رفتن به مطلب

چند سؤال کلی درباره پرستا شاپ دارم

پست های پیشنهاد شده

من به تازگی با پرستا شاپ آشنا شدم و قبلا فروشگاهم رو با وردپرس بالا میاوردم. چند تا سؤال برای من پیش اومده.

1.سایت دیگه ای هم هست که غیر از این سایت کار ترجمه پرستا رو انجام میده.

اونا هم ادعا کردن که ترجمه رسمی پرستا متعلق به اوناست. بالآخره سایت رسمی پرستا شاپ تو ایران کدوم هست؟

اون سایت قالب های خیلی بیشتری برای فروش گذاشته ولی تعداد قالب های این سایت کمه. اما از طرفی اینجا پرستا 1.6 هم هست ولی اونجا فقط 1.5.41 برای دانلود وجود داره.

ظاهرا اون سایت متعلق به شخصی با نام کاربری new_sra هست که جالبه دیدم این نام در یکی دو انجمن از جمله اینجا، به عنوان کاربر خاطی و اخراج شده معرفی شده. دلیل این چی هست؟

2. اگر پرستا رو از اینچا دانلود کنم ولی قالبش رو از سایت دیگه ای تهیه کنم، مشکلی پیش نمیاد؟ آیا برای قالب ها آپدیتی وجود داره که بعدها که کسی نسخه پرستاش رو ارتقا داد خودبه خود قالب هم آپدیت کنه؟ و یا این که بعد از ارتقای پرستا مجددا باید قالب جدیدی خریداری کرد؟

3. به نظرتون کدوم قالب مناسب تره واسه ایجاد فروشگاه موبایل با امکان مقایسه محصول و درج تنظیمات از جمله رنگ

بندی و اندازه کارت حافظه و...

4. زمانی که از یه قالب استفاده میشه، سایر ماژول های مورد نیاز با این قالب کار می کنن و یا اینکه هر قالب فقط تعداد محدودی ماژول رو ساپورت می کنه؟

5. اینکه قالب یا ماژولی نوشته شده مثلا سازگار با 1.5 یعنی با تمام نسخه های 1.5 سازگاری داره؟ یا فقط با نسخه خاصی از 1.5؟

6. من الآن پرستا 1.5.6.2 رو نصب کردم. سبد خرید رو تک مرحله ای انتخاب کردم و امکان ثبت سفارش بدون عضویت رو هم فعال کردم اما در قسمت روش پرداخت می نویسه: لطفاً وارد حساب کاربریتان بشوید تا روشهای پرداخت را مشاهده کنید. آیا مشتری حتما باید عضو بشه تا بتونه خرید کنه؟

7. چرا وقتی از قالب پیش فرض روی گزینه های ریال و تومان کلیک می کنم قیمت ها تبدیل نمیشه؟ مثلا نوشته 158 ریال وقتی تومان رو می زنم می نویسه 158 تومان! در صورتی که 158 ریال مساوی با 15.8 تومان هست.

ممنون میشم ابهامات من رو رفع کنید. با تشکر

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ،

1 : تنها مرجع فارسی و رسمی پرستاشاپ پارسی در ایران انجمن Presta-Shop.iR هست .

2 : بستگی به طراحی قالب داره و طراح قالب که حتما این نکته رو ذکر خواهد کرد . آپدیت ها نیز در صورت نیاز از طرف طراح قالب منتشر میشود . نیازی به خرید مجدد قالب نیست .

3 : بستگی به سلیقه شما داره برای اطلاعات بیشتر میتونید با B.A.H.M.A.N عزیز ارتباط داشته باشید .

4 : کار میکنند اما ممکنه نیاز باشه شخصی سازی هایی انجام بدید .

5 : تمام نسخه های 1.5

6 : فقط پی لاین میتونه بدون نیاز به عضویت پرداخت رو هم انجام بده سایر ماژول ها محدودیت دارند . بهتر هست که پرداخت مهمان رو غیر فعال نمایید .

7 : باید بروز رسانی نرخ واحد پول رو در قسمت ارزها انجام بدید .

