رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام. تو قالب نایس شاپ از کجاست که تو صفحه اول فهرست برندها بیاد تا محصولات بر اساس برندها رو لیست کنه. مرسی. ضمنا کسی هست اجمالا آموزش نایس شاپ رو داشته باشم تا نشینم از اول بنویسم.! ممنون.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 102
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام. تو قالب نایس شاپ از کجاست که تو صفحه اول فهرست برندها بیاد تا محصولات بر اساس برندها رو لیست کنه. مرسی. ضمنا کسی هست اجمالا آموزش نایس شاپ رو داشته باشم تا نشینم از اول بنویسم.! ممنون.

تو این قالب ماژولی برای برندها وجود نداره تو صفحه اصلی
لینک به دیدگاه

سلام من قالب نایس شاپ رو خریداری کردم فقط یک مشکلی که دارم در دمو قالب

دیدم در پنجرهای زیر محصول قرار داده شده اما هر جایی رو گشتم نفهمیدم از

کجا محصول قرار می گیرد منظور من همان دو پنجره وسط می باشد پنجره کاستوم

بلاک و پنجره کناریش

http://8pic.ir/images/0h37yifp8d271ivf731x.jpg

در ضمن سوال دیگری هم که دارم می خواهم شاخه های محصول به غیر از بلوک شاخه

ها در قسمت بالای صفح در کنار گزینه صفحه اصلی هم شاخه ها ذکر شده باشند

http://8pic.ir/images/klvuiomw0ay9yqztzedo.jpg

و سوال اخر قسمت امتیاز وفاداری را از کجا باید فعال کنیم

http://8pic.ir/images/lfihboppgyg16268q0o6.jpg

لینک به دیدگاه

سلام من قالب نایس شاپ رو خریداری کردم فقط یک مشکلی که دارم در دمو قالب

دیدم در پنجرهای زیر محصول قرار داده شده اما هر جایی رو گشتم نفهمیدم از

کجا محصول قرار می گیرد منظور من همان دو پنجره وسط می باشد پنجره کاستوم

بلاک و پنجره کناریش

http://8pic.ir/images/0h37yifp8d271ivf731x.jpg

در ضمن سوال دیگری هم که دارم می خواهم شاخه های محصول به غیر از بلوک شاخه

ها در قسمت بالای صفح در کنار گزینه صفحه اصلی هم شاخه ها ذکر شده باشند

http://8pic.ir/images/klvuiomw0ay9yqztzedo.jpg

و سوال اخر قسمت امتیاز وفاداری را از کجا باید فعال کنیم

http://8pic.ir/images/lfihboppgyg16268q0o6.jpg

سوال اول مربوط به ماژول blockcmsinfo می باشد .تایپ کنید cmsinfo براتون پیدا میکنه .

سوال دممتون به ماژول منوی افقی مراجعه کنید و لینک ها رو بذراین .

سوال سوم ماژول وفاداری رو نصب کنید ( loyalty )

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

برای استفاده از یه فهرست بر اساس برند در قالب نایس شاپ باید چه کار کرد. مثلا لینکی بزارم که بر اساس برند فلان محصولات رو نمایش بده. ممنون می شم راهکار بدید و نه چیز دیگه. اگه نیاز هست سفارشی سازی بشه لطفا اعلان کنید. تشکر

ارسال شده از موبایل. برنامه TapaTalk

لینک به دیدگاه

سلام

ماژول اسلایدر برندها برای همین کار است. اگه طور دیگه ای مد نظرتونه باید از طریق بازارچه درخواست بدید تا براورد هزینه و زمان بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این ماژول به صورت پیش فرض فعال هست؟ نامش دقیقا این هست؟

باید مثل دیگر اسلایدر لینک براش بزاریم. لینک صفحه برندها رو از کحا به دست بیارم. یه کو چولو توضیح می دید. تشکر از پاسخ

ارسال شده از تلفن همراه.برنامه TapaTalk

لینک به دیدگاه

سلام

جستجوی سایت خیلی بد کار میکنه

من قبلا اینکارو کردم اما الان یادم نیست از کجا میشد رنگ قالب رو عوض کرد هرچیم سرچ کردم " تغییر رنگ قالب نایس شاپ"-رنگ نایس شاپ" هیچی نمیومد میرفت تو باقالیا اینو بیزحمت بگید بهم

