رفتن به مطلب

کلاه برداری با نام پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

دوست ندارم بحث رو به کپی رایت بکشونیم. اما چند کلمه کوتاه میگم.

بین استفاده غیر قانونی و انتشار غیر قانونی تفاوت از زمین تا آسمون هست.

ویندوز در ایران وجود نداره. پشتیبانی نداره و هیچ دفتر خدماتی هم نداره. بنابراین امید چندانی هم به درآمد از ایران نداره.

هیچ تولید کننده داخلی سیستم عامل تولید نمیکنه و این مورد خاص ضربه به اقتصاد کشور نمیزنه. هرچند دلیل خوبی نیست که ما دزدی کنیم ولی فعلا راه جایگزین مناسبی نیست (حتی اگر شما نسخه اصل ویندوز رو بخرید خدمات پس از فروش خوبی نمیگیرید و مایکروسافت در برابر شما احساس مسئولیتی ندارد) جز استفاده از لینوکس های رایگان یا مکینتاش رایگان.

در سایر موارد استفاده غیر قانونی ضربه بزرگی به صنعت نرم افزار ایران زده و ایران در زمینه فروش نرم افزار ضریب رشد نزدیک صفر داشته و دارد و هیچ جایگاهی در فروش نرم افزار در دنیا ندارد!

واقعا از این بابت باید تاسف بخوریم که همه روز به روز داریم به بزرگترین صنعت آینده دنیا در کشور خودمون ضربه ای میزنیم که سال های سال نمیتونیم جبرانش کنیم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

متاسفانه مشکلی که بسیاری از ماها داریم این هست که عادت کردیم همه چیز رو بدون زحمت و راحت بدست بیاریم

اما باید در نظر بگیریم که برای یک اثر چقدر زحمت و وقت و هزینه ناشران مصرف شده

امیدوارم روزی بشه در کشور عزیز ما نیز همانند بسیاری از کشور ها حقوق ناشران نادیده گرفته نشه و حمایت از ناشران باعث پیشرفت و تعالی ما بشه

با احترام

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

سـعید هستم .. همراه انجمن شاپ کیپر ..... تشکر می کنم بابت زجمات شما در این انجمن و اموزش ها و راهنمایی های خوب به دوستان .... ممنون بابت همه زحماتی که برای ارائه پرستا شاپ می کشید ...

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون سعید جان و به انجمن خوش اومدی

وجود افرادی مثل شما که ارزش برای زحمات سایرین قائل میشن چه در اینجا و چه در انجمنهای دیگه واقعا باعث دلگرمیه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من با شما و بازارچه و انجمنتون در سایت اصلی پرستاشاپ در بخش ترجمه ورژن های مختلف آشنا شدم. اینکه شما وقت برای ترجمه گذاشتید مطمئنا علاقمند به پرستاشاپ هستید و در این راه هم مطمئنا تجربه خوبی دارید. پس به مطالب و کارهای شما در این بازار آشفته میشه اعتماد کرد.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

بیشتر این اتفاقات از عدم آگاهی مشتری و از عدم توضیحات کامل توسط خدمات دهنده است /

شرایط پشتیبانی باید دقیق شرح بدیم، به هیچ عنوان نباید سطح اگاهی همه مشتری ها در یک سطح بدونید . من خودم یک سری انتقادات به ipresta.ir داشتم و دارم که اگر روز اول یک توضیح به بنده داده میشد خیلی از اتفاقات رخ نمی داد .

البته من چون با هر 2 تا انجمن کار کردم خداوکیلی نسبت پشتیبانی ipresta.ir به prestatool*s.ir خیلی بهتر است ، تعداد پشتیبان دهنده هم بیشتر است ، بر طرف کردن اشکالات پرستا هم نسبت به prestatool*s.ir در سطح خیلی بالاتری هستند . تلفن تماس و یا میزان ساعات پشتیبانی هم وضع خیلی مناسب تری داره .

وجود نماد اعتماد ، بیشتر برای این است که سایت ثبت بشه و یک نفر به عنوان مسئول معرفی بشه ، که اگر مسائل حقوقی و قضایی اتفاق افتاد بشه راحت به صاحب سایت دسترسی پیدا کرد و مشکلات در وقت کمتری حل کرد .

در کل ipresta.ir خیلی از prestatool*s.ir بهتر است

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما تنها انجمن ها رو میتونید مقایسه کنید. سایر خدمات و فعالیتهای ما اصلا قابل قیاس با اون سایت کلاهبردار نیست

نسخه ما رو به نام خودشون منتشر کردند.

