوباره فایل ادمینو از خود سایت اصلی دانلود کنید منهم دو سه بار اینکارو کردم تا در نهایت درست شد فکر میکنم تو دانلود کردن فایل مشکلی پیش میاد

ای قربون دهنت. زودتر میگفتی. مرسی درست شد! دیروز هم همین کار رو کرده بودم درست نشد!

لینک به دیدگاه

من دو سه بار پرستا شاپ اصلی از سایت اصلی دانلود کردم و فایل ادمین تو هاست جای گزین کردم تا در نهایت درست شد فکر میکنم دفعه اول و دوم که دانلود کردم خوب دانلود نشد شما هم یک بار دیگه از سایت اصلی دانلود کن اگه نشد خبر بده تا من از هاست دانلود کنم اینجا بزارم

لینک به دیدگاه

عزیز من 1 بار دانلود کردم و درست نشد این مشکل

100% بعید میدونم که از سایت اصلی اشتباه و یا ناقص دانلود بشه چون نافص باشه فایل زیپ باز نمیشه اصلا... مشکل از چیز دیگه هست..

لینک به دیدگاه

عزیز من 1 بار دانلود کردم و درست نشد این مشکل

100% بعید میدونم که از سایت اصلی اشتباه و یا ناقص دانلود بشه چون نافص باشه فایل زیپ باز نمیشه اصلا... مشکل از چیز دیگه هست..

من و چند نفر دیگه مشکلمون با همین روش حل شد شما رو نمیدونم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...