رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

• 2 months later...

وقتی که از قسمت تنظیمات --> محصولات گزینه jquery zoom فعال میکنم، تو صفحه محصول این قابلیت درست کار نمیده، درحالی که برای زبانهای انگلیسی و چپ چین درسته.

--

یه مشکل دیگه مربوط به ماژول جستجوی لایه ای هستش که تو حالت فارسی خوب تو کادر قرار نمی گیره (منظورم با 2 اسلایدر قیمت و وزن هست)

زوم تصاویر بررسی شد و مشکل جدی مشاهده نشد.

با عرض سلام خدمت اساتید عزیز

در سیستم مدیریت یک مدیر میتواند با چند ID هم نام ثبت نام نماید که نباید به این صورت باشد. نسخه تست شد

PrestaShop™ 1.4.6.2

یک مدیر با یک ایمیل می تواند ثبت نام کند و با یک ایمیل دوبار نمیشه ثبت نام کرد. غیر از این هم باگ محسوب نمیشه و اشکالی وجود ندارد.

با عرض سلام مجدد

در تب حمل برای وارد کردن نام استان وقتی در منطقه آسیا را انتخاب کردیم در کشور نمیتوان ایران را انتخاب کرد.

تست شد و مشکلی وجود ندارد. کشور و منطقه هیچ ارتباطی با هم ندارند و میتونید از لیست موجود یکی رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

من خودم یک سری از مشکلات ترجمه را این جا بیان می کنم تا در انتشار سری های بعد اصلاح بشن

مشکل اول که زیاد تکرار شده:

در ترجمه ی عبارتی مانند There are 3 products

این متن ها نباید به صورت نگاشت لغت به لغت ترجمه بشن ، در غیر این صورت به این حالت ترجمه می شه (وجود دارند 3 محصولات)

تکنیکی که برای رفع این مشکل در نظر میشه گرفت ترجمه نکردن عبارت های there is و there are در تمامی جملات با این فرم هست

یعنی مثلا به جای اون ها در ترجمه فارسی جای خالی گذاشته شه ، و 3 که ترجمه نمیشه و در ترجمه products ، عبارت محصول وجود دارد (یا محصول وجود دارند قرار داده شود)

اگه این موضوع در ترجمه رعایت بشه ، به شکل صحیح فارسی نمایش داده می شن

مشکلات دیگری در اشتباه تایپی هست ، هر کسی اشتباهی پیدا کرد

با عکس و ذکر نوع اشتباه اون را بیان کنه

1-در قسمت آپلود ماژول از رایانه ، واژه رایانه به اشتباه راینه نوشته شده

post-56-14373017587593_thumb.png

2-در قسمت توضیحات مربوط به کارایی ها که در جستجوی مدیریت فروشگاه نمایش داده می شود املای واژه های مطمئن و تنظیمات اشتباه است

post-56-143730175881_thumb.png

3- ترجمه ی واژه های این عبارت با توجه به معادل انگلیسی اش باید اصلاح گردد

post-56-14373017588771_thumb.png

4- در صفحه تنظیمات واژه شرایط به اشتباه ، شرابط نوشته شده است

post-56-14373017589333_thumb.png

5- حرف را در جمله ی زیر اضافی است .

post-56-14373017590006_thumb.png

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 5 months later...

سلام

وقتی مدیر سایت می‌خواهد یه کالا را در سایت اضافه کند در قسمت ویژگی و تنظیمات کالا در بخش ترکیب‌ها یه باگ وجود دارد

یعنی وقتی شما چند ویژگی از چند گروه مختلف برای کالا انتخاب می کنید فقط ترکیب‌ها و تأثیرهای گروه اولی که در لیست ترکیب‌ها انتخاب کردید عمل می‌کند و روی قیمت تأثیر می‌گذارد و ویژگی‌های بعدی در قیمت هیچ تاثیری ندارد

برای دیدن مشکل خواهشنا به سایت من مراجعه کنید

http://ultramovieposter.com/product.php?id_product=11

با تشکر از مدیر انجمن

لینک به دیدگاه

این باگ نیست دوست من. استفاده ناصحیح از این امکان هست.

