رفتن به مطلب

تغییر مرجع سفارش

moghimi

پست های پیشنهاد شده

• 2 weeks later...
  • 4 months later...

سلام دوستان .

من یه ماژول دیدم گفتم شاید به درد دوستان بخوره . البته فرصت نکردم فارسیش کنم و البته فک نکنمم زیاد به فارسی احتیاجی باشه چون همه چیز مشخصه . من اینو روی پرستا 1.6 تست کردم و تا الان که بدون مشکل کار داده . خیلی راحت می تونید مرجع سفارش را از اون حروف تصادفی تبدیلش کنید به اعداد . مثلا میشه شماره سفارش را به عنوان مرجع تعریف کرد و یا ترکیبی از چند حرف یل عدد دلخواه قبل از اون و یا ترکیب شماره سفارش و شماره سبد خرید . من که خودم ترجیح دادم بزارم ترکیب شماره سفارش و دوتا کاراکتر قبل از اون . فک کنم این ماژول مشکل دوستان را حل کنه .

من از سایت www.xtendify.com دانلود کردم . اینجا هم پیوست میکنم

modrefchange.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من روی 1.5 تست نکردم ولی توی خود سایت منبع نوشته پشتیبانی میشه . به کار من که خیلی میومد . چون مشتری هم راحتتره برا پیگیری و پشتیبانی

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من تو نسخه 1.6 تست کردم و بخوبی جواب میده ولی یه مشکلی که داره اونم اینکه وقتی از بانک ملت خرید رو انجام میدی و موقه برگشت کد خرید مرجع همون کد قبلی یعنی حروف نشون میده در حالی که تو سفارشی که ثبت میکنه تو پنل کاربری و مدیریت کدی که با ماژول تعریف شده رو نشون میده فکر کنم با ماژول بانکی بخصوص بانک ملت سازگار نباشه اگه دوستان بتونن این ماژول رو با ماژول بانکی ست کنن عالی میشه

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

سلام دوستان

من آخرین ورژنو گرفتم نصب کردم اما یه مشکلی هست. با اینکه سفارش ثبت شده و توی مدیریت هم نشون میده، اماصفحه آخر که میگه سفارش با موفقیت ثبت شد رو نشون نمیده!

دوستان کسی به این مشکل برنخورده تا حالا؟

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...