رفتن به مطلب

آموزش قرار دادن فیلم در سایت

پست های پیشنهاد شده

من تست کردم ، حتی روی لوکال هاست هم ویدئو آپلود نمیشه تو پوشه مربوطه .

در فروم انگلیسی یکی از مدیران جواب دادن که :

http://www.prestashop.com/forums/topic/341293-unable-to-upload-video-in-product-description-in-back-office/

پرستاشاپ اجازه آپلود ویدئو رو نمیده به دلایلی ! فقط میتونید آدرس فایل ویدئویی که قبلا آپلود کردین تو هاست رو بدین . یعنی به صورت دستی آپلود کنید تو یه پوشه تو هاستتون و بعد آدرسشو بدین .

پرستاشاپ قابلیت اپلود ویدئو رو دارد.
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

این ماژول رو نصب کنید خیلی راحت میتونید ویدئو رو در آپارت آپ کنید بعد کد مربوط به ویدئو را در ماژول کپی کنید و در همان صفحه سایت خودتون نگاه کنید

با سلام خدمت دوستان

من چندین بار روی ورژن 1.6 تست زدن و نتیجه ای که گرفتم این بود که خود پلیر پرستاشاپ مشکلاتی داره

دوستانی که میخوان ویدیو در پرستاشاپ استفاده کنند توصیه می کنم فایل خودشونا در آپارات آپلود کنند و سپس در قسمت توضیحات مطلبتون روی گذاشتن ویدیو کلیک کنید توجه کنید اینجا دوگزینه داریم

1-گزینه کلی : که لینک فایل ها خودمونا میزاریم در قسمت منبع و منبع دیگر(این قسمت ها را دست نزنید و بزارید خالی باشه)

2-جای دادن : در این قسمت کدی که در آپارات مربوط به وبلاگ و سایت می باشد می زاریم و روی کلمه باشه یا همان ok کلیک می کنیم

کار تمام شد و به راحتی می توانید ویدیو محصول را در صفحه محصول تماشا کنید

نمونه کاری که من توی مطلب خودم استفاده کردم

http://sbuy.ir/speaker/152-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D8%B1%D9%82%D8%B5-%D8%A2%D8%A8-%D9%81%D9%84%D8%B4-%D8%AE%D9%88%D8%B1.html

productvideos.zip

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 4 months later...

چه کاریه آپارت آپلود کنین بهتره که کد آپارات بدون مشکل قرار داده میشه

کد آپارات بدون هیچ دنگ و فنگی نصب میشه

.ابتدا در قسمت:

تنظیمات/عمومی/اجازه به iframe ها در فیلدهای HTML 

فعال کردم سپس در قسمت آپارت ویدیو کد را گرفته میرم تو  توضیحات کالا یا نوشته  اون بالا منبع کد را که با علامت </> را میزنم کد رو جایی که قراره نمایش داده بشه قرار میدم.به همین راحتی اینم یه لینک از فایل آپاراتی که قرار دادم 

http://bazrco.ir/%D8%A8%D8%B0%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D9%86/17-%D8%A8%D8%B0%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%AA-%D8%B3%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D9%85.html

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

چه کاریه آپارت آپلود کنین بهتره که کد آپارات بدون مشکل قرار داده میشه

کد آپارات بدون هیچ دنگ و فنگی نصب میشه

.ابتدا در قسمت:

تنظیمات/عمومی/اجازه به iframe ها در فیلدهای HTML 

فعال کردم سپس در قسمت آپارت ویدیو کد را گرفته میرم تو  توضیحات کالا یا نوشته  اون بالا منبع کد را که با علامت </> را میزنم کد رو جایی که قراره نمایش داده بشه قرار میدم.به همین راحتی اینم یه لینک از فایل آپاراتی که قرار دادم 

http://bazrco.ir/%D8%A8%D8%B0%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D9%86/17-%D8%A8%D8%B0%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%AA-%D8%B3%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D9%85.html

سلام

بنده قبلا این کارها رو انجام دادم و کاملا حرف شما صحیحه 

من از طریق همون قسمتی که ویدئو اضافه میکنیم وارد کردم و ویدذو وارد شد

اما الان در حال حاضر نمیدونم چرا هر کاری میکنم دیگه نمیشه

کدهای اپاراتو که نگاه کردم گویا عوض شده اخه کدهایی که قبلا برای ویدئو هایی که گذاشته بودم رو میزارم مشکلی نداره و با کد جدید این مشکل رو داره

ایا کسی توضیحی برای این مشکل داره؟

الان ناچار از اون ماژول استفاده میکنم که واقعا به نحو بدی ویدئو رو نمایش میده

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

مشکل اینه وقتی از اپارات فیلم آپلود میکنی و قرار میدی و سایز رو با توجه به نسخه کامپیوتر قرار میدی در حالت موبایل باعث بهم ریختگی میشه

حتی اگر حالت واکنشگرا را هم در سایت آپارات قبل از ایجاد کد قرار بدی باز هم تغییری نمیده و قالب را در حالت موبایل یه هم میریزه!

کسی راه حلی سراغ داره برای این موضوع!

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام. مشکل من قرار دادن فیلم در قسمت متن دلخواه در صفحه اصلی هست. خب فیلم باید چه ابعادی داشته باشه؟ من خودم فیلم رو با پریمیر ادیت کردم ولی موقع خروجی گرفتن نمی دونم ملاک رو چی قرار بدم که حجم و ابعادش قابل قبول باشه تا فیلم در پس زمینه بزرگ یا کوچیک نمایش داده نشه. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

لینک به دیدگاه

سلام. مشکل من قرار دادن فیلم در قسمت متن دلخواه در صفحه اصلی هست. خب فیلم باید چه ابعادی داشته باشه؟ من خودم فیلم رو با پریمیر ادیت کردم ولی موقع خروجی گرفتن نمی دونم ملاک رو چی قرار بدم که حجم و ابعادش قابل قبول باشه تا فیلم در پس زمینه بزرگ یا کوچیک نمایش داده نشه. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

هیچکس نمیتونه راهنماییم کنه؟؟ قالبم الکترونه.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام

منم یه ویدئو گذاشتم

https://vahidkala.com/blog/2-فیلم-درگذشتگان-سال-99.html?link_rewrite=فیلم-درگذشتگان-سال-99

ولی وقتی میخام گزینه تناسب رو بزنم  که مثلا رسپانسیو بشه  گزینش غیر فعال شده و نمیشه فعالش کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...