شما باید مشخصه های گوناگون رو باهم ترکیب کنید ولی شما مشخصه های گوناگون رو تک تک به کار می برید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

این باگ نیست ، این از سرعت پایین اینترنت شماست . باید صبر کنید تمام صفحه لود بشه بعد چیزی رو ذخیره کنید . موقع لود شدن روی ذخیره کلیک کنید این خطاهارو میده اکثرا .

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

سلام

در نسخه 1.4.9 موقع تعریف محصول در سربرگ قیمت ها اگر بخوایم یک قیمت ویژه(کاهش قیمت) برای محصول تعریف کنیم و تاریخ (بازه زمانی ویژه بودن) براش تعیین کنیم قیمت ویژه برای اون محصول اعمال نمیشه.

لینک به دیدگاه

تاریخ در اون قست باید میلادی درج شه تا سیستم بشناسه

نکته اینجاست که تاریخ این قسمت و بطور کلی تاریخ پرستا پارسی شمسیه نه میلادی و این عدم عملکرد با تاریخ شمسی در این بخش یک باگه که من گزارش دادم. وگرنه میدونستم که با میلادی کار میکنه و الآن هم بصورت میلادی تاریخ دهی کردم و دارم استفاده میکنم.

http://www.artpersian.com/up/T.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

هر موقع مي خوام يه محصول اضافه كنم وقتي همه چيزارو وارد كردم بعدش كه ذخيره رو مي زنم يه صفحه مياد مي نويسه صفحه مورد نظر يافت نشد

راهنمايي كنيد چه كار كنم؟

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

وقتی که از قسمت تنظیمات --> محصولات گزینه jquery zoom فعال میکنم، تو صفحه محصول این قابلیت درست کار نمیده، درحالی که برای زبانهای انگلیسی و چپ چین درسته.

--

یه مشکل دیگه مربوط به ماژول جستجوی لایه ای هستش که تو حالت فارسی خوب تو کادر قرار نمی گیره (منظورم با 2 اسلایدر قیمت و وزن هست)

زوم تصاویر بررسی شد و مشکل جدی مشاهده نشد.

با عرض سلام خدمت اساتید عزیز

در سیستم مدیریت یک مدیر میتواند با چند ID هم نام ثبت نام نماید که نباید به این صورت باشد. نسخه تست شد

PrestaShop™ 1.4.6.2

یک مدیر با یک ایمیل می تواند ثبت نام کند و با یک ایمیل دوبار نمیشه ثبت نام کرد. غیر از این هم باگ محسوب نمیشه و اشکالی وجود ندارد.

با عرض سلام مجدد

در تب حمل برای وارد کردن نام استان وقتی در منطقه آسیا را انتخاب کردیم در کشور نمیتوان ایران را انتخاب کرد.

تست شد و مشکلی وجود ندارد. کشور و منطقه هیچ ارتباطی با هم ندارند و میتونید از لیست موجود یکی رو انتخاب کنید.

باسلام

من پرستا شاپ ورژن 1.4.6.2 دارم.

1- محصول رو براحتی میتونم اضافه کنم اما قیمت رو میزنم و ذخیره میکنم ، ثبت نمیشه و باید برم از طریق تب قیمت دوباره ادش کنم.

2- وقتی که محصول تو صفحه میاد وقتی روش کلیک میکنم به صفحه اش میره و مشخصاتش مشخصه ولی وقتی رو عکسش کلیک میکنی میره تو صفحه یه محصول دیگه به جای اینکه عکس رو بزرگ کنه.

متشکر میشم بهم بگید باگ هست یا مشکل دیگه

لینک به دیدگاه

مشکل اولتون که طبیعیه و باید اول محصول رو ذخیره کنید (بعد از وارد کردن توضیحات و نام محصول) و سپس به بخش قیمت مراجعه کنید و قیمت اون رو مشخص کنید و دوباره ذخیره کنید

مشکل دومتون هم نیاز به بررسی فنی داره و مشل از فروشگاهتونه و باگ پرستا نیست (تعداد زیادی فروشگاه در حال استفاده بدون مشکل هستند)

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

با سلام

در بخش انبار>تهیه سفارش>افزودن جدید، تاریخ دریافت را اگر از تقویم نمایش داده شده و شمسی انتخاب کنیم، سفارش ثبت نمی شود ولی اگر تاریخ را به میلادی وارد کنیم، ثبت می شود.