لینک به دیدگاه

سلام بر شما

1 - خوب ، میخواین بدونید کدوم انجمن رسمیت داره و کدوم جعلیه ؟! یک راه ساده وجود داره ، ایمیل بزنید به پرستاشاپ انگلیسی و ببینید کدوم انجمن رو تایید میکنند :) به قول معروف وقتی مطمئنی که رسمیت داری ، چه باک . استعلام کنید

قالب های بیشتری برای فروش دارن؟ اره همینطوره . چون قالب های اون انجمن همش قالب های انگلیسی ریپ شده هستند ، اما قالب های این انجمن همش ایرانی و طراحی شده اند . خوب گذاشتن قالب های خارجی ریپ شده که در سطح اینترنت برای دانلود گذاشته شده کار سختی نیست ، اما طراحی یک قالب از پایه حداقل 2 هفته تا 3 ماه زمان نیاز داره .

علاوه بر این تا زمانی که آقا دانوش مدیر انجمن ما اجازه ندن ، هیچ فرد دیگری حق مشارکت در ترجمه و یا حتی یک کلمه ترجمه کردن پرستاشاپ رو به زبان فارسی در سایت مربوط به ترجمه پرستاشاپ نداره . توجه داشته باشید ترجمه پرستاشاپ به صورت آنلاین و در سایت مخصوصی انجام میشه که مدیریت بخش ترجمه فارسی در اختیار اقا دانوش مدیر این انجمن هست .

https://crowdin.net/project/prestashop-official/fa/

یه راه ساده تر دیگه : میتونید ماه ها صبر کنید ، همیشه خواهید دید که اول در این انجمن پرستاشاپ نسخه جدید منتشر میشه و بعد در اون انجمن . برعکسش رو نخواهید دید :) یعنی کپی برداری و استفاده از دسترنج اینجا به نام یکی دیگه .

دلیل اینکه اون شخص نیز اخراج شده اند همین بی قانونی و عدم رعایت کپی رایت و فروش قالب های خارجی و ریپ شده به اسم خود به کاربران بی نوای پرستاشاپ بود . این از این

2 - شما مختارین از هر جایی قالب تهیه کنید ، فقط در صورتی که قالب رو از اینجا دانلود کردین و پرستاشاپ رو از یه جای دیگه ، نه به پرستاشاپ شما پشتیبانی داده میشه و نه به قالب شما . بعضی قالب ها آپدیت میشن به نسخه های بالاتر و برخی دیگه نه ، اینو قبل از تهیه قالب میتونید سوال کنید و مطمئن بشین که تا چه نسخه ای آپدیت خواهد شد .

3 - قالب کمند رو پیشنهاد میدم و یا قالب پلیکان رو . اینا امکانات مناسبی برای فروشگاه شما دارن ، هم اینکه ایرانی هستند تماما و پشتیبانی خوبی دارند . شما تصور کن یک قالب خارجی ریپ شده میخرین که فروشنده اون اصلا از طراحی چیزی نمیدونه ، چطوری میخواد به شما پشتیبانی بده ؟! شما رو ارجاع میده به نویسنده انگلیسی و اونجاست که مشکلات شروع میشه .

4 - محدودیتی وجود نداره ، البته ممکنه برخی ماژول ها از لحاظ ظاهری با یک قالب هماهنگ نباشن که میشه هماهنگشون کرد .

5 - با تمام نسخه ها سازگاری داره ، اگه نوشته شده 1.5 ، یعنی با تمام نسخه های 1.5 سازگاری داره . مگر زمانی که نوشته شده باشه مثلا 1.5.4.1

6 - ابتدا باید برخی مشخصات رو وارد کنید ، حتی تو پرداخت مهمان نیز مشتری نیازه چند تا فیلد رو پر کنه تا روش های پرداخت رو ببینه . اصلا خرید بدون ثبت نام دیگه قدیمی شده ، دیجی کالا رو ببینید ، اصلا به شما امکان میده بون ثبت نام خرید انجام بدین ؟

7 - چون در مدیریت نرخ تبدیل رو 1 قرار دادیم برای هر دو ، شما میتونید نرخ تبدیل ریال را روی 10 قرار بدین که قیمت ده برابر بشه وقتی رو ریال میرین :) دست شماست .

