رفتن به مطلب

ماژول ثبت فیش بانکی برای 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

ماژول ثبت فیش بانکی زیر با پرستاشاپ نسخه 1.6 سازگاره؟

http://bazaar.presta-shop.ir/payment-gateway/181-confirm-bank-wire.html

اگر نیست ، کی با 1.6 سازگارش میکنید؟ این ماژول برای هر فروشگاهی لازمه ، درست مثل درگاه!

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید برای ریسپانسیو شدن و استایل سازگار بشه. اگر سه نفر برای ۱.۶ پیش خرید کنند در کمتر از یک هفته سازگار میکنم

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

دوتا سوال:

من این ماژولو دیفالت روی 1.6 ام داشتم.عادیه؟البته اسمش "ثبت فیش بانکی" نیست."فیش بانکی" یه.

و یه سوال دیگه، من فعالش میکنم ولی تو قسمت گزینه های پرداخت فیش بانکی نمیاد.چه کار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوتا سوال:

من این ماژولو دیفالت روی 1.6 ام داشتم.عادیه؟البته اسمش "ثبت فیش بانکی" نیست."فیش بانکی" یه.

و یه سوال دیگه، من فعالش میکنم ولی تو قسمت گزینه های پرداخت فیش بانکی نمیاد.چه کار کنم؟

برید به قسمت ماژول- پرداخت

اونجا تیک واحد پول رو برای فیش بانکی بزنید و سیو کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

ببخشید من این تاپیک رو بالا آوردمش

میخواستم ببینم جایی هست که مشتری بتونه فیش بانکی رو ثبت کنه ؟ البته برای نسخحه 1.6 ؟

کلی جستجو کردم ولی تنها برای 1.4 ثبت شده بود

راهی هست ؟

لینک به دیدگاه

دانوش جان ممنون ولی خیلی ها شاید از نسخه 1.4 به بالا استفاده کنن و از این نسخه استفاده نکنن.

شاید کسی این نسخه رو خریداری نکنه

اون موقع تکلیف چیه؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

اگر کسی خریداری کنه نسخه ۱.۶ ماژول حرفه ای فیش رو تحویل میگیره و هرکس هم خرید نکنه میتونه دنبال روش های دیگه باشه. در حال حاضر ماژول جایگزینی وجود نداره

لینک به دیدگاه

اگر کسی خریداری کنه نسخه ۱.۶ ماژول حرفه ای فیش رو تحویل میگیره و هرکس هم خرید نکنه میتونه دنبال روش های دیگه باشه. در حال حاضر ماژول جایگزینی وجود نداره

سلام اقا دانوش

می شه فرم تماس با ما رو دو جا از سایت توی منو داشته باشیم؟

یعنی تماس با ما 1 و تماس با ما 2، همین فرم که می شه ایمیل به مدیر سایت زد رو عرض کردم، فکر کنم برای دوستانی که قصد هزینه کردن برای ماژول ثبت فیش رو نداشته باشن، یه راه باشه

لینک به دیدگاه

میشه اما نیاز به کدنویسی برای تغییرنام داره. میتونید به دو نام مختلف در منو لینکش کنید ولی جفتش به یک محل بره

لینک به دیدگاه

میشه اما نیاز به کدنویسی برای تغییرنام داره. میتونید به دو نام مختلف در منو لینکش کنید ولی جفتش به یک محل بره

سلام مجدد

برای تغییر ترجمه فرم جواب نمی ده ولی کسی که بخواد بدون هزینه ماژول ثبت فیش رو داشته باشه می تونه از این فرم با تغییر در ترجمه استفاده کنه! البته یه راهه ولی خرید خود ماژول مناسب ترین راه هست

لینک به دیدگاه

قطعا خرید ماژول ها میتونه مارو دلگرم کنه تا هم خود ماژول ها رو به روز کنیم و امکاناتش بیشتر بشه و هم ماژول های حرفه ای تری بنویسیم

لینک به دیدگاه

قطعا خرید ماژول ها میتونه مارو دلگرم کنه تا هم خود ماژول ها رو به روز کنیم و امکاناتش بیشتر بشه و هم ماژول های حرفه ای تری بنویسیم

آقا دانوش مشکل به هزینه نکردن به نظر چند مورد اصلی هست

1. احترام به وقت و هزینه ای که طرف مقابل در یاد گیری اون علم کرده قائل نیستیم

2. به کاری که انجام می دیم و نتیجه ای که داره بی اهمیت هستیم

3. برای هزینه کردن خیلی سخت ستیم

4. برای هزینه گرفتن بسیار کوشا هستیم

5. فاکتور زمان اصلا مهم نیست

و چند تا مورد دیگه

یه محصول توی فروشگاهم می فروختم به فرض آموزش پرستا شاپ مدرس آقا دانوش، اول همه ایمیل می دادن دزد! اجازه از مدرس داری؟ بعضی ها هم می گفتن من آقا دانوش ام، تا اینکه کار به جایی رسید ایمیل مدرس رو با هزارتا بد بختی پیدا کردم و کلی روی فکر طرف کار کردم که آقا به نفعته محصولت فروخته شه، سهم شما هم محفوظ، اجازه داد، بعد از اون ایمیل و سوال ها این بود نمی شه یه جوری بخریم که مدرس متوجه نشه و ما پول کمتر بدیم؟ اصلا مدرس چیزی بلده؟ به جز این مدرس کسی دیگه ای رو نداری؟

یکی نگفت آقا این مدرس که اولین بار این آموزش رو داده و به کار ما می یاد رو بخریم تا یه تشویق بشه تا مطالب مفید تری تولید کنه

ملت ان دیگه!

لینک به دیدگاه

بله متاسفانه فرهنگ نیست و کسی هم برای فرهنگ سازی اقدام نمیکنه

ما هم خودمون از خودمون شروع کردیم و تعهد کردیم در کارهامون پایبند به اخلاق و کپی رایت باشیم و ارزش کار دیگران رو بدونیم

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 1 month later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...