رفتن به مطلب

ماژول پرداخت بانک ملی

پست های پیشنهاد شده

سلام

ماژول پرداخت بانک ملی (درگاه دامون) برای پرستا 1.4.x آماده شد.

آخرین نسخه را از آدرس زیر می توانید دریافت نمایید:

http://prestaepayment.codeplex.com/SourceControl/BrowseLatest

پذیرای نظرات شما هستم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فروشگاهی که به صورت واقعی در اختیار دارم، نسخه 1.3 است و به صورت واقعی با 1.4 تست نکردم، هرچند روی لوکال تست شده است.

(به دلیل اینکه آدرس صفحات ماژول به بانک اعلام شده، نمیتونستم 1.4 نصب کنم)

دوستانی که فروشگاهشون 1.4 است و مرچنت ملی دارند لطفا زحمت تستش رو بکشند و نتیجه رو اعلام کنند.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 1 month later...

من از بانك ملي مرچنت دارم و ماژول را بر روي نسخه 1.4 نصب و تست كردم ماژول كاربر را تا صفحه پرداخت و درج شماره كارت و اطلاعات كارت مي بره ولي اونجا 2 تا ايراد داره :

اولاً اينكه در صفحه پرداخت بانك ملي هنگام كليك بر روي دكمه (بازگشت به سايت فروشنده) به سايت فروشنده نمي ره و ميره به آدرس :

http://self.jsu.ac.ir/Receipt.aspx

و دوماً اينكه پس از طي مراحل پرداخت در بخش مديريت سايت پرستا ( بخش پيكربندي ماژول بانك ملي ) كه همان قسمت اصلي ماژول بانك ملي يعني Verify هستش اونجا در ليست تراكنش هايي كه با موفقيت به پايان نرسيده response_code و trans_id را نشان نمي دهد و جاي آنها خالي مي ماند . از دوستان عزيز اگر كسي راه حل اين مشكل ها را مي داند ماژول را اصلاح كند تا بتونيم استفاده كنيم

با تشكر از مديريت انجمن پرستا شاپ

لینک به دیدگاه

در مورد صفحه بازگشت یک موردی را ذکر کنم که درگاه دامون بانک ملی و صادرات بر خلاف همه بانک های موجود است و آدرس صفحه بازگشت را هنگام تکمیل مدارک و درخواست درگاه به بانک معرفی می کنید.

پس با این شرایط شما اصلا نمی توانید از درگاه روی سایت دیگری استفاده کنید. با فرض مطلبی که نوشتید شما خودتان درگاه نگرفته اید و می خواهید با اطلاعات درگاه شخص دیگری که ظاهرا سیستم سلف یک دانشگاه است می خواهید تست کنید که این ممکن نیست. فرض دوم این است که شما درخواست درگاه دادید و مشخصات صفحه بازگشت را هم در فرم درخواست درست نوشته اید ولی در بانک ملی اشتیاها این مشخصات اشتباه ثبت شده که این فرض کمی غیر ممکن است.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

جناب معصومي با تشكر از زحمات و پاسخ گويي سريع تان در انجمن پرستاشاپ و انجمن توماتوشاپ . فرضيه اول صحيح نيست چون من خودم درگاه گرفتم و بر روي سايت خودم دارم تستش مي كنم . اما فرضيه دومتان به نظرم صحيح است چون من آدرس صفحه بازگشت را در فرم نوشته و به بانك داده بودم و اونها به احتمال خيلي زياد اشتباه ثبتش كردند چون من همه جاي ماژول رو نگاه كردم و جايي براي تغيير آدرس برگشت نبود من اين مورد را فردا با بانك هماهنگ مي كنم و نتيجه رو ميگم اما در كل مشكل اصلي ماژول Verification هستش در بخش پيكربندي ماژول بانك ملي كه در ليست تراكنش هايي كه با موفقيت به پايان نرسيده response_code و trans_id را نشان نمي دهد .

لینک به دیدگاه

جناب معصومي با تشكر از زحمات و پاسخ گويي سريع تان در انجمن پرستاشاپ و انجمن توماتوشاپ . فرضيه اول صحيح نيست چون من خودم درگاه گرفتم و بر روي سايت خودم دارم تستش مي كنم . اما فرضيه دومتان به نظرم صحيح است چون من آدرس صفحه بازگشت را در فرم نوشته و به بانك داده بودم و اونها به احتمال خيلي زياد اشتباه ثبتش كردند چون من همه جاي ماژول رو نگاه كردم و جايي براي تغيير آدرس برگشت نبود من اين مورد را فردا با بانك هماهنگ مي كنم و نتيجه رو ميگم اما در كل مشكل اصلي ماژول Verification هستش در بخش پيكربندي ماژول بانك ملي كه در ليست تراكنش هايي كه با موفقيت به پايان نرسيده response_code و trans_id را نشان نمي دهد .

خواهش می کنم. در مورد فرضیه دوم ، این هم اشتباهاتی است که فقط در ایران رخ می دهد ... / اگر که مشخصات پذیرنده در بانک ملی درست نمایش داده می شود قطعا فرضیه دوم درست است.

ابتدا اجازه بدهید همین بخش اول کار رفع شود تا به دومین مورد برسیم.

در مورد مشکل دوم یک تصویر از اون بخش قرار دهید.

لینک به دیدگاه

من امروز با بانك صحبت كردم و همانطور كه آقاي معصومي تشخيص داده بودند مشكل دكمه بركشت به سايت فروشنده از طرف بانك بود و حل شد الان اگه امكانش هست راه حلي براي مشكل دوم پيدا كنيم

لینک به دیدگاه

خوب خدا را شکر

در مورد بخش دومی که شما به عنوان مشکل ازش یاد کردید هم در واقع مشکل نیست و باید همینطور باشه.

من کد ماژول رو که نگاه کردم در واقع تراکنش هایی اونجا لیست می شوند که مقدار trans_id نداشته باشند. و این trans_id و response_code هم پس از انجام پرداخت در درگاه بانک از طرف بانک به فروشگاه ارسال می گردد که این هم بابت همون اشتباهی که بانک انجام داده بوده برای شما ارسال نشده بود در این دو تراکنش تصویر

فکر نمی کنم دیگه مشکلی در استفاده داشته باشید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

ممنون بابت زحمتتون razavi_m عزیز

من نتونستم از این آدرسی که دادی دانلودش کنم

ممکنه یه جای دیگه هم آپ کنی لطفا

باز هم تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...