رفتن به مطلب

روشهای تشویق در ثبت نام خبر نامه

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان دیدید بعضی از سایتها در ازای ارایه یک آموزش و یا مطلب کاربرها رو تشویق به ثبت نام در خبر نامه میکنند و در واقع ایمیل آنهارو جمع آوری میکنند

چطور میتونیم این کار رو انجام بدیم منظورم ابزار این کار در پرستا شاپ هست چطور میتونیم این کارو بکینیم

کسی راه حلی خوب داره؟

فکر کنید من مطلب خوبی دارم برای کاربران چطور و با چه ابزاری این کارو بکنم که در ازای وارد کردن ایمیل این مطلب رو در ایمیل خودشون دریافت کنند

به بهترین نظر یک دستگاه ماساژور اتمی هدیه داده میشه

ممنون از شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام سعید جان

به نظر من آموزش های لاغر کردن و یا بدنسازی میتونه برای سایت شما مفید باشه و خیلی طرفدار داره

و همچنین نحوه استفاده از مکمل ها و آموزشهای مرتبط با اونها

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

اگه اتم ماساژوره خنثی شده بگم

ماژول خبرنامه که پرستاشاپ داره فقط برای جمع آوری ایمیل هست

از فید آر اس اس که باید لینک یه سایت دیگه رو بزاری می تونی برای به روز ترین خبر هایی که مد نظر داری استفاده کنی مثلا تنظیم کنی روی 5 تا خبر و لینک سایت تابناک یا جایی دیگه رو بدی تا کاربر که می یاد ببینه و مدت بیشتری توی سایت بمونه و از طرفی بخواد اون موضوع رو یا مشابه اون هم پیگیری کنه

می شه قرعه کشی اعضای خبرنامه رو راه بندازی و جایزه واقعی هم بدی مثلا شارژ 2000 تومنی یا کوپن تخفیف 10 % محصولاتی که می خوای، روی فروش هم اعتماد سازی می شه

یا روی اخبار راجع به استخدام مترکز بشی چون خواهان خیلی بیشتری داره تا لاغر شدن البته همه موضوعات خوبه

اینها راه های جذب ایمیل

اما برای ارسال

می تونی از ایمیل دامین استفاده کنی و یه ایمیل به اسم [email protected] درست کنی و ایمیل هایی که می خوای ارسال کنی یا از سایتهایی که ایمیل انبوه ارسال می کنن استفاده کنی یا راه بهتر رو انتخاب کنی و از سرویس جی میل یه اکانت مثلا [email protected] بسازی و روزی 100 تا ایمیل می تونی با هر جی میل بزنی( من یه آرشیو 195000 ایمیل پیوست می کنم تا دوستان اگه خواستن دانلود کنن، فقط خودتون تست کنین بعضی هاش دیگه ارسال نمی شه) این راه از همه بهتره فقط لوگو سایت رو یادت باشه توی متن ایمیل ها بزاری

من این راه رو رفتم و جواب گرفتم

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون

ببنیند منظورم اینه در ازای دانلود یک مطلب یا کتاب کار بر ایمیل رو وارد کنه و اون مطلب به ایملش ارسال بشه این ماژولی چیزی داره که این کار بشه داخل سایت راحت انجام داد

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون

ببنیند منظورم اینه در ازای دانلود یک مطلب یا کتاب کار بر ایمیل رو وارد کنه و اون مطلب به ایملش ارسال بشه این ماژولی چیزی داره که این کار بشه داخل سایت راحت انجام داد

ماژول خبرنامه که شما در ابتدا مطرح کردین با اون توضیحات که ارائه دادم انجام می شه

ولی این مطلب که الان عنوان کردین چیز دیگه ای هست

برای این کار شما باید روی محصولات خودتون این کار رو انجام بدین، کاری که بازارچه انجمن هم انجام داده

یعنی چی؟

اگر مطلبی که می خوایین دانلود کنن و ایمیل بشه بهشون با محصولاتتون هم خوانی داره که توی همون شاخه، یه محصول تعریف می کنین مثلا کتاب آموزش لاغری، و تنظیماتش رو صحیح انجام می دین، اون محصول می شه دانلود رایگان که فقط کسانی که عضو سایت شما شدن می تونن اون رو دانلود کنن حالا برای تنظیمات محصول رایگان با این ویژگی باید وضعیت محصول روی حالت نمایش بزارین یا کاتالوگ مد( حواستون باشه فقط محصولات دانلود رایگان رو روی این حالت قرار بدین، این حالت امکان خرید رو از محصول بر می داره) بعد نمایش داده بشه برای مشتری و بازدید کننده و ... فقط برای مشتری رو فعال کنین، و از قسمت پیوست، فایل رو پیوست کنین،تا اینجا محصول دانلودی برای اعضا هست

