رفتن به مطلب

دستکاری قالب پیش فرض ورژن 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام و ادب،

1. تغییر در فونت های منوی اصلی و اندازه های این منو به چه صورت است؟
  2. قسمتی که محصولات نمایش داده میشود، - محبوب / پرفروشترین ها و.. - در حالتی که موس روی محصول قرار نگرفته(حالت عادی که نام محصول و قیمت را نشان میدهد) چگونه خصوصیت یا توضیح دیگری می توان اضافه کرد؟ برای مثال: محصولی بنام سریال یوسف نبی و قیمت 27000ریال داریم می خواهیم به این صورت که خط اول همان نام -سریال یوسف نبی- خط بعدی مثلا نوشته شود 8 دی وی دی و خط بعد قیمت بیاید.
  3. فونت و اندازه های محصولات را در این قالب در چه فایلی می توان کمتر کرد؟ -بنظر کمی بزرگ هستند-
  4. رنگ بندی قالب از کجا در دسترس است؟

چند سوال دیگر بیشتر مربوط به محتوا و ماژول ها:

• ماژول اسلایدر کجاست؟
  • تغییر بنر های تبلیغاتی هدر و داخلی از کجاست؟
  • بلوک اطلاعات فروشگاه از کجا اطلاعات خود را میگیرد؟

تشکر و ارادت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جواب سه تا از سوال های خودم رو پیدا کردم:

ماژول اسلایدر از قسمت ماژول ها =>پیکربندی"اسلايدر تصويري براي صفحه خانگي شما" افزونه

اطلاعات فروشگاه =>پیکربندی"بلوک اطلاعات تماس" افزونه

بنر هدر , ..=>پیکربندی"پیکربندی قالب" افزونه و .. .

لینک به دیدگاه

جواب سوال اولتون هم فایل global.css رو باز کنید و ویرایش کنید .

سوال دومتون هم جواب خاصی نداره ، باید به پرستاشاپ و کدنویسی قالب اون آشنا باشین تا بتونید خودتون چیزایی اضافه کنید ....

لینک به دیدگاه

ممنونم بابت راهنمائی شما. در قسمت مدیریت که وارد میشویم، چنانچه روی فروشگاه من کلیک کنیم و ابزار Live Configurator فعال باشد امکان تغییراستایل رو می ده از جمله فونت اما فونت های این نسخه ظاهرا فارسی نیستند میشه راهنمائی کنین چه طور فونت ها را این قسمت میشه اضافه کرد؟

راستی برای قسمت دوم سوالم میشه همین نمونه رو تقریبا شبیه سازی بفرمائید. ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام مجدد، برای قسمت دوم سوالم می تونید کمک کنید؟

اولویتش ضروری هست.

همانطور که در سوال هم اشاره شد، هر محصول در حالت نمایش عادی -که نام محصول و زیر آن قیمت آمده است- بین این دو مورد، مورد یا خصیصه ی دیگری مثلا توضیح کوتاه محصول بیاید.

تیشرت آستین کوتاه کمرنگ

مناسب برای تابستان

17 ریال

--------------------------------------------

راستی برای اینکه کلمه ی مثل «بیشتر» رو به «توضیحات» تبدیل کنم، در چه قسمتی باید تغییر ایجاد کنم؟ تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

اولویتش ضروری هست.

همانطور که در سوال هم اشاره شد، هر محصول در حالت نمایش عادی -که نام محصول و زیر آن قیمت آمده است- بین این دو مورد، مورد یا خصیصه ی دیگری مثلا توضیح کوتاه محصول بیاید.

تیشرت آستین کوتاه کمرنگ

مناسب برای تابستان

17 ریال

--------------------------------------------

راستی برای اینکه کلمه ی مثل «بیشتر» رو به «توضیحات» تبدیل کنم، در چه قسمتی باید تغییر ایجاد کنم؟ تشکر

سلام مجدد، فکر کنم بایستی در فایل های tpl دستکاری کنم؟!

دوستان میشه راهنمایی کنن؟

لینک به دیدگاه

باید فایل تی پی ال ماژول های مربوطه رو ادیت کنید . تغییر کلمات هم از بخش بومی سازی / ترجمه ها امکان پذیر هست .

