رفتن به مطلب

پرستاشاپ 1.6.0.6 پارسی منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

اول از همه از دوستان باید تشکر کنم

روز به روز داره آپدیت جدید میاد و دست اندر کاران پرستا شاپ فارسی همیشه زحمت ترجمه و ارائه نسخه جدیدتر را میکشند

فروشگاه من ورژن 1.5.4.1 هست

عجله ای برای آپدیت ندارم

ولی نظر شما در مورد آپدیت چه زمانی هست!؟

زمانی که دقیقا کل تیم میایید روی 1.6 کی هست!؟

و ماژولهای زیر برایم مهمه:

بانک ملی

بانک ملت

پی لاین

تبلیغات در همه جا

super sblock

اخبار ،اطلاعات و.. آقا بهمن

آپدیت سریع قیمت و وزن محصولات

و....

فکر کنم بقیه ماژولها 99%شون بصورت دیفالت روی خود پرستا باشه

نظر شما چی هست!؟

دوستان نظرتون چیه!؟

بازم صبر کنم!؟

مازولهای بالا هنوز اکی نشده!؟

حدودا چند وقت دیگه 1.6 کاملا آماده استفاده بدون نقض هست!؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 110
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

قالب پیش فرض default bootstrap هست قالبش که نمونه ش قالب بازارچه ست

این بلوک سبد خریدی که سمت راست این قالب بود برای همه ورژن های 1.6 هست یا اینکه ماژول خاصیه ؟
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

وقت بخیر

ضمن تشکر از تمام مدیران که بی منت زحمت می کشن و پاسخگو هستند, سوالی از محضر شما عزیزان داشتم

بنده پرستا شاپ نسخه پیشنهادی رو نصب کردم ولی بعد از نصب و وارد شدن به بخش مدیریت , مدیریت کاملا انگلیسی است و تمام راه کار های پیشنهادی رو نیز انجام دادم اما متاسفانه فارسی نشد

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با کمی جستجو بیشتر در انجمن پاسخ سوالم رو دریافت کردم از این رو در اینجا اطلاع دادم تا مدیران و همکاران انجمن به سوالات باقی کاربران پاسخگو باشند و زمانی رو بابت این سوال صرف ننمایند.

با احترام

لینک به دیدگاه

سلام چند تا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید :

1-نصب پرستا 1.6 با توجه به اینکه ماژول های ورژن 1.5 بیشتر هستش کار درستیه یا بذارم وقتی 1.6 نسخه هاش تکمیل شد 1.6 نصب کنم ؟

2-روش نصب پرستا 1.6 روی direct admin آموزش کجای سایت هست ؟ من نتونستم پیدا کنم میشه لطفا لینک بدید

لینک به دیدگاه

این حرف رو کی تو دهن این مردم انداخته که هی میگن صبر کنیم نسخه 1.6 کامل بشه و فلان بشه و ... برادران ، دوستان ، کاربران ، نسخه 1.6 نزدیک 2 سال داره میشه اومده ، یعنی تو دو سال کامل نشده هنوز ؟! انشالله وقتی پیر شدیم کامل میشه حتما ؟! :)

البته میدونم همه این توهمات و افکار اشتباه از یه سایت و از یه آدم شیاد منشا میگیره که اسم بردن هم ازش اشتباهه . اونقدر تو سایتش از نسخه 1.6 بد گفته که مردم فکر میکنن نسخه 1.6 لولو هست و الانه که همه رو قورت بده .

نه دوست عزیز شما صد درصد در اشتباه هستین ، الان هیچ ماژولی برای نسخه 1.5 دیگه پیدا نمیشه . هیچ قالبی هم پیدا نمیشه ، الان ما هر چی قالب میزنیم برای نسخه 1.6 هست ویدونه قالب 1.5 هم نداریم که پشتیبانی داشته باشه . به جز چند ماژول معدود همه ماژول هامون هم با نسخه 1.6 سازگارن فقط . پس تو صحبت های خیالی برخی افراد نیفتید .

برای آموزش هم انجمن رو چستجو کنید .

لینک به دیدگاه

این حرف رو کی تو دهن این مردم انداخته که هی میگن صبر کنیم نسخه 1.6 کامل بشه و فلان بشه و ... برادران ، دوستان ، کاربران ، نسخه 1.6 نزدیک 2 سال داره میشه اومده ، یعنی تو دو سال کامل نشده هنوز ؟! انشالله وقتی پیر شدیم کامل میشه حتما ؟! :)

البته میدونم همه این توهمات و افکار اشتباه از یه سایت و از یه آدم شیاد منشا میگیره که اسم بردن هم ازش اشتباهه . اونقدر تو سایتش از نسخه 1.6 بد گفته که مردم فکر میکنن نسخه 1.6 لولو هست و الانه که همه رو قورت بده .

نه دوست عزیز شما صد درصد در اشتباه هستین ، الان هیچ ماژولی برای نسخه 1.5 دیگه پیدا نمیشه . هیچ قالبی هم پیدا نمیشه ، الان ما هر چی قالب میزنیم برای نسخه 1.6 هست ویدونه قالب 1.5 هم نداریم که پشتیبانی داشته باشه . به جز چند ماژول معدود همه ماژول هامون هم با نسخه 1.6 سازگارن فقط . پس تو صحبت های خیالی برخی افراد نیفتید .

برای آموزش هم انجمن رو چستجو کنید .

بله منم دقیقا همون سایتو خوندم که گفته بود ...

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...