رفتن به مطلب

نیاز به نظر شما

mdark

کدامیک از دامین های زیر رو برای راه اندازی فروشگاه با قابلیت برند ترجیح میدید ؟  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدامیک از دامین های زیر رو برای راه اندازی فروشگاه با قابلیت برند ترجیح میدید ؟

• vestashop
    • eramshop
    • niceland
      0
    • espica
      0
    • paramond
    • kamino
      0
    • spoda

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان ،

من قصد دارم 1 فروشگاه پرستا شاپی جدید راه اندازی کنم

چند روزی هست که دنبال دامین میگردم . البته 1 دامینی باشه که خیلی تکراری نشده باشه تو نت و قابلیت تبلیغ شدن و کار شدن روش رو داشته باشه

اول از همه :

1 - اگه کسی دامینی داره که به درد بخور هست و قصد فروشش رو داره بهم اطلاع بده

2 - از بین دامین های زیر شما کدوم رو میپسندید و فکر میکنید بشه نام اون رو توی ذهن مشتری نگه داشت

vestastore

eramshop

espica

kamino

niceland

paramond

spoda

دوستان توی ایجاد نظر سنجی ، دامین وستا استور هست vestastore که به اشتباه vestashop نوشتم . حواستون باشه واسه نظر دادن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بهتر بود نظرسنجیش میکردید

موفق باشید

با سلام و تشکر

نظر سنجی رو اضافه کردم

ممنون میشم شما هم نظرتون رو بگید

سلام دامین پیشنهادی من ایرانی شاپ هست iranishop.com چند تا بک لینک هم داره ولی روی سایت ست نیست، این اسم هایی که مد نظر شماست همه بالا شهریه و دوستان شهرستان زیاد به این اسم ها توجه نمی کنن ( البته همه نه) بلکه به محصول و قیمت توجه دارن پس کار رو برای خودتون سخت نکنین
لینک به دیدگاه

صرف نظر از اینکه دامنه را برای چه محصولی می خواهید و می بایستی نام دامنه با رشته کاری شما ارتباط داشته باشد , به نظر من spoda بهتره

اولاً کوتاه هستش , دوماً تلفظش و به یاد سپردنش و تایپ کردنش آسونه

لینک به دیدگاه

با تشکر از نظرات و راهنمایی های دوستان

برای محصول خاصی نیست

ابتدا محصولات عمومی اینترنت که الان داریم روی سایت های دیگمون کار میکنیم ( همینایی که همکاری در فروش ها میفروشن )

بعد به ترتیب الویت ، کامل کردن فروشگاه با - لوازم خانگی - لوازم ورزشی - پوشاک ورزشی - بعد از اون کیف و کفش چرم و اسپورت و ...

چون تنوع محصولات در آینده زیاد خواهد بود ، حتی کالاهایی همچون عینک ، لوازم کامپیوتر و .. هم اضافه خواهد شد ، دامین رو نمیشه به محصولات ربط داد

دامین هایی هم مثل ایران می شاپ ، تی وی استور ، تی وی مارکت و .. دارم ، اما میخوام اینقدر کلیشه ای نباشه

دامینی باشه که تو ذهن بمونه !

وقتی کاربر 1 بار اومد و خرید کرد ، برای بار دوم یادش باشه که دفعه قبلی رو از کجا خرید کرده بود .

مثلا اگه کسی الان از فروشگاه چاره خرید کنه ،یادش میمونه ، شاید اسم چاره قشنگ نباشه ، اما تکه و تو ذهن میمونه و مشابهش کم هست .

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...