رفتن به مطلب

درخواست ماژول اسلایدشو پرستاشاپ 1.6

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان یه ماژول اسلاید شو میخوام برای پرستا 1.6 که یه تیکه باشه مثل عکس زیر....ماژول اسلاید شو فابریکی قالب یک تکه نیست 3 تیکه هست

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTw9WdEUk495MNi6jDEpW-y1CqaGPWkQ21Hfhzpa25qgNdVe0fx http://mypresta.eu/content/uploads/2014/04/0-slider-full-width-prestashop-1-6.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوستان یه ماژول اسلاید شو میخوام برای پرستا 1.6 که یه تیکه باشه مثل عکس زیر....ماژول اسلاید شو فابریکی قالب یک تکه نیست 3 تیکه هست

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTw9WdEUk495MNi6jDEpW-y1CqaGPWkQ21Hfhzpa25qgNdVe0fx http://mypresta.eu/content/uploads/2014/04/0-slider-full-width-prestashop-1-6.jpg

منظورتون از سه تا اسلاید کردن سه تا عکس که نیست؟
لینک به دیدگاه

با سلام

سلام نه داداش یعنی مثل تصویر دوم بشه یک تصویر بزرگ باشه نه اینکه 1 تصویر بزرگ و 2 تصویر کوچیک
لینک به دیدگاه

با سلام

سلام نه داداش یعنی مثل تصویر دوم بشه یک تصویر بزرگ باشه نه اینکه 1 تصویر بزرگ و 2 تصویر کوچیک

سلام ماژول انگلیسیش توی انجمن اصلی رایگان هست اسمش هم slider full screen یا یه چیز شبیه اینه دمو داره می تونی ببینی، قبلش اون دو تا عکس کوچیک ها رو غیر فعال کن ببین سالایدر بزرگ تر می شه، اگه نشد برو انجمن ااصلی ماژول ها، ماژول های رایگان
لینک به دیدگاه

داداش من اون 2 بنر کوچیک رو غیر فعال کردم تا اسلایدر ببینم فول میشه یا نه که اینطور نبود

تو سایت اصلی پرستا هم اصلا پیدا نکردم ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه

داداش من اون 2 بنر کوچیک رو غیر فعال کردم تا اسلایدر ببینم فول میشه یا نه که اینطور نبود

تو سایت اصلی پرستا هم اصلا پیدا نکردم ممنون میشم کمک کنید

البته اول در بازارچه جستجو کنین اگر توی این انجمن ماژول مد نظرتون نبود به آدرس زیر برین

http://www.prestashop.com/forums/forum/144-free-modules/

لینک به دیدگاه

اسلایدر اصلی براساس سایز عکس خودش رو تنظیم میکنه. بنابراین کافیه اندازه عکس های اسلاید رو بزرگ کنید و اون دو بنر رو غیرفعال کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

اسلایدر اصلی براساس سایز عکس خودش رو تنظیم میکنه. بنابراین کافیه اندازه عکس های اسلاید رو بزرگ کنید و اون دو بنر رو غیرفعال کنید

درود

بهمن خان سایز اورجینال چند هست ؟

لینک به دیدگاه

دانوش هستم!

۱۲٠٠ عرض کل اون بخش هست. باید قدری کمتر از این سایز در نظر بگیرید مثلا ۱۱٠٠ یا کمی بیشتر. ارتفاع هم که دست خودتونه.

لینک به دیدگاه

دانوش هستم!

۱۲٠٠ عرض کل اون بخش هست. باید قدری کمتر از این سایز در نظر بگیرید مثلا ۱۱٠٠ یا کمی بیشتر. ارتفاع هم که دست خودتونه.

هواسم نبود :D :cool:

داداش اموزشش رو پیدا کردم بهترین سایز 1170 هست من 1170 در 300 زدم که حجم عکس هم خیلی بالا نره

اموزش کامل دز لینک زیر

لینک آموزش

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

این اسلاید شو ببینید http://smartdatasoft.com/codecanyon/revolution_ps/

چقدری کار و هزینه داره

خیلی حرفه ای

لینک به دیدگاه

این اسلایدر رو می تونین با همون اسلایدر ساده خود پرستاشاپ و عکس گیف ای که می سازین داشته باشین، مثل افتادن میوه درخته و...، فتوشاپ چاره این جور زیبا سازی هاست

لینک به دیدگاه

این اسلایدر رو می تونین با همون اسلایدر ساده خود پرستاشاپ و عکس گیف ای که می سازین داشته باشین، مثل افتادن میوه درخته و...، فتوشاپ چاره این جور زیبا سازی هاست

بیشتر از این حرفاست

قابلیت نمایش پیش نمایشی از عملیات جاری قبل از ذخیره و انتشار در سایت

قابلیت جایگیری در اغلب جایگاه های قالب با تغییر شکل خود به صورت هوشمند

اعم از صفحه نخست و یا یکی از ستون ها و یا صفحات دیگر نظیر محصولات و یا

صفحه ای خاص با تصاویر مجزا در هر بخش!

