رفتن به مطلب

راهنمایی برای افزایش الکسا

mjafari27

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی میدونه فروشگاه omdeh.net چطوری رتبه 1000 الکسا را بدست اورده؟

http://www.alexa.com/siteinfo/omdeh.net

چند تا نکته را یاداور بشوم

اول اینکه از عمر این فروشگاه 1 سال بیشتر نمیگذره (خیلی بیشتر از فروشگاه من نیست)

دوم اینکه یک سیستم مدیریت خییلی ضعیف دارد که در مقایسه با پرستا هیچ است از نظر سئو (من قبل از اینکه با پرستا اشنا بشوم میخواستم این سیستم را از برنامه نویس اش بخرم 2 میلیون تومان که بخاطر مشکلات فراوانی که برای مدیریت داشت و برنامه نویس همه اش قول میداد که حل کند و حل نکرد نخریدم و نهایتا با پرستا اشنا شدم

سوم اینکه تعداد محصول کمی دارد نسبت به سایت من (برای ایندکس شدن توی گوگل)

نکته چهارم اینکه ان توی موبایل .ای ار تبلیغ میکنه من توی تبلیغات کلیکی تبلیغ ایرانی و سایت emalls.ir که رنک 220 را دارد

حالا میخواهم بدونم این رتبه خوبش بخاطر موبایل .ای ار است؟

من ورودی گوگل یا ندارم یا در حد یکی دو تا دارم نمیدونم کجای کارم مشکل دارد

از دوستان با تجربه راهنمایی میخوام تا بتوانم رتبه ما را افزایش بدهم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من متخصص سئو نیستم ولی در ارتباطی که با فروشگاهدار ها داشتم شنیدم که تبلیغ در این سایت خیلی تاثیر مثبتی داره البته در فروش. برای رتبه و رنک رو نمیدونم.

اینم بارها ذکر کردیم که اسکریپت نهایتا 10درصد در سئو تاثیر داره، مهم نحوه استفاده شما از امکانات سئو پرستاشاپ هست و سایر مسائل جانبی که باید در این زمینه رعایت بشه. نمونه هم سایت lapbuy.com هست که در خیلی از کلمات رقابتی در رتبه های بالای گوگل هست. خود این سایت خدماتی در زمینه سئو هم داره که میتونید ازشون راهنمائی بگیرید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

کسی میدونه فروشگاه omdeh.net چطوری رتبه 1000 الکسا را بدست اورده؟

http://www.alexa.com/siteinfo/omdeh.net

چند تا نکته را یاداور بشوم

اول اینکه از عمر این فروشگاه 1 سال بیشتر نمیگذره (خیلی بیشتر از فروشگاه من نیست)

دوم اینکه یک سیستم مدیریت خییلی ضعیف دارد که در مقایسه با پرستا هیچ است از نظر سئو (من قبل از اینکه با پرستا اشنا بشوم میخواستم این سیستم را از برنامه نویس اش بخرم 2 میلیون تومان که بخاطر مشکلات فراوانی که برای مدیریت داشت و برنامه نویس همه اش قول میداد که حل کند و حل نکرد نخریدم و نهایتا با پرستا اشنا شدم

سوم اینکه تعداد محصول کمی دارد نسبت به سایت من (برای ایندکس شدن توی گوگل)

نکته چهارم اینکه ان توی موبایل .ای ار تبلیغ میکنه من توی تبلیغات کلیکی تبلیغ ایرانی و سایت emalls.ir که رنک 220 را دارد

حالا میخواهم بدونم این رتبه خوبش بخاطر موبایل .ای ار است؟

من ورودی گوگل یا ندارم یا در حد یکی دو تا دارم نمیدونم کجای کارم مشکل دارد

از دوستان با تجربه راهنمایی میخوام تا بتوانم رتبه ما را افزایش بدهم

احسنت

لینک به دیدگاه

• 2 years later...
  • 7 months later...

دوست عزیز رتبه ی الکسا به فاکتور های سایت ربطی نداره - الکسا فقط بازدید سایت هستش که حتی میتونه این بازدید ها جعلی باشه

و هیچ ربطی به عمر سایت و این چیزا نداره - پیشنهاد من اینه شما روی رتبه ی گوگل وقت بزارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...