رفتن به مطلب

پرداخت امن پاسارگاد (پی‌پاد) برای 1.3 و 1.4 [رایگان]

پست های پیشنهاد شده

• 4 weeks later...

درود دوستان

من ماژول پی پاد رو روی پرستا شاپ 1.6.6 نصب کردم . الان یک مشکلی دارم اونم اینه که مشتری وارد سایت بانک میشه و واریز هم انجام میده و تکمیل فرآیند خرید هم مزینه پول به درستی از حسابش کسر میشه . اما وقتی به سایت بر میگرده فکر کنم به صفحه درستی بر نمیگرده . اطلاعات سفارشش بهش نمایش داده نمیشه . نه تو پنل خود مشتری ثبت میشه نه تو پنل مدیریت در صورتی که واریز درست انجام شده .

آیا باید تنظیم خاصی انجام بشه ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول پی پاد برای نسخه 1.6 آماده نشده

درود

پس این ماژول که داخل سایت پی پاد برای دانلود گذاشتن با عنوان ورژن 1.6 چیه ؟

من چه کار باید بکنم الان؟ چطور میشه این مشکل رو رفع کرد.

قسمت پشتیبان بازارچه آی پرستا میتونن این کار رو انجام بدن ؟

لینک به دیدگاه

احتمالا همون نسخه ی 1.5 رو بهینه کردن و به اسم 1.6 دادن بیرون ، پیشنهاد من اینه یه سر به تنظیمات ماژول بزنید چون من تا بحال ازش استفاده نکردم...

لینک به دیدگاه

ماژول هایی که توی سایت پی پاد هستند ایراداتی دارند و به درستی کار نمی کنند

ماژول نسخه جدید 1.4 رو هم من چون زیاد به برنامه نویسی آشنایی ندارم به سختی آماده اش کردم گذاشتم اینجا .

امشب اگر وقت کنم نسخه 1.5 رو بررسی می کنم اگر تونستم و در توانم بود اصلاح و تستش می کنم می گذارم همینجا.

اما در کل پرداخت امن پاسارگاد سرویس خیلی خوبی هست و من در این 5 و 6 سالی که دارم باهاشون کار می کنم خیلی راضی هستم.

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...