رفتن به مطلب

مشکل فيلد link_rewrite نامعتبر است

پست های پیشنهاد شده

با سلام در پرستا 1.6.0.5 وقتی می خواهم شاخه ای جدید ایجاد کنم وقتی دکمه ی ثبت را میزنم پیغام خطای فيلد link_rewrite نامعتبر است می دهد چه فیلد url پر شود چه نشود همین پیغام را می دهد. خواهشمند است راهنمایی بفرمائید. با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام در پرستا 1.6.0.5 وقتی می خواهم شاخه ای جدید ایجاد کنم وقتی دکمه ی ثبت را میزنم پیغام خطای فيلد link_rewrite نامعتبر است می دهد چه فیلد url پر شود چه نشود همین پیغام را می دهد. خواهشمند است راهنمایی بفرمائید. با تشکر

اگر قسمت url آشنا منظورتون هست، باید پر باشه، ولی بعضی موقع ها صفحه کامل لود نمی شه، و این خطا رو می ده که باید پر بشه، معمولا به سرعت اینترنت هست! دو سه بار سعی کنین می شه، هر وقت هم کارتون با سایت تموم شد حتماً خروج رو بزنین این خطا کمتر می شه.

ولی بیشتر توی تعریف محصول این خطا هست نه تعریف شاخه

لینک به دیدگاه

احتمالا شما لینک آشنای بومی رو فعال نکردید و نمیتونید فارسی بزنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

آقای دانوش با سلام، چطور می تونم مشکلمو برطرف کنم یعنی چطور می تونم لینک آشنای بومی رو فعال کنم. با تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

خب حالا اگر راهنمایی میکردید بهتر بود.چون من با جستجو به این صفحه رسیدم

سلام . برای فعال کردن لینک آشنای بومی به مسیر زیر برید.

تنظیمات 》 seo و url ها

و گزینه های مورد نظرتون را فعال کنید.

شاد باشید و موفق

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

سلام

دقت کنید توی فیلد نام محصول کاراکتر غیر مجاز وارد نکرده باشید

مثلا:نیم فاصله

برای من همین مشکل بود یکماه معطل شدم آپدیت کردم به نسخه 1.6.1.1 بازم حل نشد بعدا متوجه شدم این اشتباهم بوده

apadatech.ir

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...