لینک به دیدگاه

دلیل اینو واسه من توضیح میدید که چرا ؟

و چه مزایا و معایبی داره؟

بهتر هست که پرداخت مهمان رو غیر فعال نمایید .

محدودیت در ماژول ها ، اجبار در عضویت برای دسترسی سریعتر و بهتر به مشتریان ، استفاده از یک روش استاندارد برای عضویت بدون سردرگمی ، کنترل تعداد مشتریان و بازدهی فروشگاه و خیلی چیزای دیگه . . . در حال حاضر بیشتر فروشگاه های اینترنتی برای خرید نیاز به عضویت داره نمونه بارزش هم که ذکر شد همچون دی جی کالا یا آل دیجیتال

لینک به دیدگاه

قالب های بیشتری برای فروش دارن؟ اره همینطوره . چون قالب های اون انجمن همش قالب های انگلیسی ریپ شده هستند ، اما قالب های این انجمن همش ایرانی و طراحی شده اند . خوب گذاشتن قالب های خارجی ریپ شده که در سطح اینترنت برای دانلود گذاشته شده کار سختی نیست ، اما طراحی یک قالب از پایه حداقل 2 هفته تا 3 ماه زمان نیاز داره .

3 - قالب کمند رو پیشنهاد میدم و یا قالب پلیکان رو . اینا امکانات مناسبی برای فروشگاه شما دارن ، هم اینکه ایرانی هستند تماما و پشتیبانی خوبی دارند . شما تصور کن یک قالب خارجی ریپ شده میخرین که فروشنده اون اصلا از طراحی چیزی نمیدونه ، چطوری میخواد به شما پشتیبانی بده ؟! شما رو ارجاع میده به نویسنده انگلیسی و اونجاست که مشکلات شروع میشه .

6 - ابتدا باید برخی مشخصات رو وارد کنید ، حتی تو پرداخت مهمان نیز مشتری نیازه چند تا فیلد رو پر کنه تا روش های پرداخت رو ببینه . اصلا خرید بدون ثبت نام دیگه قدیمی شده ، دیجی کالا رو ببینید ، اصلا به شما امکان میده بون ثبت نام خرید انجام بدین ؟

7 - چون در مدیریت نرخ تبدیل رو 1 قرار دادیم برای هر دو ، شما میتونید نرخ تبدیل ریال را روی 10 قرار بدین که قیمت ده برابر بشه وقتی رو ریال میرین :) دست شماست .

- خب بعضی از قالب های خارجی ظاهر شیک تر و جذاب تری دارند. من زحمات طراحان قالب ایرانی رو نادیده نمی گیرم (احتمالا طراح این قالب ها خود شما هستید) ولی به نظر اگه یه کم بیشتر کار می کردید رو قالب ها بهتر بود. بعضی از قالب های خارجی که آدم می بینه واقعا هیجان زده میشه. اما این قالب ها ساده و بدون افکت های جذاب ساخته شدن.

البته خیلی تفاوت نیستا. مثلا ماوس که میره روی محصول با یه افکت خوشگل روبه رو بشیم، امکان درج 2 عکس از محصول باشه به این صورت که روی محصول که میری عکس دوم نشون داده بشه، یه گوشه سایت سبد خرید و مقایسه کنار هم به شکل قشنگ باشن و...

مثلا این قالب ها رو ببینید: 12 3 4

- اینکه مثلا نوشتید 6ماه پشتیبانی قالب منظور چیه؟ یعنی مثلا آپدیت ها فقط تا 6 ماه در اختیار خریدار قرار می گیره؟

کلا قالب های این سایت مثل همین کمند و پلیکان یا سبز و خاکستری و کلاسیک، برای نسخه های 1.6 به بعد پرستا آپدیت رایگان داره؟

تو این قالب ها امکان مقایسه محصول هست؟ ظاهرا که چیزی ندیدم.