اگر می خوایین به طرف ایمیل بشه باید ماژولی مثل فروش پین کد رو داشته باشین، که وقتی خرید انجام شد به طرف ایمیل شه، اگه نمی خوایین این کار بشه، توی توضیحات محصول بنویسین، عضو شوید و به محض تایید ایمیل، محصول را رایگان در ایمیل خود دریافت نمایید و اون جا ببینین چه کسایی عضو می شن دستی براشون ایمیل کنین

برای اینکه کاربرا با ایمیل درست بخوان عضو بشن و ایمیل سر کاری موقع ثبت نام ندن، ماژول فعال سازی ایمیل رو آقا دانوش نوشتن، کارش هم اینکه وقتی طرف عضو شد، یه لینک فعال سازی به ایمیل صبت شده می ده و تا وقتی که روی لینک کلیک نکرده انگار عضو نشده

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

ممنون از راهنماییتون

ماژول خبرنامه که شما در ابتدا مطرح کردین با اون توضیحات که ارائه دادم انجام می شه

ولی این مطلب که الان عنوان کردین چیز دیگه ای هست

برای این کار شما باید روی محصولات خودتون این کار رو انجام بدین، کاری که بازارچه انجمن هم انجام داده

یعنی چی؟

اگر مطلبی که می خوایین دانلود کنن و ایمیل بشه بهشون با محصولاتتون هم خوانی داره که توی همون شاخه، یه محصول تعریف می کنین مثلا کتاب آموزش لاغری، و تنظیماتش رو صحیح انجام می دین، اون محصول می شه دانلود رایگان که فقط کسانی که عضو سایت شما شدن می تونن اون رو دانلود کنن حالا برای تنظیمات محصول رایگان با این ویژگی باید وضعیت محصول روی حالت نمایش بزارین یا کاتالوگ مد( حواستون باشه فقط محصولات دانلود رایگان رو روی این حالت قرار بدین، این حالت امکان خرید رو از محصول بر می داره) بعد نمایش داده بشه برای مشتری و بازدید کننده و ... فقط برای مشتری رو فعال کنین، و از قسمت پیوست، فایل رو پیوست کنین،تا اینجا محصول دانلودی برای اعضا هست

اگر می خوایین به طرف ایمیل بشه باید ماژولی مثل فروش پین کد رو داشته باشین، که وقتی خرید انجام شد به طرف ایمیل شه، اگه نمی خوایین این کار بشه، توی توضیحات محصول بنویسین، عضو شوید و به محض تایید ایمیل، محصول را رایگان در ایمیل خود دریافت نمایید و اون جا ببینین چه کسایی عضو می شن دستی براشون ایمیل کنین

برای اینکه کاربرا با ایمیل درست بخوان عضو بشن و ایمیل سر کاری موقع ثبت نام ندن، ماژول فعال سازی ایمیل رو آقا دانوش نوشتن، کارش هم اینکه وقتی طرف عضو شد، یه لینک فعال سازی به ایمیل صبت شده می ده و تا وقتی که روی لینک کلیک نکرده انگار عضو نشده

توضیحات خوبی دادین ولی من میخام اتوماتیک این کار انجام بشه وقت اینکه دستی ایمیل بدم رو ندارم و در ضمن به عنوان محصول نمی خام این کارو بکنم در واقع به عنوان یه لندینگ پیج میخام ازش استفاده کنم

سعید جان در دست تهیه است ماژولش تا چند روز آینده آماده میشه

این ماژول آماده شده؟
لینک به دیدگاه

• 7 months later...

چی شد آماده شد؟

برای کاری که شما میخواین نیاز به این همه مصیبت نیست. شما کافیه که تو میل چیمپ ثبت نام کنید و یه ماژول پاپ آپ هم بخرید.

از میل چیمپ فرم ثبت نام رو بگیرید و توی پاپ آپ فروشگاهتون بذارید. بعد هم تو میل چیمپ تنظیم کنید که هرکس در خبرنامه ثبت نام کرد این فایل براش ایمیل شه.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

من هنوز استفاده نکردم اما اگر این روش کارا باشه خیلی عالیه

فقط همین ماژول پاپ آپ ساده کار رو راه می ندازه یا باید پاپ آپ پیشرفته رو بگیریم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...