لینک به دیدگاه

برای تغییر رنگ می تونید از صفحه اول داشبورد ادنین سایت سمت راست پایین تغییر بدید یا تو قسمت ماژولها اونایی که بهمن داره. بگردید دنبالش و بدید تغییر بدید

لینک به دیدگاه

برای تغییر رنگ می تونید از صفحه اول داشبورد ادنین سایت سمت راست پایین تغییر بدید یا تو قسمت ماژولها اونایی که بهمن داره. بگردید دنبالش و بدید تغییر بدید

سلام

باور بفرمایید متوجه نشدم صفحه اول داشبور کجاش ؟

یا تو ماژول ها کدوم ماژول ؟

میشه مسیرشو بترتیب بنویسید

لینک به دیدگاه

سلام

تبریک میگم آقا بهمن واقعا نایس شاپ 2 از قبلی بهتر شده

آقا ما باید چطوری آپدیتش رو بگیریم؟من نسخه اول نایس شاپ رو خریدم ازتون

پیام خصوصی تون رو بستید؟

لینک به دیدگاه

1. اگر دوستان با قیمت بالای این قالب نسبت به سایر سرویس دهنده ها یک تایپیک جامع یا فایل وردی جامع برای کار با این قالب درست میکردند که برای تغییر رنگ هر دفعه مجبور نشیم سوال کنیم خیلی خوب بود

2. دوستان ای کاش بجای تبلیغ این همه در تایپیک اول بنویسید امکان افزودن بلوک در صفحه اول نیست (الان خوده من بخاطر درج بلوک rss در صفحه اول با مشتری دعوایی کردیم که بیا و ببین اصلا فکر نمیکردم نشه اینکارو کرد چون با سیستم های اپن کارت و ووکامرس و ... کار کردم ولی اینطوریشو ندیده بودم

3. سیستم پشتیبانی رو ای کاش یک سیستم تیکتینگ میذاشتین توی سایت اون بالا هم دکمشو بزرگ میذاشتید الان من 5 ماه پیش قالب خریدم نه میدونم فایلاش نه میدونم ایمیل پشتیبانی چی بوده اینجام بیام بگم مورد غضب واقع میشم و اخطار میگیرم هی

4. خلاصه بحث پشتیبانی رو یکم بهتر کنیدش باور کنید من بشخصه راضی نیستم حالا دوستان هر کسی نظر خودشو داره

لینک به دیدگاه

1. اگر دوستان با قیمت بالای این قالب نسبت به سایر سرویس دهنده ها یک تایپیک جامع یا فایل وردی جامع برای کار با این قالب درست میکردند که برای تغییر رنگ هر دفعه مجبور نشیم سوال کنیم خیلی خوب بود

2. دوستان ای کاش بجای تبلیغ این همه در تایپیک اول بنویسید امکان افزودن بلوک در صفحه اول نیست (الان خوده من بخاطر درج بلوک rss در صفحه اول با مشتری دعوایی کردیم که بیا و ببین اصلا فکر نمیکردم نشه اینکارو کرد چون با سیستم های اپن کارت و ووکامرس و ... کار کردم ولی اینطوریشو ندیده بودم

3. سیستم پشتیبانی رو ای کاش یک سیستم تیکتینگ میذاشتین توی سایت اون بالا هم دکمشو بزرگ میذاشتید الان من 5 ماه پیش قالب خریدم نه میدونم فایلاش نه میدونم ایمیل پشتیبانی چی بوده اینجام بیام بگم مورد غضب واقع میشم و اخطار میگیرم هی

4. خلاصه بحث پشتیبانی رو یکم بهتر کنیدش باور کنید من بشخصه راضی نیستم حالا دوستان هر کسی نظر خودشو داره

مشکل دقیقا اینه که شما قالب و پرستاشاپ رو با هم اشتباه میگیرین ، اینکه در صفحه اول فروشگاهتون نمیتونید بلوکی اضافه کنید ، این به قالب مربوط نمیشه ، این تا حد زیادی به اسکریپت مربوط میشه و عدم دانش کافی شما در بکارگیری پرستاشاپ . شما باید دنبال ماژولی بگردین که این بلوک رو برای شما ایجاد کنه و اصلا این مبحث ربطی به قالب نداره ، چه این قالب چه اون قالب ، چه طراحش بهمن باشه چه لئو تم ، شما نمیتونید اون بلوک رو بذارین مگر اینکه ماژولشو داشته باشین . اگه باور ندارین یه قالب خارجی با بالاترین قیمت بخرین و اگه تو اون تونستین اینکارو انجام بدین ، من کل هزینه ای که پرداخت کردین رو بهتون پس میدم .