حتی مطالب ابتدایی و سرفصلهای انجمنشون هم کاملا کپی شده از انجمن ماست.

با دانلود قالبهای سرقت شده از سایتهای چینی و روسی ، اونها رو اسم اورجینال به ملت بیچاره غالب میکنند.

ماژولها و قالبهای ما رو بدون اجازه ما در سایتشون گذاشتند

به هزار بهانه تا بهشون تیکت بزنید یک هاست بی نام و نشان هم به شما غالب میکنند

و بسیاری موارد دیگه که بارها بهش اشاره شده و تکرارش بی مورده

خدمات خاص ما هم طراحی قالب و ماژول از پایه هست و به هیچ عنوان در این سایت وجود نداره (وقتی قالبهای رایگان (دزدیده شده) رو میتونن به ملت بفروشند چرا به خودشون زحمت طراحی بدهند)

سایر فعالیتهای ما مثل مدیریت ترجمه - بومی سازی - همکاری با سایت اصلی برای نسخه های rtl - نمایندگی لئوتم و .... همه در راستای توسعه سالم پرستاشاپ پارسی صورت گرفته است.

ضمنا دفتر پرستاشاپ هم مشغول به فعالیت شده و به محض کامل شدن ملزومات و مراحل اداری، رسما افتتاح و اعلام خواهد شد و کسانی که مایل باشند خواهند توانست قرارداد رسمی برای طراحی و خدماتشون تنظیم

کنند. نماد و شماره تماس و آدرس و ... هم با افتتاح دفتر حل خواهند شد. هر چند اعتبار ما، سابقه فعالیت سالم و صادقانه ماست و ما مشکلی از بابت نبود نماد تا به حال احساس نکرده ایم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده به عنوان یکی کاربرانی که تقریبا از ابتدای شروع به کار تیم ipresta در انجمن حضور داشتم و از خدمات بسیاری در اینجا استفاده کردم ، کاملا فعالیت صادقانه و با درایت این تیم و همکارشون رو تایید میکنم و واقعاً از خدمات و پاسخگویی و زحماتشون راضی و ممنونم.

پشتیبانی خوبی که اینجا از این فروشگاه ساز میشه واقعاً جای تقدیر و تشکر داره از همه کسانی که زحمت می کشند

متاسفانه بسیاری از سایتها از جمله سایت مذکور از دسترنج دیگران سو استفاده کرده و باعث خراب کردن جلوه دیگران نیز می شوند

امیدواریم روزی بشه که زحمت دیگران را بیهوده هدر ندیم و برای دسترنج آنان اهمیت قایل باشیم

با احترام

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام و وقت بخیر

من الان حدود ۵ ماه هست که به صورت مستمر با این سایت (یعنی با همکاران این سایت به صورت تلفنی) در ارتباط هستم.

شرکت های بزرگی مانند بنز نیز اشتباه می کنند درخواست می دهند که ماشین ها رو برای اصلاح بر گردونن.

اشتباه به تنهایی داشتن زیاد عجیب نیست همه ی شرکت های بزرگ نیز ممکن هست که در کارهاشون دچار مشکل یا تاخیر بشوند.

یا تعدادی همیشه از اون شرکت ناراضی باشند.

اما چیزی که شرکت های موفق را از نا موفق جدا می کند تنها مشتری مداری و مسئولیت پذیری شرکت هاست.

به نظرم حتی آوردن اسم این سایت در کنار سایت پرستــــاتولــــز هم اشتباه هست.

همه ی نیروهای این سایت اگر اگر اگر هیچی نداشته باشند قطعا مسئولیت پذیری حلال خوری و انسانیت رو یکجا دارند.

من از دوستان خواهش دارم به یک تعداد از فروشگاه و سایت های دیگه هم سر بزنن

با چند تا از این سایت های خود راضی بی مسئولیت و .... برخورد داشته باشند

تا معنی پاسخگویی رو بهتر درک کنند.

ما از یک شرکت معتبر لپ تاپ یا گوشی می خریم اما باز خدمات شون واقعی نیست.

تاخیر همیشه توی ایران وجود دارد نمی تونیم خیلی بیشتز از این انتظار داشته باشیم

این هم برای پرداخت های ما

مثلا ۱۰۰ تومان یا حتی یک میلیون یا یک خرده بیشتر

نمی تونیم پول پراید بدیم انتظار داشته باشیم یک بنز کلاس s‌ به ما تحویل داده بشود.