- چند تا فیلد هم پر می کنم باز چیزی نمیاد. ماژول پی لاین رو نصب کردم باید چکار کنم تا به عنوان روش پرداخت اون رو انتخاب کنه و نشون بده؟

- امکان عضویت هنگام ثبت سفارش باعث دور شدن مشتری از خرید میشه. این امکان تو کشورای دیگه شاید خوب باشه ولی با دانش فنی کاربران اینترنت ایران و سرعت اینترنت، ثبت نام اصلا گزینه مناسبی نیست و خیلی از مشتری ها رو خود به خود منصرف می کنه از ادامه خرید.

- رفتم تو قسمت بومی سازی/ارزها. ضریب تبدیل ارز ریال رو 10 کردم و روی به زوررسانی نرخ های واحد پول کلیک کردم. اما تو سایت کماکان 242 ریال رو 242 تومان می نویسه. کار دیگه ای می بایست می کردم؟

لینک به دیدگاه

اینجا ما قالب ایرانی و خارجی رو با هم مقایسه نمیکنیم . شما گفتین این سایت قالب بیشتری داره و من دلیل اینکه قالب بیبشتری داره رو بهتون توضیح دادم . اصلا بحث سر این نیست که قالب خارجی بهتره یا ایرانی . آره قالب های خارجی بهترند و امکانات بیشتری دارند . مسئله اینجاست که قالب هایی که تو اون سایت هستند غیرقانونی و نال و ریپ شده هستند . به عبارتی دزدیده شده و دارن فروخته میشن .

شما میخواین قالب خارجی بخرین ؟ خوب بخرین ، اما از جای درستش بخرین ، یه سر بزنید تم فارست و یه قالب خوب انتخاب کنید برای پرستاشاپ و بعد اطلاع بدین به دلار یکی براتون خریداری کنه . به این میگن خرید قانونی و اصولی . نه اینکه پولتون رو بدین و یه قالب غیرقانونی خریداری کنید و سودش بره به جیب یه واسطه که اصلا زحمتی نکشیده جز راست چین کردن .

در ضمن شما که میگین فلان قالب افکت داره و جذابه و ... به گفته خود شما اینجا ایرانه

و باید متذکر بشم اون جور قالب ها برای مرورگرهای مدرنه و همانطور که ثبت

نام اجباری مشتری رو فراری میده ( به گفته شما ، که من به این اعتقادی ندارم ، چون فروشگاه های بزرگ ایرانی همشون ثبت نام اجباری دارن و روزی صد ها سفارش هم دارن ) باز نشدن درست قالب در

مرورگرهای قدیمی نیز همینکارو انجام میده . اگه ثبت نام اجباری در ایران جواب نمیده ، پس چطوری استفاده از قالب های مدرن که با مرورگرهای قدیمی مشکل دارند در ایران جواب خواهد داد ؟

مسئله آپدیت قالب ها یک مسئله شخصی هست که به طراح مربوط میشه . ممکنه یک طراح یک قالبی که برای نسخه 1.5 طراحی کرده تا نسخه 1.7 هم آپدیت کنه و ممکنه هم اصلا نکنه . آپدیت تو سایت هایی مثل تم فارست هم جزو ملزومات نیست و زمانی که شما یک قالب برای نسخه 1.5 می خرین حتی از سایتی مثل تم فارست ، ممکن هست آپدیت بشه و ممکن هم هست نشه .

چون کد نویسی و تغییرات تو هر نسخه از پرستاشاپ غیر قابل پیش بینی هست و ممکنه اصلا یک قالب امکان آپدیتش به نسخه بالاتر وجود نداشته باشه ( به طور مثال ممکنه پرستاشاپ کلا سیستم قالبش رو تغییر بده تو نسخه جدیدتر یا یه تغییراتی بده که قالب های نسخه قبلی غیر قابل آپدیت بشن و این دیگه دست طراح نیست ، برای همین ما هیچ موقع مشخص نمیکنیم که مثلا قالب کمند به نسخه 1.7 هم آپدیت خواهد شد ، چون نمیدونیم چی پیش خواهد آمد و باید صبر کنیم تا نسخه 1.7 بیاد و ببینیم آیا قابل ارتقا هست یا نه )

پشتیبانی 6 ماهه یعنی : شما قالب میخرین تا 6 ماه میتونید تیکت بزنید و سوال کنید و راهنمایی بخواین . مشکلی یا ابهامی در کار با قالب داشتین جواب داده میشه . ربطی به دریافت آپدیت نداره . آپدیت زمان نداره ، هر موقع آپدیت جدید برای یک قالب منتشر شد ، چه 1 ماه از زمان خرید شما گذشته باشه چه 2 سال ، براتون ارسال میشه .