کلا اشتباه محضه که بدون داشتن دانش کافی و بدون اینکه زیر و بم یک سیستم رو بشناسید ، بیاین و روی اون سیستم برای خودتون پروژه و مشتری بگیرین ، حتی اگه یک فرد آگاهی کامل داشته باشه ، گرفتن مشتری با قالب دیگران ، کاری غیرمعقول است ، چون مشتری از شما چیزایی میخواد که اگه همون مشتری با خود بنده طرف بود هرگز اون چیزا رو نمیخواست و این شما رو با مشکلات حاد روبرو میکنه .

موقع خرید ما به شما یک ایمیل و یک آی دی یاهو داده ایم برای پشتیبانی ، اینکه شما یادتون نیست یا گم کردین ، خوب تقصیر مسلما از جانب شماست نه ما ، پیام خصوصی بدین تا آی دی و ایمیل پشتیبانی قالب رو بهتون بدیم .

لینک به دیدگاه

مشکل دقیقا اینه که شما قالب و پرستاشاپ رو با هم اشتباه میگیرین ، اینکه در صفحه اول فروشگاهتون نمیتونید بلوکی اضافه کنید ، این به قالب مربوط نمیشه ، این تا حد زیادی به اسکریپت مربوط میشه و عدم دانش کافی شما در بکارگیری پرستاشاپ . شما باید دنبال ماژولی بگردین که این بلوک رو برای شما ایجاد کنه و اصلا این مبحث ربطی به قالب نداره ، چه این قالب چه اون قالب ، چه طراحش بهمن باشه چه لئو تم ، شما نمیتونید اون بلوک رو بذارین مگر اینکه ماژولشو داشته باشین . اگه باور ندارین یه قالب خارجی با بالاترین قیمت بخرین و اگه تو اون تونستین اینکارو انجام بدین ، من کل هزینه ای که پرداخت کردین رو بهتون پس میدم .

کلا اشتباه محضه که بدون داشتن دانش کافی و بدون اینکه زیر و بم یک سیستم رو بشناسید ، بیاین و روی اون سیستم برای خودتون پروژه و مشتری بگیرین ، حتی اگه یک فرد آگاهی کامل داشته باشه ، گرفتن مشتری با قالب دیگران ، کاری غیرمعقول است ، چون مشتری از شما چیزایی میخواد که اگه همون مشتری با خود بنده طرف بود هرگز اون چیزا رو نمیخواست و این شما رو با مشکلات حاد روبرو میکنه .

موقع خرید ما به شما یک ایمیل و یک آی دی یاهو داده ایم برای پشتیبانی ، اینکه شما یادتون نیست یا گم کردین ، خوب تقصیر مسلما از جانب شماست نه ما ، پیام خصوصی بدین تا آی دی و ایمیل پشتیبانی قالب رو بهتون بدیم .

آقا بهمن عزیز احساس میکنم با جبهه گیری یکم جواب دادید بهرحال اما

1. بله متوجه هستم موقع خرید یک ایمیل و آیدی دادید اما مشکلاتو با این روش پاسخگویی ، نوشتم بهتر نیست یک سیستم تیکتینگ رایگان حتی شده نصب کنید و یک دکمه بزرگ بالای سایتتون بذارید برای ورود به پنلش و ثبت گزارش پشتیبانی ؟ راحتتر نیست ؟ جوابی برای این مورد ندادید اگرم دادید من قانع نشدم ایمیل دادیم که خوب درست ولی بهرت نیست فرآینده پاسخگو بودن رو بهترو بروز کنید و بازبینی کنید ساده ترین راه ایمیل و یاهو آیدی دادنه ها یعنی سیستم پشتیبانی که شاید تا 5 سال پیش مورد قبول بود اما الان نه ؟ بهتر نیست الگو سایتای بزرگ باشن؟