الان برای هزینه قالب اختصاصی خیلی خیلی بیشتر از این پرداخت می کنند.

دوستان برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی باید همه به هم کمک کنیم.

باید یک خرده صبور تر برخورد کنیم

اما همه ی مسایل بالا قابل تحمل هست اما چیزی هیچ وقت قابل قبول نیست دزدی هستش بله دزدی

• سایت های هستند خدمات دیگران را می دزدند
  • سایت هایی هستند که پول مشتری هاشون رو می دزدند (من ۴۰۰ تومان به آقای شروین {پرستــــاتولــــز} دادم و هیچی هیچی به من تحویل دادند)
  • سایت هایی هستند که محصولات رایگان سایت های دیگر رو پولی می فروشند.
  • سایت هایی هستند که هنوز فکر می کنند اینترنت یک دنیا مخفی هستش که هر کی دلش بخواد می تونه پشت اون مخفی شه و هر کاری دوست داره انجام بده و قابل دیدن نباشه ولی سال هاست که دیگه این طوری نیست

اما یک نکته

من اگر جای دوستان خودم ipresta یا این دوستمون آقا داریوش بودم

قطعا قبل از شروع به طراحی یک نسخه آماده اون رو از جنس عکس را با فتوشاپ طراحی می کردم و از مشتری تایید اون رو می گرفتم یا من از سایت می خواستم که به من بده تا تاییدش کنم

یا حتی یک نسخه ساده از اون رو با html و css طراحی می کردم که مشتری تایید کنه سپس اون رو تبدیل می کردم

اون موقع به نظرم برای همه بهتر بود.

مرسی

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوست خوبم جناب پور محمد بابت مطلب آموزنده و حمایتشون
بله ما میتونیم PSD یا HTML رو قبل از انجاام کار به مشتری بدیم اما خود این کار زمان بر هست و اگر مشتری نیاز داشته باشه براش با هزینه جداگانه انجام میدیم

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

درود
اگر ممکنه یه بخشی هم بذارید که قالبای مورد تایید خودتون بذارید نه اینکه صرفا از کاربران یا دیران اینجا باشن.
ما جدیدا قالب 500 تومنی خریدیم.مثل اینکه الان متوجه شدیم قالب رو قالب کردن بهمون :)

با تشکر از دوست خوبم جناب پور محمد بابت مطلب آموزنده و حمایتشون
بله ما میتونیم PSD یا HTML رو قبل از انجاام کار به مشتری بدیم اما خود این کار زمان بر هست و اگر مشتری نیاز داشته باشه براش با هزینه جداگانه انجام میدیم

پیروز باشید

لطفا راجع به امضاتون هم یه توضیح مختصر بدید ممنون

لینک به دیدگاه

دقیق منظورتون رو متوجه نشدم

و اما در مورد امضام: تقریبا اکثر خبرهای خوب رو در انجمن منتشر کردیم، راه اندازی دفتر پرستا شاپ پارسی در مشهد، گرفتن نمایندگی رسمی از لئوتم، ماژول ها و قالب های در دست تهیه برای نسخه 1.6 پرستا شاپ و ...

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من این تاپیک رو ایجاد کردم برای دوستانی که تردید دارند در خرید قالب از سایت های پرستایی

من نه وابسته به گروهی از پرستا هستم نه هیچی. من یک مشتری ساده بودم که

اطلاعی از پرستا نداشتم و تخصصم در جوملا هست. و حدودا 25 روز پیش از سایت

prestatool*s[dot]ir خریدی انجام دادم

متاسفانه بعد از گذشت 10 روز تازه به من ایمیل میزندد که هاست شما مشکل

داره ! میگم مشکل چیه ؟ میگه حتما باید از ما هاست بخرید و گرنه سایت بد

بالا میاد ! در صورتی که من هیچ مشکلی تو سایت نمیدیدم

ایشون قالب های زیادی در سایتش داره اما همه نال شده هستند. و با کمی سرچ تو گوگل میتونید همه این قالب هارو پیدا کنید

بعد از خرید هاست از ایشون سایت دوباره اومد بالا اما مشکلات زیادی داشت.