در کل شما مختارین از هر جایی پرستاشاپ رو دانلود کنید و از هر جایی قالب خریداری کنید ، چون سود و ضررش نصیب شما میشه نه ما .

به بقیه سوالات هم ، باقی دوستان پاسخ میدن ، زیاد نوشتم .

لینک به دیدگاه

سلام

توصیحات دوستان کاملا درسته و من فقط چند نکته رو اضافه میکنم :

1- مدیر بخش ترجمه پرستاشاپ ما هستیم و در سایت اصلی هم اسم مهرشاد ذاکریان (ادمین) ثبت شده

2- مدیر بخش فارسی انجمن اصلی هم مهرشاد جان هستند

3-همکاری نزدیکی با تیم اصلی داریم و همونطور که میبینید، زبان فارسی بصورت پیشفرض در بسته اصلی نسخه جدید قرار گرفته و مراحل نصب در نسخه اصلی

پرستاشاپ کاملا فارسی و راستچین شده

با این حال ما نماینده رسمی نیستیم هنوز ولی در ایران به جز ما کسی نسخه ای منتشر نمیکنه و در واقع فقط نسخه ما رو میدزدن و به نام خودشون میزنن که به خیال خامشون اعتباری کسب کنند.

در مورد ارز : شما باید ارز پیشفرض رو 1 قرار بدید و اون یکی رو متناسب با اون تغییر بدید. بخش به سوالات پر تکرار مراجعه کنید.

قالب خارجی : میتونید از هر سایت خارجی که خواستید قالب تهیه کنید یا با بازارچه ما تماس بگیرید تا براتون بخرند و هزینه مجزایی هم برای بومی سازی بدید و مشکلی از این بابت نیست. یا بدید یه PSD اختصاصی بزنن براتون و از بازارچه درخواست بدید تا همونی که خودتون دوست دارید طراحی بشه. توجه داشته باشید که انجمن ما هیچ سایت یا قالبی رو کپی نمیکنه پس درخواست مبنی بر کپی فلان سایت یا قالب X رو برام طراحی کنید ، پذیرفته نخواهد شد.

ماژول پی لاین تا جایی که خبر دارم مشکلی نداره. شما مشکلتون رو کاملتر و در تاپیک مربوط به خود ماژول مطرح کنید و قبلش هم تاپیک پی لاین رو بخونید حتما.

در حالت عادی پرستاشاپ چند گزینه در قسمتهای مختلف برای کم کردن فیلد ثبت نام داره و همچنین برای برخی سایتها که محصولات دانلودی دارند، تا حد ایمیل و پسورد مراحل کم شده و میشه با ترفندهایی کلا هم حذف بشه ولی اصلا توصیه نمیشه. باید ثبت نام وجود داشته باشه تا شما بتونید با مشتری در ارتباط باشید و همچنین مشتری با داشتن حساب کاربری احساس امنیت میکنه و میتونه مشکلاتش رو پیگیری کنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

احساس می کنم دوستمون آقا بهمن یه مقدر با عصبانیت پاسخ رو نوشتند. شما نباید گمون کنید بقیه، اطلاعات شما رو داشته باشند. من غیر از وردپرس با سیستم دیگه ای تا حالا کار نکردم و با توصیه هایی که تو شاپ کیپر بود به پرستا رو آوردم. طبیعیه که ابهاماتی دارم که از شما و دیگران که تو این زمینه اطلاعات دارید کمک می گیرم. بحث کل کل کردن روی قالب و یا نادیده گرفتن زحماتی که انجمن پرستاشاپ برای بومی کردن اسکریپت و طراحی قالب و... کشیده نیست.

مسلمه که خرید قالب دارای پشتیبانی معقول تره. بنابراین چه بهتره که امکانات قالب های ایرانی بهتر بشه تا روی آوردن به قالب های دیگه بدون امکان پشتیبانی و آپدیت کمتر بشه.

