رفتن به مطلب

ترجمه نسخه 1.6.0.9

پست های پیشنهاد شده

انشاء الله

دستتون در نکنه

این لینک رو ببینید

Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer

versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your

needs please refer to http://www.prestashop.com for more information.

منظورش چیه؟

ارادتمند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این متن به همراه خطوط قبل و بعدش در ابتدای اکثر فایلهای پرستاشاپ نوشته شده و در این آدرس کاربردی نداره. یک متن کلی هست که همه جا استفاده میکنند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

سلام

خسته نباشید میگم

ممنون میشم بفرمائید تا ارائه 6.9 چقدر زمان باقی مانده

باتشکر

سلام.ممنون. تاییدیه نسخه و راست چین کردن قالب زمان زیادی میبره که مدیر محترم بهتر میتونن جواب بدن.ما هم تلاش میکنیم ترجمه ها زودتر انجام بشه.

لینک به دیدگاه

سلام به همه‌ی دوستان پرستاشاپی!

مژده این که با تلاش دوستان، ترجمه‌ی نسخه‌ی 1.6.0.9 در این لحظه به 100% رسید و البته نیاز به رای شما و تایید مدیران دارد تا نهایی شود.

با سپاس از همه‌ی دست اندرکاران

لینک به دیدگاه

نسخه 1.6.0.10 هم که هست یه چند تا از 1.6.0.9 مونده بود که ترجمه شد الان رسیده به 100% و منتظر تائیده

بریم سراغ 1.6.0.10

10 چه تفاوتی نسبت به نسخه 9 داره !!!؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از همکاریتون

این نسخه ها معمولا 90درصد ایرادات نسخه های قبلی رو رفع میکنن و مابقی هم ، امکانات ریز و درشتیه که اضافه میشه یا بهینه سازیهایی که انجام میشه.

نسخه 1609 تموم شده و سعی میکنیم تا چند روز دیگه همه رو تائید کنیم تا 100درصد بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید میگم خدمت تمام دوستان که زحمت ترجمه پرستا را میکشند واقعاً به شخصه مدیون زحمات شما هستم کاری سخت و طاقت فرسا را انجام میدهید و جای تقدیر و تشکر را دارد به قول یکی از هنرمندان هزار تا A4 تشکر

اما این خبر هم جای خوشحالی دارد و هم اینکه من رو از حالا نگران این کرده که چطور ارتقا بدم که به اطلاعاتم آسیبی نرسد ایکاش قبل از عرضه این نسخه فیلم آموزش ارتقاء را برای ما بی تجربه ها درست کنید تا دچار مشکل نشویم من از ماژول یک کلیک برای ارتقاء استفاده کردم نتیجه تاسف بار بود آپدیت نشد و مجبور شدم هاست رو پاکسازی کنم و 6.6 را نصب کنم و باقی ماجرا همه چی از اول .........

لینک به دیدگاه

دوست من آموزش هایی برای ارتقا به نسخه انجمن از طریق ماژول هست

نکته بعد هم این که قبل از هر ارتقایی بک آپ نگیرید همین مشکلات رو خواهید داشت!

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون آقا دانوش چندین بار روی لوکال تست کردم ناموفق بود باور کنید دقیقاً مثل فایل آموزشی PDF عمل کردم ولی نشد !

سلام

دوست من شما هم می تونید با پرداخت هزینه (مثل بنده) از طریق بازاچه سرویس ارتقا رو خریداری کنید و این کار براتون به بهترین شکل ممکن انجام میشه. من با این که می تونم ارتقا بدم اما به دلیل حساس بودن کار و مهم بودن اطلاعات و وقت ترجیح می دم این کار رو به متخصصش بسپرم.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام به دوستان مترجم!

دو تا منبع خوب کاربردی برای ترجمه پیدا کردم و فکر کردم که بد نباشه این جا هم معرفی کنم:

1. http://www.vajehyab.com/extension

این سایت کارش ترجمه کلمه به کلمه انگلیسی به فارسی هست و نکته‌ی مهمش اینه که 2 تا افزونه رایگان برای "موزیلا فایرفکس" و "گوگل کروم" داره که اگر کلمه‌ای براتون نا آشنا بود یا معنیش را بلد نبودین با انتخاب اون کلمه (هایلایت کردنش) می‌تونید معنیش رو همون جا ببینید.

2. http://beparsi.com

این سایت کارش ترجمه واژه‌های رایج عربی در زبان فارسی امروزی ماست. هرچند که بسیاری از ترجمه کلماتی که میده برای نسل ما نا مفهوم به نظر می‌رسن، اما در نوع خودش سایت جالب و کاربردی هست.

لینک به دیدگاه

سلام

بازارچه چندین روزه که به نسخه 1609 ارتقا پیدا کرده، دلیل بسته بودن انجمن و بازارچه در این روزها، تغییراتی است که در سرور در حال انجام است.

نسخه 1609 هم آماه است و به محض تائید ایمیلها از طرف تیم اصلی منتشر خواهد شد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

بازارچه چندین روزه که به نسخه 1609 ارتقا پیدا کرده، دلیل بسته بودن انجمن و بازارچه در این روزها، تغییراتی است که در سرور در حال انجام است.

نسخه 1609 هم آماه است و به محض تائید ایمیلها از طرف تیم اصلی منتشر خواهد شد

موفق باشید

سلام و خسته نباشید

ایول بازارچه سرعت سایت بالا رفته خیلی عالی شده فکر میکنم سرور جدید سریع تره مبارک باشه ، به هر حال شدیداً منتظرم بیشتر برنامه هام رو گذاشتم برای انتشار 1.6.6.9 انشاالله کی نسخه جدید منتشر میشه ؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

نسخه 1.6.0.9 مشکلاتی با زبان فارسی داشت که منتشر نخواهد شد.

در حال بررسی هستیم که بتونیم نسخه 1.6.0.11 رو منتشر کنیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

دوستانی که توانایی و تمایل دارند ، در سایت کرودین میتونند در تکمیل ترجمه پرستاشاپ همکاری کنند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...