بنده طبق دمویی که داده بودند ایشون در سایتشون قالب خودم رو خواستم اما

ایشون گفتن برای اینکه مثل این قالب در بیاد باید 100 هزار تومان دیگه

پرداخت کنی در صورتی که بنده 90 برای قالب داده بودم

با هزار منت ایشون گفتن که باشه سایتو درست میکنم. بعد گذشت 3 روز ایشون

تازه با هزار منت اومدن گفتن سایتو درست کردن اما بنده دیدم فقط فرم ثبت

نام که مشکل داشته رو درست کردند !!!!!!! در صورتی که اینکار کار 5 دقیقه

هم نیست. بنده درخواست بازگشت کالا رو کردم اما جالب اینجاست ایشون در جواب

این ایمیل رو بمن دادند ‍!

***درود

هاست که فضا اختصاص داده شده دوست من و خریداری شده و همچنین قالب نیز لایسنس تولید شده و نصب و تحویل شما شده و قابل بازگشت نیست

بدرود***

بعد از گذشت 25 روز از زمان خرید قالب ایشون هنوز سایت رو بمن درست تحویل ندادند و بنده بیخیال شدم.

بنده فقط خواستم تجربیاتم رو در اختیار دوستان قرار بدم و بگم همیشه از

سایتی خرید کنید که معتبر باشه. من متاسفانه گول خوردم و به زودی از همین

سایت یک قالب میخرم چون به نظر میرسه این سایت کارش بهتره

ممنون از همه دوستان

در ضمن بنده شنبه شکایت خودم رو از طریق enamad و پلیس فتا انجام میدهم

لینک به دیدگاه

بهترین کار شکایت از طریق پلیس فتا شهر مربوطه هست. که بعد از شکایت مسئله به فتای تهران ارجاع داده میشه. دوستانی که با سایت پرستا تـــولـــز مشکل دارند باید با هم هماهنگ باشیم و در یک روز شکایت انجام بدهیم و روند کار باهم باشه

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

بنده هم توسط این سایت ( پرستا تـــولـــز : آقای! شروین چارکچیان ساکن بابل ) مورد عنایت قرار گرفتم . چون نمی خوام دروغ گفته باشم یه قالب و سه تا ماژول خریدم . با ماژول ها مشکلی ندارم . ولی قالب رو .... .

1- اینقدر ناشی هست که ابتدا سه تا ساب دامین من رو حذف کرد . اگه بکاپ روزانه نداشتم بیچاره شده بودم .

2- سعی کرد هاست بفروشه چون سرور اختصاصی دارم تیرش به سنگ خورد .

3- یک ماه تموم نصب قالب رو کش داد و باعث ضرر مالی زیادی شد . یه جمله معروف داره که فکر می کنم برای همه شما خرجش کرده : الان اینترنت شهر یا استان ما قطع شده و من مجبورم برای انجام سفارش شما به شهر یا استان دیگه برم ...... واقعا" این آدم فکر کرده الان زمان تیرکمون شاه هست .

4- بعد از گند زدن آقا دیگه نذاشتم ادامه بده و نود درصد قالبم رو خودم انجام دادم که هنوز هم از هسته ایراداتی داره . که این باعث شد 2 ماه شب تا صبح خواب رو از چشمام بگیرم . پول فدای سرم ولی اگه یه روز از عمرم باقی مونده باشه باید تلافی اون دو ماه رو بکنم .

در ضمن پیشنهاد من اینه که یکی از دوستانی که تهران هست و یا به شهر ایشون بابل نزدیک هست از طرف بقیه یه وکیل بگیره و شروع به طرح شکایت کنه و مطمئن باشید که با تعدد شکات به راحتی اثبات کلاهبرداری آسون و محرز می شه و مستقیم می ره زندان و بعد قالب در و پنجره زندان رو طراحی می کنه .

بنده از طرف خودم حاضرم به نسبت سهمم هزینه در اختیار گرفتن وکیل رو بپردازم .

چون می دونم این آقای ... می آد و این پست رو می خونه از همینجا بهش می گم خودم به اندازه کافی سواد حقوقی دارم و می تونم علیه ات طرح دعوی کنم ولی چون وقت ندارم حتی اگه دوستان دیگه نخوان توی شکایت ازت مشارکت کنن در اولین فرصتی که پیدا کنم منفردا" وکیل می گیرم و با مامور می فرستم " شهرک فرامرزی " در خونه ات .

اما به همه این اوصاف وظیفه حکم می کنه یه تشکر کنم از سایت آی پرستا و دوستانی که توی اون زحمت می کشن . ماژولی رو برای من نوشتن که انصافا" کار من رو خیلی جلو انداخت و اون ماژول کانکت کردن برنامه حسابداری ام به فروشگاه اینترنتی بود . زحمت این ماژول رو آقا رامتین کشید. بازم ممنون

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

بنده هم توسط این سایت ( پرستا تـــولـــز : آقای! شروین چارکچیان ساکن بابل ) مورد عنایت قرار گرفتم . چون نمی خوام دروغ گفته باشم یه قالب و سه تا ماژول خریدم . با ماژول ها مشکلی ندارم . ولی قالب رو .... .

