رفتن به مطلب

پرداخت امن پاسارگاد (پی‌پاد) برای 1.3 و 1.4 [رایگان]

پست های پیشنهاد شده

توی بازارچه اون ماژول تنظیمات اولیه رو گرفتم، که دوستان اگه وقت کنن قراره تماس بگیرن، ریش و قیچی دست خودشون. ببینیم به کجا میرسه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این ماژول بر مبنای تومان نوشته شده و هروقت واحد پول بخش کاربری فروشگاه را بر روی ریال است در هنگام پرداخت با اینکه قیمت محصول درسایت فرضاً : 12500 ریال است در هنگام ارسال به صفحه پرداخت امن پاسارگاد مبلغ تبدیل به 1250 ریال می شود اما اگر واحد پول بخش کاربری فروشگاه بر روی تومان باشد مبلغ دقیقاً به بانک ارسال می شود و مشکلی ندارد البته با این روش می توان از ماژول استفاده کرد اما در اینصورت فرضاً وقتی وقتی می خواهید در کنار ماژول پرداخت امن پاسارگاد از ماژول بانک پارسیان هم برای پرداخت استفاده کنید با واحد پول تومان مبلغ نادرست به سایت بانک پارسیان ارسال می شود و به مشتری هم نمی توان یادآور بشویم که برای پرداخت با بانک پارسیان واحد پول فروشگاه را بر روی ریال قرار دهد و برای بانک پاسارگاد بر روی تومان. اگر ماژول اصلاح بشه خیلی عالی میشه . اگر راه حلی می دانید لطفاً راهنمائی کنید

لینک به دیدگاه

در فایل paypaad.php در قسمت تابع execPayment مقادیر رو برای ارسال به بانک آماده میکنه

تو این فایل از Tools::convertPrice استفاده کرده . شما چون میدونی که به جز ریال و تومان واحد دیگه ای نداری باید به جای او از یه ضریب استفاده کنی

من چون نصبش رو کامل نکردم نمیتونم دقیق چک کنم

ولی فکر میکنم که تنها چیزی که باید تغییر کنه اینه

یه سوال (از قسمت نرخ تبدیل ارز امتحان کردی ؟)

لینک به دیدگاه

رامتین جان با راهنمائی ارزنده تان مشکل ماژول حل شد مشکل دقیقاً از Tools::convertPrice در فایل paypaad.php بود که کد $PurchaseAmount *= 10; را به $PurchaseAmount *= 1; تغییر دادم و مشکل کاملاً حل شد . واقعاً خیلی به مشکل برخورده بودم. خدا همیشه پشت و پناهت باشه.

لینک به دیدگاه

در بخش پرداخا در مدیریت پرستا شاپ میتونید یک ارز رو برای یک ماژول محدود کنید. اگر ماژول مشکلی در برنامه و کدنویسی نداشته باشه نیازی به تغییر کد ندارید. این روش رو هم امتحان کرده بودید؟

لینک به دیدگاه

بله من این روش را چندین بار امتحان کرده بودم جواب نداده بود چون مشکل در خود ماژول بود با تغییر عدد 10 به 1 در $PurchaseAmount *= 10 مشکل حل شد و الان با نرخ ریال به درستی کار می کند

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

من ماژول پرداخت امن پاسارگاد را روی نسخه 1.4.9 نصب کرده ام موقع ارسال به صفحه بانک خطای Signature Error را نشان می داد دیباگ را روشن کردم خطای زیر در همان صفحه نمایش داده شد

Warning: openssl_sign() [function.openssl-sign]: supplied key param cannot be coerced into a private key in /home/u411111163/public_html/modules/paypaad/paypaad.php on line 186

و در صفحه بانک می نویسد خطایی در پرداخت رخ داده است با پشتیبانی پرداخت امن آقای گودرزی تماس گرفتم گفت که پارامترهای sign و content را خالی میفرستید کسی می تونه این مشکل را رفع کنه ؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام درصورت نرسیدن کالا به مشتری ، بانک از کجا متوجه خواهد شد ؟ شما زمان را روی 3 تنظبیم می کنید و بانک بعد از سه روز پول را به حساب شما خواهد ریخت اما چطور متوجه رسیدن یا نرسیدن کالا خواهد شد ؟

لینک به دیدگاه

در صورتیکه خریدار تا 4 روز شکایتی از فروشنده داشته باشد سایت پی پاد مبلغ وجه را به حساب فروشنده واریز نمی کند و اگر از این مدت گذشته باشد و خریدار شکایتی داشته باشد با توجه به اینکه پی پاد پاسارگاد زیر مجموعه بانک پاسارگاد است با اعلام شماره حساب فروشنده به بانک مبلغ را از حساب فروشنده برداشت می کنند و یا حسابتان را بلوکه می کنند تا نسبت به پرداخت وجه خریدار اقدام گردد.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام دانوش جان منم بدون public_html تست کردم نشد آخر اینجوری آدرس زدم مشکل حل شد.

/home/ctgziaio/public_html/privateKey.pem

یعنی home/ctgziaio اینم + public_htm وارد کن ctgziaio اینم اسم کاربری هاست خودتو وارد کن

باز یه بار هم اینجوری تست کن ولی من اینجوری دارم کار می کنم الان

سلام اساتید. منم دقیقا همین مشکل رو داشتم و با این روش مشکلم حل شد. فقط یه سوال! توی پرداخت امن که میره تاریخ خرید رو به میلادی میزنه. مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال! توی این ماژول شماره فاکتوری که سامانه ارائه میده چطور به دست مشتری میرسه؟ اومدیم مشتری پرداخت مهمان انجام داد و اطلاعات رو یادداشت نکرد. این مشتری چطور میتونه شکایت کنه؟ در صورتی که واسه شکایت شماره ارجاع یا شماره فاکتوری که پیپاد ارائه کرده لازمه. نمیشه یه ایمیل برای مشتری بره که اون اطلاعات توش باشه؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

بله من این روش را چندین بار امتحان کرده بودم جواب نداده بود چون مشکل در خود ماژول بود با تغییر عدد 10 به 1 در $PurchaseAmount *= 10 مشکل حل شد و الان با نرخ ریال به درستی کار می کند

چطوری ماژول رو ادیت کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...