آیا امکانش هست قالب کمند یا پلیکان یا هر قالب دیگه ای تو این انجمن، به صورت دلخواه سفارشی سازی بشه؟ مثلا اون امکاناتی که گفتم به اضافه چیزای دیگه بهش اضافه بشه؟ آیا این کار معقول هست؟ یا به خاطر هزینه و این چیزا باید همون قالب عمومی رو تهیه کرد؟

لینک به دیدگاه

دوست من قالب های عمومی به هیچ وجه قابل شخصی سازی نیستند مگر اینکه از خیر آپدیت های بعدی اون ها بگذرید. البته شخصی سازی هر قالب رو طراح همون قالب باید انجام بده. به طور مثال بنده قالب پلیکان رو میتونم سفارشی کنم واستون اما دیگه نمیتونید آپدیتش کنید!

قالب کمند رو که بهمن جان زحمتش رو کشیدم باید خودشون اظهار نظر کنند

و همین طور سایر قالب ها

ولی اگر میخواین هم شخصی سازی داشته باشید هم پشتیبانی و هم اون چیزی که باب دلتون هست بهترین گزینه برای شما طراحی قالب اختصاصی مطابق با سلیقه شماست

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

چون عنوان تاپیک رو نوشتم چند سوال کلی، پس اینجا سؤالاتی که برام پیش میاد رو می نویسم و براش تاپیک جدا ایجاد نمی کنم

تو بخش اضافه کردن محصول، یه کادری هست نوشته مرجع. منظور از مرجع چیه دقیقا؟

تو وردپرس یه بخشی هست به اسم ابزارک که می تونستیم ابزارک های مختلف از پلاگین های مختلف رو در هر جای قالب که بخواهیم قرار بدیم. آیا چنین چیزی در پرستا هست؟ نمیشه کادرهای قالب رو جابه جا کرد؟

همچنین خیلی از قالب ها وقتی نصب می شد یه بخش تنظیمات داشت که می شد موارد مختلف رو در اون تغییر و حذف و اضافه کرد اما چنین چیزی در پرستا نمی بینم. برای ویرایش و تنظیمات قالب چه کار باید کرد؟ فقط از طریق دست بردن تو سورس قالب امکان داره؟

لینک به دیدگاه

خوب فرقی نداره تو پرستاشاپ هم همینجوره ، از بخش جایگاه ها میتونید بلوک ها و جابجا کنید . حتی ویرایش زنه هم داره که میتونید با ماوس درگ اند دروپ کنید . در مورد تنظیمات هم ، قالب های پیشرفته تنظیمات دارن ، قالب پیشفرض خود وردپرس هم که تنظیمات نداره .

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان فکر میکنم کمی بی انصافی باشه قالب های ایرانی رو که با قیمت زیر ۶۰ تا ۷۰ هزار تومان میشه از بازارچه تهیه کرد با قالبهای خارجی که کمترینش ۴۰۰ هزار تومانه مقایسه کرد از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی آش میخوری

فرستاده شده از HUAWEI Y320-U30ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

پرستاشاپ به علت ساختار بسیار منظم و سه لایه بودنش امکانات وردپرس رو نداره به این دلیل که وردپرس ساختار منظمی نداره. میشه گفت ماژول های تنظیم قالب برای وردپرس برای رفع نقص این نظم هست که در پرستاشاپ در بخش موقعیت ها از ابتدا وجود داشته.

البته باید بدونید که ماژول های مختلف جایگاه های محدود دارند و نمیشه هر چیزی رو هر جا قرار داد.

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

یه قالب خارجی رو دانلود کردم ولی یه اشکال داره. مثلا تو صفحه اول اسلایدر داره واسه نشون دادن محصولات جدید یا برندها. ولی هر کاریش می کنم یا فقط 1 محصول رو نشون میده یا اصلا هیچ محصولی نشون نمیده.

این اتفاق در مورد نشون دادن محصولات شاخه یا محصولات مرتبط هم اتفاق می افته.

