رفتن به مطلب

ماژول محصولات هم شاخه

hidden

پست های پیشنهاد شده

به css اون قسمت باید text-align: right; داده بشه و البته در صورت نیاز فقط به بخش والد "متن و قیمتش" یک direction: rtl;

عزیز به مسیر زیر رفتم اما کد بالا اصلا توش نیست.. ممنون میشم زحمت بکشید و فایل تغییر داده شده این مشکل رو ضمیمه کنید

public_html/modules/productscategory/css/productscategory.css

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ادمین جان متاسفانه نمیتونم با fire bug کار بکنم... اخه وقتی رو یه قسمت کلیک میکنی معلوم نمیکنه تو کدوم قالب و کدوم خط باید ویرایش بشه...

لینک به دیدگاه

پیدا کردن فایل های tpl یک بحث تجربی هست. اما فایل های css رو فایرباگ با خط و محلشون بهتون نشون میده سمت راست. آموزش فایر باگگ رو مطالعه کنید

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 10 months later...
  • 4 months later...

سلام

منم همین مشکل دارم به 14 اپدیت کردم اینجوری شده

add to cart هم تو ترجمه نبود

همهش سرچ کردم

چجوری اوکی میشه؟

متاسفانه هنور هم این مشکل دارم ازدوستان راهنمایی عملی میخوام

(کدوم فایل و چجوری ادیت کنم)قسمت ترجمه  مازول هم add to cardنداشت.

2.از چپ به راست هست

لینک به دیدگاه

قالبتون رو از جایی تهیه کردید؟ اگر در بخش ترجمه ها نباشه مشکل از قالبتونه (توجه کنید که موقع ترجمه ماژول اسم قالب رو درست انتخاب کنید) 

برای اون قیمت هم باید بهش دو خط کد css اضافه کنید (راهنمای کار با فایرباگ در انجمن رو مطالعه کنید)

direction: rtl;
text-align: right;
لینک به دیدگاه

قالبتون رو از جایی تهیه کردید؟ اگر در بخش ترجمه ها نباشه مشکل از قالبتونه (توجه کنید که موقع ترجمه ماژول اسم قالب رو درست انتخاب کنید) 

برای اون قیمت هم باید بهش دو خط کد css اضافه کنید (راهنمای کار با فایرباگ در انجمن رو مطالعه کنید)

direction: rtl;
text-align: righ

قالب دیفالت خود انجمن هست

لینک به دیدگاه

توی همون فایرباگ سمت راست اسم فایل رو میزنه و وقتی روش موس رو نگه دارید آدرس فایل رو هم بهتون میگه

تو عکس مشخص کردم "آدرس میزنه فایل کش درسته؟

تو کش هم اون قسمت وجود نداره

http://8pic.ir/images/588urj64jc5p44c58u32.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

اگر ترجمه ماژولش مشکلی نداشته باشه اسم ماژول productscategory هست

اگر نه اول به پوشه themes/yourtheme/modules/productscategory مراجعه کنید و فایل productscategory.tpl رو ویرایش کنید بخش add to cart مشخص هست اگر آدرسی که گفتم وجود نداشت به این آدرس مراجعه کنید modules/productscategory و همین فایل رو ویرایش کنید

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

اگر ترجمه ماژولش مشکلی نداشته باشه اسم ماژول productscategory هست

اگر نه اول به پوشه themes/yourtheme/modules/productscategory مراجعه کنید و فایل productscategory.tpl رو ویرایش کنید بخش add to cart مشخص هست اگر آدرسی که گفتم وجود نداشت به این آدرس مراجعه کنید modules/productscategory و همین فایل رو ویرایش کنید

این کار رو هم کردم ولی نشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...