رفتن به مطلب

ترجمه بخش مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

طبق تصمیمی که با دوستان گرفته شد قرار بر این هست که ترجمه توسط خود کنترل پنل پرستاشاپ انجام بشه که من مراحل کار رو برای دوستانی که آشنا نیستند توضیح میدم:

1. ابتدا پرستاشاپ 1.4.4 را بر روی ویندوز نصب کنید و کشور پیشفرض رو ایران انتخاب کرده تا زبان پیش فرض فارسی نصب بشه در این قسمت از هیچ بسته زبانی یا قالب دیگری استفاده نکنید! (آموزش نصب رو در این تاپیک مشاهده کنید)

2. به قسمت Back Office یا کنترل پنل مدیریت رفته و از تب های بالا Tools >Translations رو انتخاب کنید

3. در قسمت ویرایش ترجمه ها از منوی موجود گزینه دوم یعنی ترجمه بخش مدیریت رو انتخاب کنید و بروی پرچم ایران کلیک کرده تا وارد قسمت ویرایش شوید

(حتما قبل از شروع قسمت های انتخابی رو اعلام کنید تا تداخل ایجاد نشه)

4. سپس از فهرستی که من در زیر تهیه کردم یک یا چند فیلد را انتخاب و در همین تاپیک با ذکر نام و شماره اعلام کنید سپس کار ترجمه رو شروع کنید.

5. پس از پایان کار ترجمه حتما از گزینه استخراج زبان ترجمه رو اکسپورت کرده و برای من یا ادمین ارسال کنید.

مهم: لطفا برای مشاهده‌ی نتایج ترجمه‌های خود در بخش Admin و اصلاح اشکالات ترجمه های قبلی در متن‌هایی که دارای ترکیبی از کلمات فارسی و انگلیسی بودند فایل admin.css را از پایین همین پست دانلود کنید و جایگزین ادمین اصلی در پوشه‌ی css کنید تا متن ها راست چین شوند.

فهرست فیلدهای ترجمه نشده بخش مدیریت

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

1. AdminBackup

2. AdminCarriers
  3. AdminCarts
  4. AdminContact
  5. AdminCountries
  6. AdminCustomers
  7. AdminGenerator
  8. AdminHome
  9. AdminImages
  10. AdminImport
  11. AdminInformation
  12. AdminInvoices
  13. AdminLanguages
  14. AdminMeta
  15. AdminModules
  16. AdminOrders
  17. AdminPPreferences
  18. AdminPerformance
  19. AdminPreferences
  20. AdminProducts
  21. AdminRangePrice
  22. AdminRangeWeight
  23. AdminReferrers
  24. AdminScenes
  25. AdminSearchConf
  26. AdminShipping
  27. AdminStores
  28. AdminTaxRulesGroup
  29. AdminTaxes
  30. AdminTranslations
  31. AdminUpgrade
  32. AdminWebservice
  33. AdminTab
  34. index

دریافت فایل راست چین شده ی پنل ادیمن:

http://www.presta-shop.ir/admin%20css%20rtl.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از دوست عزیز sub0_ir

دوستان پسوند gzip رو به پسوندهای مجاز برای آپلود اضافه کردم. لطفا از این به بعد فایل هاتون رو ضمیمه کنید.

با تشکر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم فعلا فقط مدیران امکان دانلود پیوست های این موضوع رو دارن. پس از پایان ترجمه خودمون پرستا شاپ 1.4.4 کاملا فارسی و راست چین شده رو برای دانلود قرار میدیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

AdminUpgrade هم ترجمه شد.

عجب چیز طولانی بود نصف روزمو گرفت :D

فکر کنم به سلامتی بخش مدیریت هم کاملا ترجمه شده.

واقعا سرعت دوستان عالیه انشالله بزودی پروژه ی ترجمه و راست چین شدن نسخه ی 1.4.4 به پایان میرسه

لینک به دیدگاه

با تشکر از زحمات دوستان

خب خدا رو شکر ترجمه ی مدیریت رو به پایان رسوندیم. دوستان لطف کنن ترجمه هاشون که کامل شد اون رو به روشی که در پست اول توضیح داده شده اکسپورت کنن و اینجا توی ضمیمه برای دانلود قرار بدن تا بعد از تکمیل ترجمه ی ماژول ها و یه سری راست چینی ها فایل ها رو یکی کنیم و پرستا 1.4.4 فارسی روبرای دانلود قرار بدیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

جناب مهرشاد خان من گزینه ی ضمیمه کردن فایل رو ندیدم اگه غیر فعال توی یه جای دیگه آپلود کنم و لینک بزارم

شما از قسمت پاسخ سریع پست ارسال می کنید. روی "پاسخ جدید" در بالا و یا پایین تاپیک کلیک کنید.

اگر هم موفق نشدید برای من پ.خ کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...