رفتن به مطلب

قرار دادن لینک به جای فایل برای فروش

پست های پیشنهاد شده

سلام ، من می خوام که توی فروشگاهم فایل مجازی بفروشم ، واز طرفی حجم آرشیوم زیاده و حدوده 10 گیگ هست که هر چند وقت یه بار هم 500 مگ بهش اضافه میشه ، حالا چون پرستا برای فروش فایل باید خودش فایل رو آپلود کنه هیچ راهی وجود داره که من بتونم فایلهام رو روی یک هاست دانلود قرار بدم و لینکشو بزارم تو دیتا بیس؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعید می دونم چون لینک ها رو کد شده برای مشتری ارسال می کنه پرستا. اما شما یک راه دارید. می تونید به جای محصولتون که می خواید بفروشید یک عکس بذارید (یعنی به جای آپلود فایل مورد نظر یک عکس آپلود کنید توی فیلد "این یک محصول قابل دانلود است") که روش نوشته باشه محصول شما به زودی به ایمیلتان ارسال خواهد شد و بعدش شما از روی ایمیل مشتری ها پس از تایید پرداخت فایل مورد نظر رو براشون به ایمیل ارسال کنید (میتونید یکجا هم آپلود کنید یا هر روش دیگه) البته اگه می تونستید فایل های رو دونه دونه توی پرستا آپلود کنید قطعا خیلی بهتر بود چون دیگه امکان اشتراک گذاری لینک دانلود برای مشتریان هم وجود نخواهد داشت!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

فکر می کنم راه دیگه ای وجود نداشته باشه ، چون می خواستم هاستمم ایران بگیرم و دانلود بزارم یه جای دیگه ولی با این وضعیت باید همون کار رو کرد و تک تک آپلودشون کنم .

لینک به دیدگاه

البته میشه این کار رو کرد اما باید براش یک ماژول نوشته بشه یا فایل‌هایی تغییر داده بشه. میتونید درخواست بدید اگر کسی می‌تونه حالا رایگان یا غیر رایگان براتون بنویسه.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

امکان آپلود بیش از یک فایل امکان داره؟یهنی وقتی با محدودیت آپلود روبرو هستیم و فایل قابل فروش هم حجمش زیاده.بشه اونو چند قسمت کرد؟

لینک به دیدگاه

من راهی که به نظرم میاد اینه که شما همه قسمت های یک فایل رو در جایی آپلود کنید و آدرسشون رو در یک فایل متنی بذارید و اون فایل متنی رو بفروشید

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

در صورتي كه لينك محصول بجاي خود محصول به مشتري داده بشه، مشتري مي تونه اون لينك رو share كنه. منم اين قابليت رو احتياج دارم و متاسفانه راهي براش "هنوز" پيدا نكردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...