1- اینقدر ناشی هست که ابتدا سه تا ساب دامین من رو حذف کرد . اگه بکاپ روزانه نداشتم بیچاره شده بودم .

2- سعی کرد هاست بفروشه چون سرور اختصاصی دارم تیرش به سنگ خورد .

3- یک ماه تموم نصب قالب رو کش داد و باعث ضرر مالی زیادی شد . یه جمله معروف داره که فکر می کنم برای همه شما خرجش کرده : الان اینترنت شهر یا استان ما قطع شده و من مجبورم برای انجام سفارش شما به شهر یا استان دیگه برم ...... واقعا" این آدم فکر کرده الان زمان تیرکمون شاه هست .

4- بعد از گند زدن آقا دیگه نذاشتم ادامه بده و نود درصد قالبم رو خودم انجام دادم که هنوز هم از هسته ایراداتی داره . که این باعث شد 2 ماه شب تا صبح خواب رو از چشمام بگیرم . پول فدای سرم ولی اگه یه روز از عمرم باقی مونده باشه باید تلافی اون دو ماه رو بکنم .

متاسفانه تا حالا ده ها نفر به این نحو مورد سواستفاده قرار گرفتن که اکثرا پیگیری نکردن این مسئله رو از طریق قانونی و این باعث شده همچنان این سایت با خیال راحت به کارش ادامه بده و پول هایی که از مشتری ها کلاهبرداری کرده رو بشمره و کیف کنه و به ریش ....

شگرد های این سایت هم اینا هستن ، دوستان نه فقط این سایت ، بلکه هر سایت دیگری چنین چیزهایی رو در خواست کرد یا مطرح کرد یا انجام داد ، بدونید که قصد سو استفاده از شما رو داره :

1 - قیمت قالبی که میفروشه حتی نصف قیمت واقعی اون قالب نیست ( مثلا 60 دلار قیمت قالبه تو تم فارست ، با قیمت دلار 3500 تومن و هزینه بومی سازی میشه حداقل 250 تا 300 هزار تومن ، ایشون میدن 150 هزار تومن که مسئله هیچ ارزونی بی حکمت نیست رو باید به خاطر بیارین ) کلیه قالب ها رو از سایت های چینی و روسی و تورنت به صورت نال شده دانلود میکنه و عرضه میکنه به مشتری ها که کلی هم ایراد و باگ دارن و آپدیت هم ندارن .

2 - در تحویل قالب به مشتری تاخیر زیادی داره این سایت ، حتی بوده یک مشتری رو تا دو ماه هم منتظر گذاشته ، دلایلی که میاره اینه که : اینترنت استان ما قطع هست ، هاست شما ناسازگار هست ، ما ذکر نکردیم چند روزه میدیم و ....

3 - قالب رو تحویل و نصب میکنه و یک خرابکاری آگاهانه و عمدی در سایت مشتری انجام میده و بعد به مشتری میگه که هاستت سازگار نیست با پرستاشاپ و باید از ما هاست بخری !

4 - اگه دامنه ازش بخرین مسئله خیلی بدتر میشه ، چون دامنه را به اسم خودش و با مشخصات و تلفن و آدرس جعلی ثبت میکنه و هیچ موقع هم به نام شما انتقال نمیده ، حتی اگه 1000 ایمیل براشون بفرستین .

5 - مسئله مهم دیگه اینه که اگر کاربری برای مثال از ما یا سایت رقیب ایشون چیزی خریده باشه و بعد بره از ایشون یه چیزی بخره ، پدر اون کاربر رو درنیاره ول کن نیست ، اونقدر خرابکاری میکنه در هاست و سایتش که طرف رو عاصی میکنه :) و این رقابت ناسالم واقعا شایسته یک انسان نیست که عقده از سایت رقیب را روی مشتری از همه جا بی خبر خالی کنی.

و در نهایت باید تاسف خورد که یه عده کاربر ناآگاه یا آگاه برای چند هزار تومن محصول ارزون تر ، چشمشون رو میبندند بر روی همه چی و از اون سایت حمایت میکنن . حالا کاربرانی که خبر ندارن بماند ، کاربرانی رو میشناسم که دانسته و آگاهانه میرن طرف اون سایت که واقعا جای تامل داره بر فرهنگ ما ایرانی ها که دم از خدا و دین و کوروش و قدمت فرهنگ و ... میزنیم .

