رفتن به مطلب

عدم نمایش نوار ابزار ویرایش متن و همچنین اضافه کردن تصویر محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام

دو تا مشکل هست که مدتیه امکان اضافه کردن محصول جدید رو ازم گرفته

در صفحه محصول جدید کلا بخش نوار ابزار ادیت متن حذف شده و نمایش داده نمی شه و کلیه متن ها بصورت کد اچ تی ام ال باید نوشته بشه

در بخش اضافه کردن تصویر محصول هم کلا گزینه آپلود تصویر حذف شده. که همه اینا رو در تصویر توضیح دادم.

البته خودم تو فروم پرستا شاپ انگلیسی سرچ کردم و اونجا می گفتن با پاک کردن .htaccess و ساخت مجددش می تونی مشکلات بخش مدیریت رو حل کنی اینکارو کردم ولی درست نشد.

دوستان ممنون می شم کمکم کنید.

post-6250-14373019991645_thumb.png

post-6250-14373019993151_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ممکنه محدودیت max execution time در هاستتون باشه یا اینکه یه خطای جاوااسکریپت در این صفحه وجود داره

موفق باشید

بسیار ممنون از جوابی که دادید فعلا با هاستم مطرح کردم ولی بعیده هاستم مشکلی داشته باشه؟!

لینک به دیدگاه

جوابیه هاست اینطور بوده

با سلام

کاربر محترم، احتراما به استحضار می رسانیم که حذف شدن قسمت های مختلف در اسکریپت چه ارتباطی به سرور و هاست دارد!؟

کاربران زیادی بر روی سرور های ... از اسکریپت پرستا شاپ استفاده می کنند و کانفیگ سرور ها هم یکسان است

از پشتیبانی اسکریپت پرستا شاپ در ایران سوال بفرمایید تا دقیق تر مورد شما بررسی شود

لینک به دیدگاه

سلام

مواردی رو خود من داشتم که به خاطر محدودیت هاست صفحه محصول در بخش مدیریت ، این قبیل مشکلات رو داشت

به هر حال اگه مطمئن هستید ایراد از هاست نیست میتونید با دانوش جان در ارتباط باشید تا در صورت نیاز بسته پشتیبانی فنی رو خریداری کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 5 years later...

سلام

دو تا مشکل هست که مدتیه امکان اضافه کردن محصول جدید رو ازم گرفته

در صفحه محصول جدید کلا بخش نوار ابزار ادیت متن حذف شده و نمایش داده نمی شه و کلیه متن ها بصورت کد اچ تی ام ال باید نوشته بشه

در بخش اضافه کردن تصویر محصول هم کلا گزینه آپلود تصویر حذف شده. که همه اینا رو در تصویر توضیح دادم.

البته خودم تو فروم پرستا شاپ انگلیسی سرچ کردم و اونجا می گفتن با پاک کردن .htaccess و ساخت مجددش می تونی مشکلات بخش مدیریت رو حل کنی اینکارو کردم ولی درست نشد.

دوستان ممنون می شم کمکم کنید.

منم دقیقا همین دو مشکل برام پیش اومده

راه حلی پیدا کردید؟

منم مشکل از هاستم نیس 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...