قابلیت منحصر به فرد درج متن ، تصویر کوچک و یا ویدئو بر روی تصویر اصلی و پس زمینه اسلایدر با افکت های جذاب کاربری

دارای پیکربندی خیره کننده برای تنظیمات اسلایدر و اعمال افکت ها و افزودن موارد به اسلایدر و تنظیم تک تک بخش ها و اجزا

سازگاری و بر پایه jQuery 1.7.x – jQuery 1.10.x and jQuery 2.+

کاملا Responsive و سازگار با تبلیت و موبایل و ... و تغییر شکل اسلایدر بسته به دستگاه مورد نظر به صورت خودکار

پشتیبانی از افکت های ویژه رد شوندگی اسلایدر و همچنین رد شوندگی اجزای روی اسلایدر

پشتیبانی از دکمه های رد شوندگی توقف و پخش و ...

پشتیبانی از تمامی رزولیشن های بازدید کنندگان شما و تغییر شکل کشیده شدن خودکار و تمام صفحه شدن خودکار در نمایشگرهای پهن

تعیین طول و اندازه تصویر نمایشی در هر بخش و اسلاید

SEO سازی شده و درج کلید واژه های خودکار در موتور های جستحو گر از عبارت های کلیدی قرار گرفته بر روی اسلایدر

ویرایشگر حرفه ای WYSIWYG با قابلیت قفل کردن

قابلیت فعال و یا غیر فعال کردن هر کدام از اسلایدرها

تکنولوژی ویژه در بارگذاری سریع اسلایدها و سریعترین اسلایدر دنیا

قابلیت لینک دهی به تک تک اجرای اسلایدر برای تبلیغات و یا اتصال هوشمند

قابلیت درج ویدئو به عنوان اجرای روی اسلایدر و با قابلیت فعال و یا غیر فعال سازی پخش خودکار آن

قابلیت خروجی گرفتن از تمامی تنظیمات و اجزا و تصاویر خود و سپس وارد سازی مجدد آن

و قابلیت های بسیار کاربردی دیگری که در این بخش برای بازگو کردن تمامی قابلیت های ویژه آن انتهایی ندارد

پشتیبانی از دکمه های رد شوندگی توقف و پخش و ...

پشتیبانی از تمامی رزولیشن های بازدید کنندگان شما و تغییر شکل کشیده شدن خودکار و تمام صفحه شدن خودکار در نمایشگرهای پهن

تعیین طول و اندازه تصویر نمایشی در هر بخش و اسلاید

SEO سازی شده و درج کلید واژه های خودکار در موتور های جستحو گر از عبارت های کلیدی قرار گرفته بر روی اسلایدر

ویرایشگر حرفه ای WYSIWYG با قابلیت قفل کردن

قابلیت فعال و یا غیر فعال کردن هر کدام از اسلایدرها

تکنولوژی ویژه در بارگذاری سریع اسلایدها و سریعترین اسلایدر دنیا

قابلیت لینک دهی به تک تک اجرای اسلایدر برای تبلیغات و یا اتصال هوشمند

قابلیت درج ویدئو به عنوان اجرای روی اسلایدر و با قابلیت فعال و یا غیر فعال سازی پخش خودکار آن

قابلیت خروجی گرفتن از تمامی تنظیمات و اجزا و تصاویر خود و سپس وارد سازی مجدد آن

و

لینک به دیدگاه

این همه امکانات رو نداره، اگه این همه امکان داره تهیه کنین، می صرفه، یه ماژول هم توی انجمن اصلی هست به اسم slider every thing اون رو هم ببینین رایگان هست، جایگیری و سئو و مسائل مشابه رو داشت ولی افکت رو نداشت ، توی امکانات اون هم بحث و نظر زیاد بود، الان یادم نیست ولی با نسخه 1.5 و 1.6 سازگار بود

لینک به دیدگاه

این همه امکانات رو نداره، اگه این همه امکان داره تهیه کنین، می صرفه، یه ماژول هم توی انجمن اصلی هست به اسم slider every thing اون رو هم ببینین رایگان هست، جایگیری و سئو و مسائل مشابه رو داشت ولی افکت رو نداشت ، توی امکانات اون هم بحث و نظر زیاد بود، الان یادم نیست ولی با نسخه 1.5 و 1.6 سازگار بود

من الان از 1.6.06

استفاده میکنم

ولی چند روزیه این اسلاید شو شب و روز برام نذاشته این یکی رو نگاه کن خیلی قشنگه

http://themepunch.com/revolution/

البته پرستاش هم همین امکانات داره

لینک به دیدگاه

این هم خوبه ، فقط یه مشکل داره، اگه همچین اسلایدری توی سایت باشه ، بقیه ماژول ها هم باید در حد همین ، تیم ملی شون کنی، محصول بفروش هم بزاری نه لوزام آرایشی و محصولات تی وی و...