سلام و ادب، بسیار ممنونم. ماژولش چی هست؟ مسیر درستش از مسیر تمپلیت هست؟ تشکر
لینک به دیدگاه

برین داخل پوشه قالب و فایل product-list . البته یک فایل نیست و چندین فایل ر وباید ادیت کنید .

سلام و ادب، تشکر. فکر کنم بین خط 78 و 79(در این قالب 1.6 bootstrap) بایستی کد

{if $product->description_short || $packItems|@count > 0}									{if $product->description_short}						{$product->description_short}					{/if}
				{if $product->description}						
															{l s='More details'}																		{/if}									 			{/if}

یا

{$product.description_short|strip_tags:'UTF-8'|truncate:360:'...'}

قرار بگیره. درست هست؟

بقیه فایل ها چی هستن که بایستی عوض شوند؟ کجای فایل؟ چرا؟ تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

در همه ترجمه ها عبارت in stock به صورت موجود است ترجمه شده و صحیح است اما به جای نمایش فارسی عبارت ، معادل انگلیسی را نشان می دهد و دلیل آن مشخص نیست؟

لینک به دیدگاه

در همه ترجمه ها عبارت in stock به صورت موجود است ترجمه شده و صحیح است اما به جای نمایش فارسی عبارت ، معادل انگلیسی را نشان می دهد و دلیل آن مشخص نیست؟

به ترجمه ربط نداره برو تو قسمت هر محصول > مقادیر از اونجا میتونید in stock رو مثلا به موجود است تغییر بدی
لینک به دیدگاه

به ترجمه ربط نداره برو تو قسمت هر محصول > مقادیر از اونجا میتونید in stock رو مثلا به موجود است تغییر بدی

افزودن به سبد خرید رو می خواهم تغییر بدهم اما در بومی سازی/ ترجمه ها/PRODUCT/ عبارت روبروی Add to cart=افزودن به سبد خرید رو که عوض می کنم هیچ چیز عوض نمیشه!!

اولویتش ضروری هست.

تیشرت آستین کوتاه کمرنگ

مناسب برای تابستان

17 ریال

راستی یک راه حل نصف و نیمه برای این سؤال، در حالتی که تمایل داشته باشید توضیح کوتاه محصول در سایت فروشگاه ظاهر شود؛

در فایل product-list-rtl.css این خط رو کامنت کنید:

ul.product_list.grid > li .product-container .product-desc { display: none; }

شبیه به این:

/* ul.product_list.grid > li .product-container .product-desc { display: none; } */ 

لینک به دیدگاه

سلام

در مورد in stock : این عبارت بصورت پیشفرض در محصولات نمونه وجود داره و محصول جدید که ایجاد کنید این مشکل رو نخواهید داشت

افزودن به سبد هر در بخش های مختلفی وجود داره ، شما باید اول ببینید اون جایی که قصد تغییرش رو دارید ماژوله یا مربوط به بخش کاربری میشه. در ثانی برای همه ترجمه ها دو حالت وجود داره، یکی ترجمه هسته و یکی ترجمه قالب. ترجمه قالب اولویت داره و اگه عبارتی در هر دو موجود باشه، ترجمه قالب نمایش داده میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

سلام

میخوام فاصله بین بنرهای صفحه اصلی رو تغییر بدم هم از طول و هم از عرض بین دوتا بنر فضای خالی خیلی زیاد هست

باید کدوم فایل رو ویرایش کنم

ممنون میشم جواب بدین

لینک به دیدگاه

سلام

میخوام فاصله بین بنرهای صفحه اصلی رو تغییر بدم هم از طول و هم از عرض بین دوتا بنر فضای خالی خیلی زیاد هست

باید کدوم فایل رو ویرایش کنم

ممنون میشم جواب بدین

سلام 

روی بنرها کلیک راست کنید و inspect بزنید ، ببنید این فاصله توی کدوم فایل قرار داره و اون رو کم کنید 

(از منوی پارامترهای پیشرفته بخش ccc ، حافظه موقت برای css رو غیرفعال کنید تا جای فایل رو بهتون نشون بده )

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...