با احترام

کاظمی

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

متاسفانه  نام استان در سفارشات ثبت شده توسط مشتریان در بخش سفارشات و حتی در بخش آدرس مشتریان درج نمیشود!

این یک باگ عمومی برای پرستاشاپ هست

حتی در آخرین نسخه که توسط انجمن قرار داده شده هم چنین مشکلی وجود دارد

میتوانید این مشکل را در دمویی که خودتان از آخرین نسخه قرار دادید مشاهده کنید

یک سفارش در دمو ثبت شد اما در پنل مدیریت بخش سفارشات نام استان که سیستان و بلوچستان انتخاب شده بود نمایش داده نمیشود

http://ipresta.ir/de...c5ce7fdd0c1cfe2

نام کاربری: [email protected]
گذرواژه: 123456789

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
  • 6 months later...

سلام

مهندس من از الکترو مارکت خیلی راضیم با لایسنس قبلا ۲۲۰ خریدم از شما

الان مرتب بالاش خطا میده

الان مشتری میره خرید میکنه وجه میره زرین بالم اما خرید ثبت نمیشه

خودم تست کردم بعد واریز و برگشت به سایت مبدا خطا میزنه

رفتم ماژولها دوباره نصب کنم شد اما خطا هم زد

عکسو ببینید

تلگرام کردم مشخصاتو براتون
لطفا تلگرام جواب بدید

لینک به دیدگاه

سلام

مهندس من از الکترو مارکت خیلی راضیم با لایسنس قبلا ۲۲۰ خریدم از شما

الان مرتب بالاش خطا میده

الان مشتری میره خرید میکنه وجه میره زرین بالم اما خرید ثبت نمیشه

خودم تست کردم بعد واریز و برگشت به سایت مبدا خطا میزنه

رفتم ماژولها دوباره نصب کنم شد اما خطا هم زد

عکسو ببینید

تلگرام کردم مشخصاتو براتون
لطفا تلگرام جواب بدید

مهندس الان ۹۹۰۰۰ تومن برای ماژول تیکت اقدام و واریز کردم / محبت کنید براتون تلگرام کردم سایتمو  چک کامل کنید هر چی نیازه به روز کنید / موقع نصب ماژول و برخا بعضی کارها خطا دارم خطاها ببنید محبت کنید رفع کنید / مهم ماژول زرین و بانک سامان بعد واریز و برگشت به سایت خطا میزنه و فروشها ثبت نمیشه / کارت به کارت عمل میکنه اما واریزیها نه / کلا چک کنید اشکالها حل شه / اگر برای ایندکس گوگل موردی بود بفرمایید

لینک به دیدگاه

مهندس الان ۹۹۰۰۰ تومن برای ماژول تیکت اقدام و واریز کردم / محبت کنید براتون تلگرام کردم سایتمو  چک کامل کنید هر چی نیازه به روز کنید / موقع نصب ماژول و برخا بعضی کارها خطا دارم خطاها ببنید محبت کنید رفع کنید / مهم ماژول زرین و بانک سامان بعد واریز و برگشت به سایت خطا میزنه و فروشها ثبت نمیشه / کارت به کارت عمل میکنه اما واریزیها نه / کلا چک کنید اشکالها حل شه / اگر برای ایندکس گوگل موردی بود بفرمایید

خطا ضمیمه میشود

post-3685-0-35677300-1536306736_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام 

این پیام ها بخاطر روشن بودن دیباگ هست. از طریق آموزش زیر دیباگ رو خاموش کنید:

http://ipresta.ir/forum/forum/83-مشکلات-و-سوالات-پرتکرار-قبل-از-هر-سوالی-بخوانید/

دوست عزیز درخواست هاتون رو برای محصولات بازارچه از طریق تیکت اعلام کنید :

https://ipresta.ir/support

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...