2. کل صحبت هاتونو در مورد قالب قبول میکنم باشه عیبی نداره هرچند در سایر بخش های انجمن دوستان خیلی گنگ راهنمایی میکنن و من الان بعد از 1 هفته چنین چیزی میشونم چون همه برام نوشتم ماژول اینطور فعال کن اونطور فعال کن منم هی باید بگم مازول آی اس اس فعاله ولی نشون نمیده بهرحال اینو قبول دارم باید کامل میدونستم قالب و پرستا چی داره بعد میومدم سمتش اما شمام قبول کنید پشتیبانی در انجمن نه اینجا فقط کلا ضعیفه حالا کاری نداریم (اگر کسی بود مشکل منو حل کنه یا خودتون اعلام کنید حداقل چون با مشتری برخورد شدید پیدا کردیم و دردسر شده)

3.در مورد تنظیم نشدن راهنما در مورد این قالب بازم من جواب خاصی نگرفتم چرا یک تایپیک با عناوین مشخص و نحوه تنظیم این قالب نمیزنید ؟ یا یک فایل ورد ، من خیلی دیدم فقط برای تعویض رنگ و گزینه های منوی افقی بالا بیش از 10 بار سوال شده اکثرا دوستان هم چون دیر جواب گرفتن تایپیک مشابه زدن اکثرا هم اخطار گرفتن ، سیستم جستجوی سایت هم مشکل داره بارها من قبل از زدن تایپیک جستجو کردم حتی دقتکنید کلیدواژمم گذاشتم که خودتون بگردید ببینید پیدا نمیکنه این چی ؟

4. اگر امکان داره جواب هر سوالمو با همونشماره بذارید بعدم من جواب نمیخام اگر راه حل خوبی برای مشکلات بالا دارید (از دید من مشکل و نقص هستند) ارائه کنید یا درصدد رفع بربیایید اگر هم نیست یا بقولی میگن بودی که واردا یه همچین چیزی دوستان آذری میگن خوب هیچی دیگه البته فکر نمیکنم اینطوری باشه میدونم شمام سرتون شلوغه

5. کلا سیستم پاسخگویی در اجمن بسیار ضعیفه حالا شاید چون پرستا کاران متخصص کم هستن بهرحال این تایپیک منم اگر تایپیک جهت انتقاد پیشنهاد دارید انتقال بدید چون از بحث دور شد بنظرم

لینک به دیدگاه

1. بله متوجه هستم موقع خرید یک ایمیل و آیدی دادید اما مشکلاتو با این روش پاسخگویی ، نوشتم بهتر نیست یک سیستم تیکتینگ رایگان حتی شده نصب کنید و یک دکمه بزرگ بالای سایتتون بذارید برای ورود به پنلش و ثبت گزارش پشتیبانی ؟ راحتتر نیست ؟ جوابی برای این مورد ندادید اگرم دادید من قانع نشدم ایمیل دادیم که خوب درست ولی بهرت نیست فرآینده پاسخگو بودن رو بهترو بروز کنید و بازبینی کنید ساده ترین راه ایمیل و یاهو آیدی دادنه ها یعنی سیستم پشتیبانی که شاید تا 5 سال پیش مورد قبول بود اما الان نه ؟ بهتر نیست الگو سایتای بزرگ باشن؟

2. کل صحبت هاتونو در مورد قالب قبول میکنم باشه عیبی نداره هرچند در سایر بخش های انجمن دوستان خیلی گنگ راهنمایی میکنن و من الان بعد از 1 هفته چنین چیزی میشونم چون همه برام نوشتم ماژول اینطور فعال کن اونطور فعال کن منم هی باید بگم مازول آی اس اس فعاله ولی نشون نمیده بهرحال اینو قبول دارم باید کامل میدونستم قالب و پرستا چی داره ب

دوست عزیز شما یه پروژه گرفتین و به مشکل خوردین و چون نمیدونید چیکار کنید دارین همه کس و همه چیز رو به جز خودتون متهم میکنید ، به قول قدیمیا ، هر کی خربزه میخوره .. میخواین پول دربیارین این دردسرا رو هم داره دیگه . پس لطفا این تاپیک رو منحرف نکنید . اینجا فقط باید سوالات و مشکلات مربوط به قالب نایس شاپ مطرح بشه و اگه انتقادی دارین انجمن بخش اختصاصی برای انتقاد و پیشنهاد داره . بنده جواب سوالات بالایی رو میدم اما هر پست دیگری در این مورد با محرومیت در انجمن روبرو خواهد بود .

1 - این به خود فروشنده مربوط میشه که با چه روشی پشتیبانی بده ، در هر حال این رو به عنوان پیشنهاد در نظر میگیرم .