می دونم تا نبینید نمی تونید قضاوت کنید ولی آیا میشه فهمید دلیلش چیه؟

آیا قالب با نسخه پرستای من ناسازگاره؟ یا دلیل دیگه ای می تونه داشته باشه؟

ماژول هاش با خودش نصب شد و برای نشون دادن محصولات جدید و مرتبط و ویژه و... از ماژول های پیش فرض پرستا استفاده نمی کنه. ماژول خودش رو داره.

راستی چطور می شه از تم فارست قالب خرید؟

منظورم پرداخت پوله بدون داشتن اکانت پی پال.

لینک به دیدگاه

سوالتون جواب خاصی نداره و اینجا هم نباید جواب داده بشه و طبیعتا از جایی که خریدین باید پشتیبانی بخواین .

برای خرید قالب از تم فارست نیز میتونید از بازارچه پیغام بدین تا براتون خریده بشه .

لینک به دیدگاه

آخه قالب رو نخریدم و از یه سایت خارجی که قالب ها رو واسه دانلود می ذاره، دانلود کردم!

عکس یا دمویی از قالب الکترومارکت و نایس شاپ در اختیار دارید؟

لینک به دیدگاه

خوب اینکه بدتر ، اگه دانلود کردین که دیگه اصلا پاسخی از این انجمن دریافت نخواهید کرد :)

عکس و دمو داریم ولی تا زمان انتشار نمیتونیم ارائه بدیم ، یهو میبینی قبل از اینکه ما قالب رو تموم کرده و منتشر کنیم ، یکی دیگه کپیشو زودتر از ما طراحی کرد ، بالاخره اینجا ایرانه دیگه :)

لینک به دیدگاه

به طور کل استفاده از قالب غیراصل برای یک فروشگاه توصیه نمیشه، چون علاوه بر مشکل دار بودن، ممکنه کدهای مخرب داخلش باشه و درآینده سایتتون هک بشه

امکان ارتقا هم نخواهید داشت و عملا به مشکل میخورید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

آخه من هنوز قالب دلخواهم رو نتونستم بعد دو ماه پیدا کنم!

طبیعیه که دوس دارم قالب فارسی و ایرانی و دارای آپدیت و پشتیبانی بخرم ولی وقتی در حد انتظارم چیزی پیدا نکردم...

مثلا این قالب رو ببینید. بین همه قالب های ایرانی و خارجی فقط از این خوشم اومد.

نسخه غیراصلش رو دانلود کردم، طبق آموزش هایی که تو همین انجمن بود تاحد زیادی راست چینش کردم، اما فقط به یه اشکال خوردم تو نمایش محصولات. که چند پست بالاتر توضیحش دادم.

اگه قالب ایرانی باشه که مث این قالب، اون گوشه چکیده محصولات اضافه شده به سبد خرید رو داشته باشه، چکیده محصولات اضافه شده به مقایسه رو نشون بده، وقتی با ماوس میری روی محصول، عکس دومی از اون نشون بده و همچنین روی هر محصول با افکت قشنگ «اضافه به سبد خرید»، «اضافه به مقایسه» و «اضافه به علاقه مندی» داشته باشه و صفحه توضیحات محصولش مث این قالب باشه، من خریدارم.

روی لینکی که دادم کلیک کنید، همه چیزایی که گفتم رو داره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه قالبی که میگین نظرتون رو جلب کرده ، خوب چرا دارین از نسخه دزدی اون استفاده میکنید در حالی که میتونید اونو خریداری کنید و بدین راستچین کنن واستون !! شما لطف کن از بازارچه پیام بده ، این قالب رو براتون میخرن و راستچین هم میکنن و تقدیم هم میکنن . وقتی شما میگین این قالب خوشتون اومده ، خوب خریداری کنید و استفاده نمایید . دلیل نداره بحث رو کش بدین .

این تاپیک به دلیل انحراف از موضوع اصلی خود بسته میگردد ( وظیفه انجمن ما کمک به راستچین کردن و یا حل مشکلات قالب های غیرقانونی که شما استفاده میکنید نیست ، طبق قوانین بارها به شما اشاره شد که از تکرار چنین کارها و رواج چنین فرهنگ هایی در این انجمن خودداری کنید ، اما شما ... )

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...