رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد تصاویر بند انگشتی

payamkh59

پست های پیشنهاد شده

با درود

من از وقتی فروشگاه رو به هاست جدید منتقل کردم نمی تونم در قسمت تصاویر ، تصاویر بند انگشتی رو دوباره ایجاد کنم و به من پیغام زیر رو می ده

Original image is corrupt (/home2/dkharidc/domains/didokharid.com/public_html/img/p/6/8/68.jpg) or bad permission on folder

من تمامی فولدر های مسیر بالا رو چک کردم و Permission ها روی 775 هست و permission خود فایل هم همینطور حتی permission فایل رو 777 هم کردم ولی فرقی نکرد !!!!

کسی می دونه که مشکل از کجاست؟؟؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلی نیست ، چون فقط این تصویر رو خطا میده ، بقیه تصاویر احتمال زیاد بروزرسانی میشن ( قبلا این مشکل رو دیده ام )

میتونید سایر تصاویر رو عوض کنید و بعد بروزرسانی کنید ببینید تمام عکساتون سایرشون عوض شده یانه ( که به احتمال زیاد میشه )

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

مهندس من تست کردم به خاط اون Errorی که می ده بقیه عکس ها هم تغییر نمی کنن و کلاً عکس ها رو به هم می ریزه

یک مسئله ای که هست اینه که توی پیغامی که می ده

Original image is corrupt (/home2/dkharidc/domains/didokharid.com/public_html/img/p/6/8/68.jpg) or bad permission on folder

ابتدای مسیر home2/dkharidc/domains/didokharid.com/public_html/img/p/6/8/68.jpg اشتباه هست

در واقع /home2/dkharidc/ وجود نداره!!!!!!!!!!!!! ولی ادامه مسیر درست هست

چه جوری می تونم مشکل رو حل کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

سخت میشه دلیلش رو ندیده پیدا کرد. اما گروه های تصویر رو به صورت تک به تک بازسازی کنید

مثلا شاخه ها و سایز home رو بازسازی کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...