رفتن به مطلب

ماژول رایگان افزودن شهرهای ایران به پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

این ماژول رایگان، 440 شهر ایران رو در دیتابیس ذخیره میکنه و به استانهای موجود در پرستاشاپ متصل میکنه.

در بخش اضافه کردن آدرس ها، فیلد شهر حذف میشه و پس از اینکه مشتری استان رو انتخاب کرد ، در زیر اون بصورت لیست کشویی ظاهر میشه و شهرهای مربوط به هر استان رو نمایش میده.

post-1752-14373019680173_thumb.jpg

ماژول رو از پیوست دریافت کنید

تست کرده و در صورت بروز مشکل همینجا مطرح کنید

انتشار این ماژول در سایر سایتها مجاز نمیباشد

نسخه 1.5 : pdirancities.zip

نسخه 1.6 : pdirancitiesD.zip بعد از دانلود نسخه 1.6، حرف D را از انتهای نام فایل فشرده حذف کنید و سپس نصب نمائید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این ماژول رایگان، 440 شهر ایران رو در دیتابیس ذخیره میکنه و به استانهای موجود در پرستاشاپ متصل میکنه.

در بخش اضافه کردن آدرس ها، فیلد شهر حذف میشه و پس از اینکه مشتری استان رو انتخاب کرد ، در زیر اون بصورت لیست کشویی ظاهر میشه و شهرهای مربوط به هر استان رو نمایش میده.

ماژول رو از پیوست دریافت کنید

تست کرده و در صورت بروز مشکل همینجا مطرح کنید

انتشار این ماژول در سایر سایتها مجاز نمیباشد

دوست عزیز ممنون از زحمتی که بابت این ماژول کشیدید. می خواستم بپرسم با 1.6 هم سازگاری داره ؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

این ماژول جزء نیازها نیست

کسانی که تمایل دارند میتونند نصب کنند

شاید در نسخه های آتی این ماژول رو بیس قرار بدیم برای ماژولهای پستی ولی فعلا شما نیازی به این ماژول ندارید

برای نسخه 1.4 هم فکر نمیکنم آماده بشه مگه اینکه دانوش جان زحمتش رو بکشند. چون این ماژول در حال توسعه برای بخشهای مختلف پرستاشاپ هست و سازگاریش برای نسخه 1.4 احتمالا در برنامه نخواهد بود.

با این حال نظر نهایی رو دانوش جان باید اعلام کنند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

ماژول شهرها تداخلی در برخی ماژولها که ار آجاکس بهره میبرند مانند ماژول نظرات ایجاد میکرد که برطرف شد

دوستان میتونند ماژول قبلی رو حذف و حذف نصب کنند و مجددا دریافت و نصب کنند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 2 months later...

سلام

قالب من فقط کشور امریکا رو داره

و ماژول شما رو نصب کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد و همچنان فقط کاربر باید در بخش "ورود اطلاعات شخصی" کشور امریکا رو بعنوان کشورش بزنه میشه من رو راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

این ماژول برای افزودن شهرهای ایرانه و طبیعیه که بر روی آمریکا عمل نمیکنه

شما در هنگام نصب پرستاشاپ باید کشور ایران رو انتخاب میکردید

در مورد سوال قبلی هم ، فعلا چنین چیزی میسر نشده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

چطوری میتونم شهرهای جدید به ماژول اضافه کنم؟

فایل PS-CITY.SQL رو باز کردم یه ترکیبی این شکلی داره (1, 313, ' تبريز'),

که 313 نشون دهنده استانه

ولی متوجه نشدم که این عدد از کجا اومده!

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

سلام

من رو سایتم این ماژول رو نصب کردم ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم گه ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم .

نسخه پرستا : 1.6

قالب : پانیذ

لینک به دیدگاه

سلام

نیازی به تنظیم خاصی نداره و خودش باید لیست شهرها رو اضافه کنه.

حتما کش مرورگر و پرستاشاپ رو خالی کنید و چنانچه باز هم مشکل داشتید تیکت بزنید و دسترسی هاتون رو بفرستید تا بتونیم بررسی کنیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

پست قبلی بنده رو دوباره و با دقت بخونید

موفق باشید

سلام

دوست گرامی شما زحمت زیادی کشیده ای ویک ماژول کاربردی و مفید نوشته ای ولی متاسفانه هیچ راهنمایی یا پاسخ کاملی به سئوالهای مربوط به آن نمی دهید

و زحماتتان هم بی نتیجه میشود.من نصب کردم و کش مرورگر و پرستاشاپ را خالی کردم ولی هیچ اتفاقی در بخش ادمین نمی افتد.

لطفا واضحتر بفرمایید

1-آیا این ماژول در بخش ادمین شهرها را اضافه میکند؟ اگر اضافه میکند در کدام بخش؟

2-چگونه میتوان یک شهر را در بخش حاملها بعنوان حامل پستی درون شهری اضافه کرد؟

سپاسگذارم

لینک به دیدگاه

سلام

این ماژول در بخش کاربری و ادمین ، در مواردی که شهر باید دستی وارد میشد عمل میکند و لیست شهرها را جایگزین میکند.

هیچ ارتباطی به حاملها ندارد و برای این منظور تا یکی دو ماه آینده ماژول مجزایی منتشر خواهد شد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

این ماژول در بخش کاربری و ادمین ، در مواردی که شهر باید دستی وارد میشد عمل میکند و لیست شهرها را جایگزین میکند.

هیچ ارتباطی به حاملها ندارد و برای این منظور تا یکی دو ماه آینده ماژول مجزایی منتشر خواهد شد

موفق باشید

سلام

آیا این ماژول تنظیم شده است؟

چون بعضی شرکت برای بعضی شهر ها می فرستن مثلا برای مرکز شهرها ولی برای دیگر شهرهای یک استان نمی فرستن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

آیا ماژولی هست که شهرها رو به بخش بومی سازی در پرستاشاپ 1.6 اضافه کنه و یا روشی برای تعریف دستی شهرها وجود داره؟، چون من میخوام در بخش حامل ها، حامل پیک تعریف کنم که فقط تو شهر تهران ارسال ها رو باهاش انجام بدم ولی گزینه ای برای انتخاب شهر نیست و مجبورم کل استان تهران رو انتخاب کنم که شامل شهرهای دیگه هم میشه. جستجو هم کردم ولی چیزی بجز ماژولی که دوستمون Ramtin2025 برای اضافه کردن شهرها زحمتشو کشیده چیزی پیدا نکردم. دوستان ممنون میشم اگه آموزشی برای وارد کردن شهرها در این بخش بصورت دستی وجود داره یا ماژول خاصی هست لینکشو بفرستن. با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

این جزء برنامه های آینده هست و فعلا چنین امکانی ندارید.

بهترین کار اینه که در نام حامل قید کنید. مثلا "پیک موتوری ( فقط شهر تهران ) "

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

موفق باشید

ماژول شهرهای ایران برای حامل ها، منتشر نشده هنوز؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...