2 - با اینکه جزو قالب نیست ، اما کافی بود یک بار تو یاهو مسنجر پیام بدین که میخوام آر اس اس یک سایت دیگه رو تو سایتم نشون بدم ، تو یک دقیقه کارتون راه میفتاد ! شما یک بار هم پیام ندادین ، نه یاهو ، نه ایمیل پشتیبانی ، شما دارین بهانه گیری الکی میکنید و سیستم پشتیبانی قالب های بنده رو زیر سوال میبرین در حالی که این یک نعمت بزرگه که پشتیبانی آنلاین برای قالب داده میشه و اکثر مشتریان من مشکلی دارن پی ام میدن همون دقیقه حل میشه ، در حالی که سیستم تیکت ممکنه 24-48 ساعت طول بکشه تا شما پاسخ دریافت کنید .

3 - این قالب راهنما نیاز نداره ، چون ماژولی اضافی نداره ، هر چی داره مال خود پرستاشاپ هست و با قالب پیشفرض هیچ تفاوتی نداره در امکانات . فقط رنگ و گرافیکش فرق میکنه . راهنما رو برای قالبی مینویسن که خودش ماژول داره امکانات اضافه داره و برای تنظیم اون امکانات مشتری ندونه باید چیکار کنه .

4 - همانطور که گفتم یک فروشنده به هیچ وجه موظف نیست در صدد حل مشکلاتی بربیاد که مربوط به محصولش نیست ، شاید لطف کنه ، اما وظیفش نیست .

5 - این به دلیل ضعیف بودن شماست که سیستم پاسخگویی در انجمن ضعیفه . یعنی کاربران ضعیفن و چون یک انجمن رو کاربران میچرخونن نه مدیران ، نتیجش ضعف انجمن میشه . در حقیقت این تفکر اشتباه در شما وجود داره که در یک انجمن مدیران باید پاسخگوی تاپیک ها باشن ، در حالی که اگه به انجمن های بزرگ دنیا و ایران مراجعه کنید میبینید که کاربران جواب کاربران رو میدن . دو سه نفر مدیر که نمیتونن پاسخ 6000 کاربر رو بدن ، مسلما باید کاربران شرکت کنن تو مباحث . حتی خود شما وقتی به یه حدی از دانش و پرستاشاپ برسین بازم استفاده کننده از انجمنین بدون اینکه یک پست مفید یا یک پاسخ یک کاربر رو بدین . یعنی 99 درصد کاربران این انجمن همین شکل هستند ، با اینکه یه چیزایی بلدن ، اما جواب تاپیک ها رو نمیدن .

لینک به دیدگاه

سلام

پرستاشاپ کمی نسبت به سیستمای دیگه پیچیدس و منم اولا سر در گم می شدم ، اما یه هفته که رو لوکال نصب کنید و باهاش کار کنید و برا هر سوال از جاهای مختلف امار بگیرید مطمئنا زود یاد می گیرید.

ولی در مورد قالب انصافا نمی خام طرف کسی رو بگیرم ولی پشتیانی آقا بهمن عالیه و حتی در مواردی به سوالات به غیر از قالب هم جواب دادن ، به نظر من همین مسنجر یاهو خیلی زنده تر و راحت تره .

این مطلب رو گفتم که بگم پشتیبانی آقا بهمن برای من مشکلی نداشته و هر وقت سوال و حتی راهنمایی داشتم دریغ نکردن

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

تو این قالب ماژولی برای برندها وجود نداره تو صفحه اصلی

سلام. امکانش هست یه لینک از لیست برندها ، صفحه ای که محصولات رو بر اساس برند نشون میده، توی منو گذاشت. یه جور کلک مرغابی تا کاربر بتونه مثلا روی برند سونی کلیلک کنه و محصولات سونی نمایش داده بشود. تشکر

لینک به دیدگاه

سلام. امکانش هست یه لینک از لیست برندها ، صفحه ای که محصولات رو بر اساس برند نشون میده، توی منو گذاشت. یه جور کلک مرغابی تا کاربر بتونه مثلا روی برند سونی کلیلک کنه و محصولات سونی نمایش داده بشود. تشکر

صد درصد

منو این قابلیت رو داره . کافیه برین تو پیکربندی منو ، از کادر ، لیست تولیدکنندگان رو به منو اضافه کنید .

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...