یعنی یه بار دیگه از اول کل ماژول هایی که کاربر باهاش سر و کار داره رو مثل این بگردی پیدا کنی، اون وقت با سرعت هاست به مشکل بر می خوری

اگه ماژول رایگان خوب پیدا کردی خوشحال می شم یه خبر هم به ما بدی

لینک به دیدگاه

اساتید میتونن این ماژول بومی کنند

خیلی استقبال میشه ها

سلام

این اسلاید شو ببینید http://smartdatasoft.com/codecanyon/revolution_ps/

چقدری کار و هزینه داره

خیلی حرفه ای

لینک به دیدگاه

این ماژول هم هست. همه امکاناتم داره. خدایی خیلی قدره.منم دارم استفاده میکنم عالیه. رایگان. پشتیبانی هم توی همون فروم داره چندساعته جواب میده. با فارسی هم سازگاره

http://www.prestashop.com/forums/topic/310597-free-module-sliders-everywhere-responsive-gallery-image-sliders-or-banners-now-3d/

قابلیت استفاده در:

صفحه اول، ستونها، یکی از محصولات یا چندتا یا همه، یکی یا چندتا یا همه شاخه ها، بالای صفحات سی ام اس، وسط متن سی ام اس، فوتر محصولات، سایدبار محصولات، و هوک های مختلف از جمله سبد خرید و صفحه پرداخت

ریسپانسیو

سازگار با تاچ

بی نهایت اسلایدر

شرت کد برای استفاده در صفحه محصولات و سی ام اس

اسلایدر های جدا برای هرکدام از شاخه ها

تعریف عنوان، لینک و توصیف برای هر تصویر

سفارشی کردن زمان بندی، انیمیشن،اندازه، لینک،باز شدن در صفحه جدید، پیجر، فلش ها و .. برای هر اسلایدر

carousel

ریسایز تصاویر برای سازگاری با سایز تعریف شده اسلایدر

ساپورت چندفروشگاهی و چند زبانه، قابلیت تعریف اسلایدرهای مجزا برای هر زبان و فروشگاه

سازگار با آر تی ال

نوتیفیکشن آپدیت

ایمیج مپ، کلیک روی نقاط مختلف عکس

انواع مختلف افکت

و....

خلاصه هرچی بخواین داره. خوبی بزرگشم یکی ساپورت سریعشه یکیم اینکه هی داره آپدیت میشه و امکانات جدید بهش اضافه میکنه

لینک به دیدگاه

این ماژول هم هست. همه امکاناتم داره. خدایی خیلی قدره.منم دارم استفاده میکنم عالیه. رایگان. پشتیبانی هم توی همون فروم داره چندساعته جواب میده. با فارسی هم سازگاره

http://www.prestashop.com/forums/topic/310597-free-module-sliders-everywhere-responsive-gallery-image-sliders-or-banners-now-3d/

قابلیت استفاده در:

صفحه اول، ستونها، یکی از محصولات یا چندتا یا همه، یکی یا چندتا یا همه شاخه ها، بالای صفحات سی ام اس، وسط متن سی ام اس، فوتر محصولات، سایدبار محصولات، و هوک های مختلف از جمله سبد خرید و صفحه پرداخت

ریسپانسیو

سازگار با تاچ

بی نهایت اسلایدر

شرت کد برای استفاده در صفحه محصولات و سی ام اس

اسلایدر های جدا برای هرکدام از شاخه ها

تعریف عنوان، لینک و توصیف برای هر تصویر

سفارشی کردن زمان بندی، انیمیشن،اندازه، لینک،باز شدن در صفحه جدید، پیجر، فلش ها و .. برای هر اسلایدر

carousel

ریسایز تصاویر برای سازگاری با سایز تعریف شده اسلایدر

ساپورت چندفروشگاهی و چند زبانه، قابلیت تعریف اسلایدرهای مجزا برای هر زبان و فروشگاه

سازگار با آر تی ال

نوتیفیکشن آپدیت

ایمیج مپ، کلیک روی نقاط مختلف عکس

انواع مختلف افکت

و....

خلاصه هرچی بخواین داره. خوبی بزرگشم یکی ساپورت سریعشه یکیم اینکه هی داره آپدیت میشه و امکانات جدید بهش اضافه میکنه

این لینک با ز نمیشه

اسم مشخصات دوباره زحمتش بکش

ممنون

لینک به دیدگاه

پیوست شد

ولی سر به فرومش بزنید خوبه.

ممنون از توجهت فقط انیمیشن زیاد نداره

یا من متوجهش نشدم میخوام میخوام روی عکس حرکت کنه یا بعضی نقاط زوم بشه یا .....

لینک به دیدگاه

پیوست شد

ولی سر به فرومش بزنید خوبه.

ممنون از توجهت فقط انیمیشن زیاد نداره

یا من متوجهش نشدم میخوام میخوام روی عکس حرکت کنه یا بعضی نقاط زوم بشه یا .....

دقیقا چیکار کنه؟؟؟؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...