یه مسئله خیلی جالب وجود داره ، اونم اینکه کاربرانی هستند که وقتی میگی برای استفاده از قالب باید لایسنس خریداری کنید و کپی رایت کار روباید رعایت کنید ، میخندن با آدم ، چند وقت پیش بود یکی میگفت به من که شما عقده ای و کینه ای هستی که کپی رایت رعایت میکنی و دین ما گفته زکات دانش ، یاد دادن و منتشر کردنه !! خدا به داد ما برسه با این جور طرز افکار که با سلول های ایرانی جماعت مخلوط شده .

و حرف نهایی اینکه دوستانی که میخوان قانونی پیگیری کنن حق و حقوقشون رو ، تردید نکنن ، ما هم حمایت میکنیم ازشون .

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان صحبت هات کاملا منطقی هست، من از طرف خودم می گم که ایجاد شک و شبهه نشه" کاربرانی رو میشناسم که دانسته و آگاهانه میرن طرف اون سایت که واقعا جای تامل داره"

بعد از چند تا اسکریپت عوض کردن و استفاده از پرستاشاپ، البته نسخه انگلیسی و دو سال استفاده از اون و رفع اشکال توی سایتهای خارجی از جمله انجمن اصلی با انجمن شما آشنا شدم، البته طرز فکر اون زمان من این بود که سایتهای فارسی آموزشی کلا کپی پیست هست که معلوم نیست اون طرفی که اومده آموزش اول رو گذاشته درست گفته یا نه؟

که خب تو همین تاپیک هم اعلام کرده بودم که یه نفر یه سایت جوملا رو برام نصب کرد و یک میلیون و شش صد هزار تومان گرفت به اسم سایت طراحی اختصاصی و... که فکر کنم الان هم توی همین انجمن عضو هست، البته عضو ناظر و هیچ فعالیتی هم نمی کنه

من تو سایت های متخلفی عضو هستم با اسم کاربری ام ، قصد حمایت و ... هم نیست، منظورم یاد گرفتن موضوعاتیه که بهش علاقه دارم

اما خرید از هر سایتی و هر انجمنی خرید نمی کنم، به نظرم این خرید جنبه حمایت داره، نه عضویت

شاید هم طرز فکر اشتباهی باشه، اما سعی می کنم بیشتر از انتخاب محصول خوب ، مشاور خوب انتخاب کنم که چند جا راهنمایی ام کنن

البته من به شخصه از شما و آقا دانوش و آقا رامتین و دوستان دیگه مطالب زیادی یاد گرفتم که سعی هم کردم تا جایی که بتونم این دین رو ادا کنم

برای اون مشکل هم که کاربر خریدار قالب داشتین و مدعی شکایت بودن یه مطلب بگم، هر عقد از دو طرف تشکیل می شه خریدار و فروشنده که طبق قوانین جاری ما، مخصوصا قانون مدنی، خصوصا مواد 183 به بعد قانون مدنی، هیچ شخصی ، اعم از حقیقی و حقوقی حق اجبار و اکراه به انجام کاری رو نسبت به طرف مقابل نداره و باطل بودن عقد یا قرارداد فروش معنی پیدا نمی کنه، بطلان برای زمانی هست که عقدی تشکیل شده باشه و به جهتی از جهات مصرح در قانون ، یکی از شرایط اساسی صحت معاملات رو نداشته باشه، مثل معامله مال غیر منقول ( مثل خانه) با شخصی که صغیر غیر ممیز هست( به جهت صغر سن و عدم رشد و بلوغ) ولی اینجا خریدار اعلام خرید کرده، شما به عنوان فروشنده قبول نکردین، یعنی عقد تشکیل نشده، همین موضوع هم باعث این می شه که هیچ توافق و تعهدی تحقق پیدا نکنه، پس ادعای شکلایت فاقد موضوع می شه و اگر هم به فرض محال، به دادسرا یا دادگاه بره، که نمی شه، همون اول قرار رد دادخواست به همین دلیل صادر می شه.

لینک به دیدگاه

یه مورد دیگه هم که شایع شده درباره دادن هاست رایگان یک ساله به مشتریان هست، یه پرونده گرفتم که به زودی جریان این نوع کلاهبرداری رو هم می گم، دوستان از این راه سرشون کلاه نره

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...